Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

38,5? Toz to reka anorektyka chyba do tego pasuje. Ja nie moge miec nic ponizje 45mm a i tak czasami jest to malo.

Tam zaraz anorektyka. Mam 16,5obwodu i szer 5,5cm w nadgarstku i "normalne" czyt. proporcjonalne 38 a nawet 37mm wyglądają na mojej ręce w sam raz. Z zegarkami powyżej 41 mm mam już jednak duży problem. Właściwie nawet nie chodzi o te 42mm średnicy, co powyżej 45 mm lug-to-lug. Wystają mi poza nadgarstek i już.

Duże zegarki wg moich obserwacji wyglądają dobrze tylko:

-w gablocie

-na zdjęciach

-na nadgarstkach akisma i Carlita bo oni z tych większonadgarstkowych właśnie

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absurd !

Kiedyś 38 to był jeden z większych rozmiarów kopert. Współczesne rozmiary kopert 42,44,45 to jest moda, moda, która przeminie.

 

 

Kiedyś nasze dzieciaki będą się śmiać, oglądając na zdjęciach nasze "patelnie" na nadgarstkach, tak jak nas bawiły zdjęcia naszych starych w dzwonach z bistoru i szerokich krawatach :D.


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absurd !

Kiedyś 38 to był jeden z większych rozmiarów kopert. Współczesne rozmiary kopert 42,44,45 to jest moda, moda, która przeminie.

 

Aburd !

 

Kiedys ludzie siedzieli w jaskiniach, moda na siedzenie w kanapie przed TV przeminie, wrocimy do jaskin.

 

 

Moda poniekad na pewno tak, ale nie do konca. Ja mam obwod nadgarstka 19cm, szerokosc 6,5. Z takim 38,5 cm to bym z domu nie wychodzil ze wstydu :)

 

Poza tym, w moim odczuciu wiekszy zegarek 45mm + ladniej sie prezentuje. Ja po prostu lubie duze koperty.

Edytowane przez reXio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mniejszy nadgarstek, i wydaję mi się,że osoby,które piszą,że zegarek 45+ jest w sam raz po prostu chcą się nim pochwalić,szpanować.

Sam lubię większe zegarki,jednak,obecnie chyba na większym jak 42 poważnie bym się zastanowił.Minimum też nie wiem jakieby było ok 38-39?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz mniejszy nadgarstek to sie nie dziwie, ze nie kupisz, w Twoim mniemaniu, cebuli 45+.

 

Ja mam stara Festine ktora ma 41mm i wyglada komicznie u mnie na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc "kiedyś" nie miałem na myśli czasów, kiedy ludzie siedzieli w jaskiniach. Chciałem nawiązać do lat 50 tych, 60 tych.

W mojej opinii wtedy zegarki wyglądały zdecydowanie lepiej na nadgarstkach, były dodatkiem, nie jak teraz rzucającym się w oczy, dużym elementem biżuterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe zegarki na moim nadgarstku wygląją śmiesznie.Zaczynam od 42mm do 46 max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego szanuję Zenitha, że trzyma dwie wielkości El Primero 42 mm i 38mm. Mierzyłem 38mm i uważam, że jest idealny dla mnie

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe zegarki na moim nadgarstku wygląją śmiesznie.

Ale Ty jeśli dobrze pamiętam masz w nadgarstku prawie ćwierć metra-

ja ze swoim skromnym 19 czy 19,5 cm mało który zegarek 46 uważam za akceptowalny na mojej ręce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reXio z czystej ciekawości, ile masz w nadgarstku?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

reXio z czystej ciekawości, ile masz w nadgarstku?

 

Już pisał wyżej, że 19cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki

 

post-10615-0-67144600-1350046989_thumb.jpg

 

jak dla mnie ten zegarek jest pomyłką

 

+ taki

 

post-10615-0-80403600-1350047853_thumb.jpg

 

i już wiem jaki będzie mój następny zakup :rolleyes: ; obawiałem się że jasna tarcza i 41mm ; spowoduje że będzie zbyt duży optycznie; po przymiarce moje obawy rozwiały się; zegarek nie przytłacza wielkością, "kremowo promienista" tarcza nie jest tak nudna jak w 116334


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Sub jest wg. Ciebie pomyłką?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem o nowym subie bez daty 114060 (widziałeś go na żywo? na zdjęciach prezentuje się dużo lepiej) nawet sprzedawca przyznał że dużo klientów na 114060 patrzą z rezerwą/obojętnością) sub z datą jest jak najbardziej na TAK


Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche sie Off zrobil, ale coz...

