Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Taktic

ROLNIX SHOW

Rekomendowane odpowiedzi

Wow! Tak ewidentna, paskudna podróbe to sprzedają po 100-400 zł, a tu taka miazga!

Ale tak serio, chce Ci się potem bawić w to?

W tym przypadku albo ktoś jest chory psychicznie, albo naprawde zupełnie nieświadomy tego, co ma. Nie wierzę by człowiek przy zdrowych zmysłach wierzył, że ktoś da się na to naciac.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zawsze może wystąpić do Allegro o zwrot prowizji, gdy nie dojdzie transakcja do skutku."

Nie, jeśli powodem odstąpienia od transakcji jest sprzedaż przedmiotu niedozwolonego regulaminem.

 

"Nie wierzę by człowiek przy zdrowych zmysłach wierzył, że ktoś da się na to naciac"

Niestety, mylisz się. Wielowiekowa historia różnorakich szwindli doskonale przeczy Twej wierze.

 

"Ale tak serio, chce Ci się potem bawić w to?"

Być może. Mam wystarczająco dużo czasu i pieniędzy, zaś zbyt mało pobłażania dla bezczelnych oszustów. Czy jest to walka z wiatrakami? Do pewnego stopnia-owszem, jest. Jeśli jednak każdy z nas odpuści, nikt za nas problemu nie naprawi i dotyczy to nie tylko podobnie błahych spraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze - popieram Cię w takim razie i życzę powodzenia, opisz potem jak się sprawa skończy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem, admin usunął. Szkoda- choć brzmi to dwuznacznie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zdjęć mechanizmu trudno o jednoznaczną odpowiedz... <br /><br />Ps. Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać :-).<br /><br />Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fake :)

 

Wysłane z mojego ST23i przy użyciu Tapatalka


life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że oryginał. Przecierz ma takom koronke jak roleks


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A CO TO JEST??? :o :o :blink: :blink: :wacko: :wacko:  Wystawiony za 18k. Z takiego również 'złota' podobno jest zrobiony. Ale to nie o materiał się rozchodzi. Ta lupa lata luźno, czy to dwa różne zegarki :D

http://allegro.pl/rolex-18k-president-oyster-perpetual-dateju-i3933648585.html

Dla potomnych zdjęcia:

post-56726-0-84307900-1392142600_thumb.jpeg

post-56726-0-20759200-1392142613_thumb.jpeg


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie pomyślałem o tym :)


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zobaczcie co ja znalazłem. Mój historyczny Rolnix :)

Kupiłem go na bazarze, w Bangkoku, w 1978 roku, jako prezent, w ramach głupiego żartu dla małżonki (notabene Pani Doktor towaroznawstwa) :D

Fajnie wraca się do takich wspomnień :)

post-63245-0-98158500-1393255139_thumb.jpg

post-63245-0-01440700-1393255217_thumb.jpg

Edytowane przez OmegaDeVille

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a to tak trochę dla jaj ale nie mogę się powstrzymać dziś zapomniałem do pracy zabrać zegarka a że dziewczyny u mnie w pracy wiedzą że ja bez zegarka nie daje rady to wynalazły dla mnie oto takie cudo rolex putin model pudliszki tyle że jest mały problem coś nie działa :)post-44704-0-98404200-1394482962_thumb.jpgpost-44704-0-81091100-1394482988_thumb.jpgpost-44704-0-12801400-1394482995_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a to tak trochę dla jaj ale nie mogę się powstrzymać dziś zapomniałem do pracy zabrać zegarka a że dziewczyny u mnie w pracy wiedzą że ja bez zegarka nie daje rady to wynalazły dla mnie oto takie cudo rolex putin model pudliszki tyle że jest mały problem coś nie działa :)

Nie działa bo to podróba. Logo Rolex powinno mieć 5 "końcówek". U Ciebie są 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubel.

Edytowane przez Qdlaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa :D Czemu ja nigdy nie znalazłem jakiegoś zegarka? :( Te wszystkie podróby są albo prezentami, albo znalezione w szafie/na ulicy/w toalecie itd... Ludzie się nie przyznają do tego, że kupują, czy co..? :unsure:


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił i zepsuł się Rolnix. To chce odzyskać kasę. A widać, że się uda. :( Pewnie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze trzy wskazówki nie działają, bo może przyklejone do tarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.