Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli to miałby być mój najdroższy zegarek – kupiłbym coś innego, jeśli natomiast byłby to kolejny zegarek w tym budżecie – sky-dweller jest ciekawą propozycją.

 

To jest moim zdaniem najlepsze podsumowanie kwestii ceny Sky-Dwellera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ koszmarny ten Sky Dweller :o

 

Na żywo dużo zyskuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo wiele zyskuje, natomiast nawet jeśli byłoby mnie stać to bym nie kupił..


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wygląda beznadziejnie, kojarzy mi się z zegarkiem "modowym z "zapaćkaną" bzdetami tarczą aby "ciekawiej" wyglądał i rzucał się w oczy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@proki widziałeś go chociaż na żywo? Czy wydajesz opinię na podstawie zdjęć? Ja bym go nie kupił, ze względu na to, że w tej cenie są o wiele ciekawsze zegarki, chociażby AP z wiecznym kalendarzem.

Edytowane przez Patom

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa zegarki miałem na nadgarstku:

1.tag heuer carrera 1887 wersja z jasną tarczą

2.omega seamaster 300m czarna z ceramicznym bezelem.

tag zupełnie nie spodobał mi się,za sprawą tarczy.Nie wiem czemu ale poprzednia wersja była bardziej wyrazista.Ta jest srebrna i według mnie słabo wygląda.Ponadto wachnik w starszym modelu był fajniejszy.

Natomiast całkiem pozytywnie wypadła omega.Zegarek świetnie leży na ręku,dobrze jest zrobiony i nie mam do czego się przyczepić.

kolejnym zegarkiem do przymiarki jest aqua terra na niebieskiej tarczy.Jakiś czas temu wpadła mi w oko,no i ma caliber 8500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na żywo wiele zyskuje, natomiast nawet jeśli byłoby mnie stać to bym nie kupił..

Nie bede dyskutowac z beznadziejnymi komentarzami nt. "misiów" (podoba mi sie albo nie podoba mi sie). Odniose sie do Twojego zdania, bo jest najrozsadniejsze - masz racje - mozna za te pieniadze wybrac kilka jak nie kilkanascie zegarkow z wiecznymi kalendarzami i w bialym zlocie a do tego za mniejsze pieniadze. Tylko czy te zegarki sa tak uniwersalne jak Sky Dweller??? Sa na bransolecie, mozna je zalozyc zarowno do krotkich spodenek jak i do garnituru, sa tak uniwersalne, ze nikt nie bedzie mial problemu z identyfikacja "co to za zegarek i dlaczego tu sie znalazl" a do tego bedzie mial takie komplikacje??? Za to wzystko sie placi. Ja sam zastanawialem sie co bym kupil za takie pieniadze zamiast tego modelu. I jak pomyslalem, to to, co daje mi Sky Dweller, nie ma zastepstwa - niestety <_<

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że tu nikt nic nie mówił o uniwersalności. Nie wspominając już o tym, że na przykład nie każdy założyłby go do garnituru. W większości przypadków - jak mi się wydaje - ktoś, kto mógłby sobie pozwolić na tego SD, mógłby sobie też pozwolić na zegarek do garnituru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie - jednak fenomen Rolexa polega nie tylko na tym, ze te zegarki sa swietnie wykonane czy tez swietnie trzymaja czas. Ich fenomen, to wlasnie uniwersalnosc o ktorej ludzie zapominaja, bo nie uswiadamiaja sobie tego faktu B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się (podkreślam - mi się tak wydaje :)), że powyżej pewnej granicy cenowej, uniwersalność zdecydowanie traci na znaczeniu :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena nie ma związku z przeznaczeniem zegarka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie bede dyskutowac z beznadziejnymi komentarzami nt. "misiów" (podoba mi sie albo nie podoba mi sie). Odniose sie do Twojego zdania, bo jest najrozsadniejsze - masz racje - mozna za te pieniadze wybrac kilka jak nie kilkanascie zegarkow z wiecznymi kalendarzami i w bialym zlocie a do tego za mniejsze pieniadze. Tylko czy te zegarki sa tak uniwersalne jak Sky Dweller??? Sa na bransolecie, mozna je zalozyc zarowno do krotkich spodenek jak i do garnituru, sa tak uniwersalne, ze nikt nie bedzie mial problemu z identyfikacja "co to za zegarek i dlaczego tu sie znalazl" a do tego bedzie mial takie komplikacje??? Za to wzystko sie placi. Ja sam zastanawialem sie co bym kupil za takie pieniadze zamiast tego modelu. I jak pomyslalem, to to, co daje mi Sky Dweller, nie ma zastepstwa - niestety <_<

