Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

zdjcie1pp.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Jak już podjąłem dycyzję że kupuję bez fal na tarczy, pojawił się kolejny dylemat- kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przymierzałem fale/bez fal, niebieski/czarny, najbardziej odpowiadała mi czarna z gładką tarczą, natomiast na kolana mnie nie rzuciła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zmienia, raz że czarny a innym razem że niebieski :) Chcę go mieć na dłużej więc praktyczniejszy będzie czarny ale niebieski dzisiaj do mnie "zagadał" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niebieski.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również parokrotnie przymierzyłem tą Omegę i tutaj bez najmniejszego nawet zająknięcia się brałbym niebieską. Jest zdecydowanie ciekawsza od nieco nudnej czarnej wersji.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również parokrotnie przymierzyłem tą Omegę i tutaj bez najmniejszego nawet zająknięcia się brałbym niebieską. Jest zdecydowanie ciekawsza od nieco nudnej czarnej wersji.

 

Również parokrotnie przymierzyłem tą Omegę i tutaj bez najmniejszego nawet zająknięcia się brałbym czarną. Jest zdecydowanie ciekawsza od nieco nudnej niebieskiej wersji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam czas na decyzję więc jeszcze to dokładnie przemyślę.Zdjęcie robione telefonem i ten niebieski kolor jest kompletnie inny na zdjęciu niż w rzeczywistości, oczywiście na żywo dużo atrakcyjniejszy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei najbardziej podoba się wersja z falami :-) Nowe bardzo fajne, ale na żywo czegoś mi brakowało. Wielkość i komfort użytkowania bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie również czarny. Świetny jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoglądając na zdjęcie natychmiast rzucił mi się w oczy czarny - bardziej elegancki. Niebieski uderza w casual. Wybierz względem tego, jak się ubierasz na codzień/jakiej funkcji się spodziewasz po tym zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na codzień pracuje w garniturze, ubieram się casual lub business casual. Zegarek będzie dla mnie "nurkiem udającym garniturowca" i czasami będę go zakładał do biura ale przede wszystkim zegarkiem codziennym poza biurem. Niebieski jest bardziej sporty a czarny elegancki. Gdzieś na WUS czytałem plotekę o podwyżce cen Omegi od lipca więc chce kupić do tego czasu, o ile jest to prawda.

 

Pozdrawiam Ł.

Edytowane przez corse999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski jest bardziej sporty a czarny elegancki.

 

I w tym jest pies pogrzebany. Z tym, że o ile czarny będzie również pasował do stroju casual, to gorzej będzie z niebieskim do stroju business. Takie jest moje zdanie i kiedyś miałem podobny dylemat, gdy kupowałem poprzednią wersję SMP 300m (z falami). Wybrałem czarną.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8500 jak najbardziej ale dekiel niech zostanie po staremu IMHO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba postulaty słuszne. Nie wiem tylko czy w tym momencie jest cokolwiek na 8500 i pokrewnych mechanizmach z litym deklem.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdecydują się wprowadzić kiedyś 8500 to pójdą pewnie ta sama drogą co w PO. Ale to melodia przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak już podjąłem dycyzję że kupuję bez fal na tarczy, pojawił się kolejny dylemat- kolor.

 

Moim zdaniem tylko niebieska :)

Jak kupowałem moja tez chciałem najpierw czarna ale ostatecznie zdecydowałem sie na niebieska i nie żałuje ;)

Czarna moim zdaniem szybciej sie znudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba postulaty słuszne. Nie wiem tylko czy w tym momencie jest cokolwiek na 8500 i pokrewnych mechanizmach z litym deklem.

 

Jest. Omega PloProf ma werk 8500 i lity dekiel.

 

ploprof0.jpg


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minusem będzie tylko to, że zegar nie będzie już tak ładnie cienki i wygodny....

 

Wygoda o której wspomniałeś to powód wyboru SMPc a nie PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygoda o której wspomniałeś to powód wyboru SMPc a nie PO.

 

O tym właśnie piszę. Zastanawiam się jak wygodna bedzie dalej 300`setka, kiedy zapakują do niej 8500 i zyska na grubosci....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Straci swoje podstawowe walory. Nowy model ma inne zapięcie które jest mniej wygodne od poprzedniego ale nie mnie to dla mnie znaczenia, inaczej w przypadku grubości koperty.

Edytowane przez corse999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem dzisiaj Hour Vision w dwóch kolorach.

 

omega-de-ville-hour-vision.jpg

 

orbiswatch2.jpg

 

Z jasną tarczą zawsze mi się podobała, ale już mi się odpodobała gdy przymierzyłem niebieską, która jest piękna. Szczególnie w świetle dziennym.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.