Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Taktic

ROLNIX SHOW

Rekomendowane odpowiedzi

"Większość sprzedawanych ma rozmiar 42mm ten jest większy i doskonale prezentuje się na ręce"

 

Taki Rolex, tylko po prostu lepszy.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Taki Rolex, tylko po prostu lepszy.

 

 

Mój jest lepszy bo.....  szybszy !   :)  :)  :rolleyes:  :)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój jest lepszy bo..... szybszy ! :):):rolleyes::):)

Ale tamtego jest więcej.

 

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co przepłacać i latami czekać w kolejce?  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na oszustwo w sam raz.

I on to ogłasza od dawna Napisałem do złodzieja że dam mu 1000 zł bo to jest podróbka to się na mnie strasznie obraził... oczywiście nie dostałby tego tysiąca ale chciałem zobaczyć co powie

Edytowane przez Vergangenheit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Kilka dni temu namiar na ten zegarek przesłał mi kumpel. Gdy poinformowałem go że to fejk, to mam wrażenie że się obraził na mnie, iż okradłem go z marzenia o świetnym interesie związanym z okazyjnym zakupem :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ( tak, jestem z Podlasia:-)), najgorsze jest to, że trzeba się przebić przez całą masę 'nie.wiadomo.czego', żeby dotrzeć do zegarków wartych rozważenia. Smutne to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-wyprzedane-rolex-yacht-master-duzy-44m-tissot-casio-omega-CID87-IDEl8sh.html

 

„Większość sprzedawanych ma rozmiar 42mm ten jest większy i doskonale prezentuje się na ręce.”

 

Tylko brać. Jeszcze więcej Rolexa, a cena ta sama.:lol:

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, jeśli AŻ CZTERDZIEŚCI I CZTERY milimetry, to może faktycznie się opłaca? Sprzedawca i tak jest uprzejmy dla tych gorszych Roleksów, w końcu YM 37 zgodnie z nazwą ma wręcz tylko 37 milimetrów, to bardzo mało Rolka w Rolku, i w dodatku za ten finans? A tutaj aż 44 i jaka przyjemna cena, na pewno sprzedawca ma po prostu znajomości w fabryce Roleksa, albo szwagra, i ten szwagier mu dwa załatwił, a po co mu dwa, to jeden sprzedaje. A że to od szwagra, to uczciwy człowiek, nie chce zdzierać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja go sobie kupiłem, bo to jedyny taki Roleks w swoim rodzaju, zobaczycie, za 20 lat moje Dzieci za niego bank sobie kupią, no, albo nawet dwa.... Fajnie się prezentuje i pasuje do bluzy adidasa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, KobyS0 napisał:

a ja go sobie kupiłem, bo to jedyny taki Roleks w swoim rodzaju, zobaczycie, za 20 lat moje Dzieci za niego bank sobie kupią, no, albo nawet dwa.... Fajnie się prezentuje i pasuje do bluzy adidasa...

No tylko żeby Twoje dzieciaki nie próbowały zidentyfikować tego Rolka na tym Forum pisząc, że znaleźli w spadku po dziadku.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaaaaarwa mać dobre, a może tak być hahahaha.....

a broniąc swoje Dzieci i rozwiewając obawy, to są w wieku 13 i 14 i 22 lata, najmłodszy ma Timexa, średni Pulsara a najstarszy Casioka kwarca divera ( sam sobie kupił, ale jak jedzie na jakąś impreze to przychodzi do mnie żebym cos pożyczył, ja odpowiadam, że owszem ale jak zniszczy to niech do domu nie wraca, on na to, obiecuje że nie będe się bił a jak coś, to zdejmę najpierw zegarek :) ) , znają się trochę na cykadełkach ....... po tacie ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem, a tam już wyprzedane. Wyprzedany Rolex 44 mm. I co ja teraz wnukom zostawię? Swojego TAGa, jak jakiś dziad nomen omen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin50
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez Marcin50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe ale jeśli zegar pochodzi z Polskiego AD to szanse na to są znikome. Sprawdź na wszelki wypadek zgodność numerów zegara z tymi na karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
1 godzinę temu, Marcin50 napisał:

Witam, mam pytanie nie jestem znawca może pytanie wydać się głupie chce wejść w posiadanie zegarka marki rolex jest w komplecie facet zgadza się spisać umowę kupna sprzedaży jest podbita karta gwarancyjna z kruka full tzn , czy jest możliwość ze wszystkie papiery i karta gwarancyjna jest spreparowana i zegarek może być podrobiony . Z góry dziękuje za odpowiedzi 


Chyba w Kruku można sprawdzić. Paragon jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jesteś pewien autentyczności (a wszystko się podrabia - Rolexy są szczególnie lubiane przez fałszerzy) masz komplet dokumentów, kartę i dowód zakupu z Kruka, to najlepiej podjedź do najbliższego AD Rolex, niech sprawdzą papiery i zgodność numerów zegarka z tymi z karty. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin50
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez Marcin50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin50
Napisano (edytowane)

.

 

 

 

 

Edytowane przez Marcin50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.12.2019 o 19:04, Czino napisał:

Co myślicie?Kolega twierdzi, ze oryginał, jak dla mnie coś jest nie tak...

post-31237-0-44228900-1577556368_thumb.jpeg

 

Mam Milgaussa, jeśli podeślesz więcej zdjęć z bliska to porównam ze swoim. Tutaj tak na szybko nie widzę napisów "ROLEX" po wewnętrznej stronie bezela (pod szkiełkiem) i też wydaje mi się, że to zielone szkiełko nie pracuje światłem tak jak powinno (Rolex twierdzi, że ma ono dokładnie taką samą przepuszczalność światła co "czyste" szkiełko szafirowe a efekt zielonej poświaty powinien pojawiać się tylko z boku szkła).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.