Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Taktic

ROLNIX SHOW

Rekomendowane odpowiedzi

Perełka ode mnie. Zapytania o niego nie było na forum - było do mnie skierowane osobiście. No ale fotke zrobiłem, bo naprawdę ROLNIX pierwsza klasa :)

 

33aeabfe.jpg


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Zgłosiłem oba do allegro, ale nic z tego nie wynikło.

 

Do wystawiającego pierwszego napisalem grzecznie informując że jest to produkt nieoryginalny i nie wiem czy wystawienie go wynika z nieświadomości czy jest celowe, ale chociazby informacja o tym powinna sie teraz w opie pojawić. dostałem odpowiedź.

 

 

 

 

 

 

"Nie jest nigdzie napisane że to oryginał a chodzi lepiej niż niektóre oryginalne zegarki równiez cena jak pan zauwazył niema nic wspolnego z oryginałem. "

 

Napisałem raz jeszcze, że wyraźnie w aukcji jest napisane "Zegarek firmy ROLEX" i nie jest zaznaczone, że nie jest to oryginał i że moze to byc mylące a potem jak ktoś go wylicytuje za wieksze pieniądze (bo w tym przypadku o ostatecznej cenie zadecydują licytujący to otrzyma produkt jakosciowo nieadekwatny do ceny, bo moim zdanie to te 30zł to już przesada za to coś (tego o tych 30zł nie napisałem, teraz wrzuciłem bo tak uważam).

 

Dostałem kolejną odpowiedź:

 

"Po pierwsze to wątpie aby zegarek ten sprzedał sie drożej niż 50zł!!!Po drugie kazdy moze tak jak pan skorzystać z opcji pytanie do sprzedającego oraz w razie nie zadowolenia z produktu oddac go w terminie 10dni!!!Produkt jest należycie opisany zgodnie z tym co przedstawia przedmiot a w tym momencie blat zegarka!!!Poza tym na allegro jest pełno podróbek w tym i zegarków i nigdzie nie zauwazyłem aby ktoś o tym pisał czy opisywał że to podróbka a biora pieniadze za to bardzo duże.I PO OSTATNIE DLA LUDZI TAKICH JAK PAN "JAK SIE CO NIEPODOBA TO ZAMELDUJ KONIOWI NA HELU"(ZAJMIJ SIE PAN SOBĄ!!!) "

 

Ja tu próbuje faceta uświadomić, robię to grzecznie, bo każdego maila zaczynam od "Szanowny Panie", a ten mi wyjeżdża z takim tekstem... ludzie się nie nauczą..;) (chociaz jego drugi mail tez zaczynał się od Szanowny Panie - czego nie wkleiłem)

Edytowane przez Szajmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej Szajmon, to mu odpisz że niestety bardzo Ci przykro, ale jako urzędnik państwowy wyższego szczebala, jesteś, chcąc niechcąc, ustawowo zmuszony do zgłoszenia sprawy prokuraturze. Zapewniam Cię, że gościowi (cokolwiek by nie odpisał) kolanka zmiękną i nie będzie mógł przez dwie nocki zasnąć... Oczywiście w rzeczywistości niczego nie zgłaszaj, bo to zwykły smarkacz, któremu nie warto psuć życiorysu ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Hehe. Chyba nie chce mi się strzępić języka / klawiatury. :P Chociaż pomysł zacny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/rolex-submariner-i2172096101.html

 

Rolex z etą :(

 

http://allegro.pl/rolex-na-branzolecie-i2170920877.html

 

świetny dekiel i jaka rdza od spodu ;/ pewnie pot wyżarł złoto, jak to widziałem w jednym opisie zegarka. Ciekawe, że w moim z 78 roku nie ma śladu rdzy :)

Edytowane przez rwtnt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej Szajmon, to mu odpisz że niestety bardzo Ci przykro, ale jako urzędnik państwowy wyższego szczebala, jesteś, chcąc niechcąc, ustawowo zmuszony do zgłoszenia sprawy prokuraturze. Zapewniam Cię, że gościowi (cokolwiek by nie odpisał) kolanka zmiękną i nie będzie mógł przez dwie nocki zasnąć... Oczywiście w rzeczywistości niczego nie zgłaszaj, bo to zwykły smarkacz, któremu nie warto psuć życiorysu :)

hehehe bardzo mi się podoba Twój pomysł normalnie genialne niech się chociaż trochę przestraszą zwłaszcza że na aledrogo rzeczywiście podróbek jest nie mało i nie zawsze zgłoszenie tego do nich skutkuje a tak chociaż kilka nocy nie przespanych ja do tego dopisał bym jakiś artykuł tylko i grożące konsekwencje co jeszcze bardziej zadziała na wyobraźnię :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/rolex-explorer-ii-fosforyzujaca-tarcza-i2180667847.html

 

zacytuję wycinek opisu: "Powiem szczerze że nie wiem czy jest to oryginalny ROLEX,bo się nie znam,i nie mam do niego żadnych papierów i certyfikatów.Wygląda bardzo oryginalnie,ma fosforyzującą w ciemności tarczę i jest wodoszczelny." :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spieszmy się kochać ROLNIXY, tak szybko usuwają ich aukcje :)


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja w pierwszym poscie tematu z założenia nie dodaję żadnych linków zewnętrznych do stron lub aukcji z podróbkami. Po pierwsze, i tak się szybko dezaktualizują, a po drugie jest na forum specjalny temat do zgłaszania podrób na aukcjach. Poza tym tutaj nie chodzi tylko o pokazanie jak najwięcej zdjęć kiepskich podróbek Rolexa. Gdyby o to chodziło, to przysiadłbym któregoś wieczora do Googla, i wyszukał w sieci milion pięćset zdjęć różnych cieńkich rolnixów i wszystkie je wkleił. Ale nie o to chodzi. Bardziej chodzi o linki do tematów na forum gdzie toczyły się bardziej lub mniej zabawne dyskusje wokół Rolnixów. Bo te dyskusje są równie ciekawe i pouczające jak zdjęcia, a może nawet bardziej ciekawe. :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Rolnix, tym razem ktoś się ceni... :wacko:

 

http://allegro.pl/rolex-i2248137943.html


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po czym poznałeś, że to nie Rolex?

 

No dobrze żartowałem :(. Znacznie ciekawszy jest na aukcji tego samego sprzedającego submariner, ktory zamiast napisu Rolex i korony ma w logo twarz uśmiechniętego glupca/ żartownisia. To jest dla mnie hit ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazja - nic tylko brać :

 

http://allegro.pl/ro...2273474136.html

 

13.000 - toż to darmocha

 

 

 

 

 

 

2ppegiu.jpg

Edytowane przez mignon

Citizen CB0027, Citizen Stiletto AR3015-53E, Seiko SSC257P1, SEIKO 6M25 - "Dancing Hands"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale ktoś robi sobie ordynarnie z ludzi jaja...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jest mega chamstwo, rozumiem wystawić podróbę za 100zł, tzn nie rozumiem ale dobra, ale żeby podrobionego rolexa za 13 tyś wystawić ? Ale w sumie, pewnie nie znajdzie się głupi który go kupi. Chociaż, jak wiadomo tylko wszechświat i ludzka głupota są nieskończone, a co do pierwszego nie jestem pewien.


Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli nie będziecie wstawiać zdjęć, aukcje znikną i pozostaną jedynie wpisy bez sensu. IMO idea tego wątku jest inna - zbieranie fotek "wynalazków" :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.