Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Taktic

ROLNIX SHOW

Rekomendowane odpowiedzi

A tutaj kolejne Rolnixy :lol: .

Opis aukcji tego stalowego:

Sprzedam piękny męski klasyk marki ROLEX zegarek.

 

Za ile wylicytujesz za tyle kupujesz.

 

Opis "Złotej Daoyonty":

Mam do zaoferowania uzywany zegarek Rolexa. Nie posiadam do niego zadnych dokumentów. Zegarek jest w dobrym stanie wizualnym i technicznym. Wiecej informacji udziele pod nr telefonu 6****3**6.

post-49157-0-08242700-1339056049_thumb.jpg

post-49157-0-47200200-1339056069_thumb.jpg

Edytowane przez Patom

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Pozwolę sobie podlinkować do mojego postu w Majstersztykach z Allegro - wydaje mi się, że ze względu na opis jednak tamten temat miał pierwszeństwo ;)

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/4784-majstersztyki-wystawiennicze-w-allegro/page__view__findpost__p__821611

 

 

Edyta: poprawka linku

Edytowane przez Szajmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde panowie ! Zastój się zrobił ... To ja dodam kilka rolinixów . Wszystkie są z allegro .

Najpierw "Rolex Oyster Perpetual Datejust" opis:

Witam,

 

przedmiotem aukcji jest piękny, męski zegarek Rolex Oyster Perpetual Datejust. Zegarek jest w idealnym stanie, nie posiada widocznych śladów użytkowania. Został założony dwa razy. Doskonale prezentuje się na ręku.

 

Zegarek został kupiony przez mojego męża od żołnierzy brytyjskich na misji w Afganistanie. Mąż bardzo go lubi ale ze względu na trudną sytuację materialną, niestety musimy go sprzedać.

 

Nie znam się na zegarkach więc nie podam jego dokładnych parametrów ale na tarczy pod spodem widnieje napis "Superlative Chronometer Oficially Certified". Na bransolecie od wewnątrz: "Rolex Geneve Swiss Made, jakiś znaczek, 18K, 750 i jeszcze jakieś dwa znaczki". Na bransolecie i koronce znajdują się znaczki Rolexa.

 

Gorąco polecam!

 

Teraz Rolnix Dejtona #1:

 

Zegarek

 

 

 

stan : nowy, folie

 

więcej zdjęć i kontakt @,

 

Teraz Rolnix Dejtona #2

Witam posiadam piękna replike zegarka rolex!! polecam stan idealny!!

post-49157-0-76357500-1340526260_thumb.jpg

post-49157-0-65079100-1340526446_thumb.jpg


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Coś się chyba foty z opisamy rozjechaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoj . Pierwszy opis dotyczy zegarka z foto #2, opis drugi dotyczy zegarka z foto #1


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona przedmiotu została usunięta przez pracownika Allegro. Niestety, nawet nie zdążyłem zobaczyć . Oto dowód na to, jak szybko działa Allegro <_<

 

wygrzebałem te fotki

 

b_045508.jpg

 

b_045525.jpg

 

klękajcie narody przed wahnikiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygrzebałem te fotki

 

...

 

klękajcie narody przed wahnikiem :)

 

Ło matko i córko :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

wygrzebałem te fotki

 

 

klękajcie narody przed wahnikiem :)

 

 

Matko polko!... ależ rarytas! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tam dejtadżast z utajnioną datą:

 

rolniks.jpg


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przy wakacyjnej wizycie u rodziny odkryłem w szufladzie u mojej matki kilka zegarków (po ojczymie) i w tym ten piękny okaz klasycznego Rolnixa. Model znany i popularny już na tym forum ale egzemplarz prawie NOS. No może tylko złota farba zeszła trochę z bransolety. Szkiełko bez rysek, tarcza jak nowa. Mechanizmu nie sprawdzałem bo się bałem uszkodzić. Niestety nie chodzi - pewnie padła bateryjka, ewentualnie chińskie krasnoludki umarły z głodu. Jak jest napisane pokazuje datę, pod warunkiem że ma się duży kalendarz.

 

PS. Żarty, żartami ale gdyby nie to forum i między innymi ten wątek też mógłbym być jednym z tych naiwniaków z sakramenckim pytaniem "Czy to oryginał, ile jest wart?"

 

Pozdrawiam.

post-49245-0-69337500-1341602527_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to raz go na bazarek :) Dobra żartowałem. Tak tylko sie zastanawiam ze większość Kolegów z tego forum zostawi w spadku swoim potomnym dużo lepsze zegarki niż to co przeważnie możemy w tym dziale zobaczyć :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Żarty, żartami ale gdyby nie to forum i między innymi ten wątek też mógłbym być jednym z tych naiwniaków z sakramenckim pytaniem "Czy to oryginał, ile jest wart?"

No i właśnie o to chodzi w tym wątku, i dlatego jest przyklejony. Nikt od nikogo nie wymaga żeby był ekspertem. Ale miło jest jeśli ktoś zada sobie trud i trochę poczyta zanim zada pytanie.

Kto czyta, ten nie zadaje głupich pytań B)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia mówią same za siebie

post-33911-0-04279000-1343034163_thumb.jpg

post-33911-0-85958000-1343034171_thumb.jpg

Ale opis już mnie powalił

Witam! Mam do sprzedania elegancki zegarek marki ROLEX. Na tarczy jest napis ROLEX OYSTER PERPETUAL DATEJUST, z tyłu zegarka jest wygrawerowane ROLEX i logo firmy oraz Cellini SWISS PATENTED 0730 18K. Zegarek jest w dobrym stanie wizualnym z masywną bransoletą. Zegarek zatrzymał się, nie wiem co się stało. Bardzo rzadki okaz Rolexa. Zapraszam do aukcji.

Sprzedający ma racje. Bardzo rzadki :lol: :lol: :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę model wymiata. :)

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.