Chociażby AP RO z wiecznym kalendarzem jest alternatywą i gdybym miał wybierać zegarek w takim przedziale cenowym na 100% nie kupiłbym tego Rolexa.

Edytowane przez Patom

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-10615-0-78286300-1368949151.png jak dla mnie fajna alternatywa; i chętnie widziałbym oba te zegarki u siebie

Kupię Omega Geneve Automatic 166.0197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nieraz już na forum czytałem o wielu niedoróbkach w zegarkach tak zacnej manufaktury jaką jest niewątpliwie Jaeger LeCoultre, sam niejednokrotnie widziałem Memovoxa z krzywymi indeksami, a ostatnio mierząc MC Diving Chronograph zauważyłem kolejnego bubla. Zdjęcia rzeczonego zegarka na moim nadgarstku :

 

 

IMG_6081_zps9586202a.jpg

 

IMG_6085_zps98142e56.jpg

 

Ubytek napewno znajdziecie :)

 

Swoją drogą zegarek ten nie przeszedł testu nadgarstkowego i odpadł jako potencjalny kandydat do zakupu. Kolor jak i waga tytanu skutecznie mnie do niego zniechęciła.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kreski na bezelu? Dobrze widzę? :D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym czuł, że noszę zegarek uszkodzony. Tak z ciekawości, obcięli kilka procent za tą "niedoróbkę"? Jaka w ogóle jest jego cena w tym salonie? Bierz tego portugalca a nie szukasz i szukasz :D.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym zegarkiem będzie na 90 % Panerai - albo 233, albo 270, albo 275. Czekam z niecierpliwością na recenzje Pama 270 napisaną przez Chronosa, wtedy myśle, że podejmę ostateczną decyzje który. Co do ceny za omawianego JLC, to kosztuje ponad 11 koła euro i do tego należy odjąć 10% rabatu :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to 9900 ojro. Ja muszę lecieć na Piłsudskiego w Wwie bo aż wstyd, że nigdy Pama nie miałem na nadgarstku :D. Orientujecie się może jakie modele są dosyć małe? Do 42mm? Lub żeby po prostu nie wyglądały na wyjątkowo duże?


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Da się kupić tego Jaegera znacznie taniej, tylko weź tu zamawiaj zegarek w ciemno przez internet i módl się żebyś dostał zegarek w pełni sprawny bez żadnych ubytków/niedoróbek :)

 

Zobacz koniecznie Pama 392 (Luminor 42mm).

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej. W przeciągu najbliższych 2-3 tyg postaram się wskoczyć.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

JLC jest jak ludzie z zespołem sawanta. Taki potrafi się w bardzo krótkim czasie nauczyć 5 języków, ale ma problem z wykonaniem najprostszych czynności. I tak samo JLC. Genialni w wielkich komplikacjach i jednocześnie wykładający się na prostych rzeczach typu nałożenie indeksu czy porządne wykonanie tarczy. Ech... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, jest to ogromny minus. Kupuję zegarek za kilkadziesiąt k pln i nie ma indeksu lub jest krzywo nałożony? No panowie...


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to 9900 ojro. Ja muszę lecieć na Piłsudskiego w Wwie bo aż wstyd, że nigdy Pama nie miałem na nadgarstku :D. Orientujecie się może jakie modele są dosyć małe? Do 42mm? Lub żeby po prostu nie wyglądały na wyjątkowo duże?

Oprócz wymienionych przez Michała jeszcze Radiomiry, np. 337, 512.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.