Wiele dobrych firm produkuje flagowe modele w dwoch rozmiarach np. Omega PO.

Niemniej jednak oba sa powyzej 40 i to jest aktualnie trend i pomijajac typowe garniturowce (36-38) zegarki duze dobrze sie prezentuja.

Wszystko jednak na samym koncu zalezy od NAS i jak nam sie zegarek uklada na rece...


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie widziałem nowego Suba bez daty, ale ja i tak uważam, że Rolex bez lupy, to profanacja :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie rolex bez daty jest ok,wydaje się większy bo jest nieco niższy od tego z datą(przynajmniej poprzedni model tak miał).Piszę o ogólnej estetyce,jeżeli chodzi o funkcjomalność wiadomo,że data sie przydaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma daty i jest fajny

 

post-10615-0-56293100-1350053830_thumb.jpg

 

natomiast nowy jest be

Edytowane przez rafalzkrakowa

Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprawę humoru przymierzałem ostatnio kilka 'garniturowych' Hamiltonow. Chciałem coś na jasnej tarczy, więc w ruch poszły białe i srebrne jazzmastery. Najśmieszniejsze jest to, że najbardziej spodobał mi się Hamilton intramatic (42mm) o czarnej tarczy i na pasku. Nie ruszał mnie wcale na zdjęciach, ani na tych nadgarstkowych, ale na żywo wiele zyskuje i w porównaniu z serią jazzmaster czy viematic wygrywa. Wygląda też ciekawie z profilu. Wskakuje na miejsce faworyta do następnego zakupu, pewnie wersja 38mm i srebrny, ale czarny ciągle kusi.

 

http://www.jurawatches.co.uk/blogs/watch-news/6155940-new-hamilton-intra-matic-pays-tribute-to-the-past

 

Sportowo - Chronoris z zielonym elementami, dla mnie przekomplikowany, nie lubię zbyt wielu elementów na tarczy. Tu znowu zaskoczył rozmiar, teoretycznie za duzy na mój nadgarstek, ale wizualnie się mieści, choc może wyglądał nieco śmiesznie ze względu na grubość. Ale nie rusza mnie za specjalnie, ta zieleń jest raczej ciemna i gdzieś giniew tym zegarku. Bardziej podobał mi się ten z pomarańczowym elementem, ale nie mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc teraz w Londynie miałem okazje mierzyć sporo zegarków, których nie miałem okazji widzieć wcześniej na żywo. Jedne zrobiły na mnie większe, drugie mniejsze wrażenie, największe jednak wrażenie zrobił na mnie zegarek, który kiedy został zaprezentowany na ostatnich targach w Basel nie zrobił na mnie żadnego wrażenia, ba, pisałem nawet wtedy, że jest poprostu brzydki :blink: Rzeczywiście na zdjęciach wyglądał on inaczej, niż w rzeczywistosci. Na żywo mnie totalnie poskładał, kawał świetnego zegara! Mowa o Zenicie Doublematic, po obmacaniu zegarka jedno słowo cisło mi się na usta - ŁAŁ ! Gdyby był ciut mniejszy zrezygnowalbym z nowego RO na rzecz tego właśnie pilota. Kto wie, czy nie wróciłbym z tym zegarkiem na ręku :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek fajny,ale nie wydawał ci się mało czytelny?Za dużo tych kombinacji w nim..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek fajny,ale nie wydawał ci się mało czytelny?Za dużo tych kombinacji w nim..

Zazwyczaj nie lubię zegarków z przeładowanymi tarczami, ale ten mnie zauroczył. Nie odniosłem wrażenia, że tarcza jest nieczytelna. Kozak zegar, i to za wcale niewielkie pieniądze, jak na tego typu komplikacje. Moim zdaniem warto, na Twój nadgarstek idealny :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.