Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Taktic

ROLNIX SHOW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich !!!

Tym razem na aukcji jest rewelacyjna, wierna kopia jednego z najpiękniejszych modeli firmy ROLEX, model:

OYSTER PERPETUAL DATE JUST

...Od siebie mogę dodać tylko tyle, że robił furorę na weselach i tym podobnych okolicznościach - jest po prostu nie do odróżnienia ;-) !...

Na zdjęciach nie wyglada tragicznie. Można by powiedzieć, że wierna kopia :lol: :lol: :lol:

Za to opis ubawił mnie do łez :D

post-33911-0-86253500-1345898098_thumb.jpg

post-33911-0-33348500-1345898107_thumb.jpg

A tu ta aukcja jak by ktoś się jednak skusił: ;)

http://allegro.pl/rolex-oyster-perpetual-date-just-jak-nowy-i2585251493.html

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up Faktycznie mocno wiejskie opis, w stylu "wujek Jędrek ze Zgierza i ciotka Halinka zzielenieli z zazdrości na widok mojego Rolexa", 1,5k za wyrób zegarkopodobny, Polacy jednak mają poczucie humoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę, nawet jakieś "deville" się zaplątało na deklu :D

Bo to dwa w jednym :P:lol: :lol: :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,5k za wyrób zegarkopodobny, Polacy jednak mają poczucie humoru.

 

Czas mierzy wiec nie jest zegarkopodony (jakby nie dzialal to by byl :P) ale 1,5 k za cos co mozna dostac na rynku...

 

A tak z innej beczki to bylem niedawno na Jarmarku Dominikanskim w Gdansku i odwiedzilem stoisko na targu staroci. Mieli ladne vintage certiny, pare omeg (za niebotyczna kase, jak na to ze zadna nie dzialala) no i ROLEX-a Explorera. Chcieli za niego 2000 zl i mowili ze prawdziwe zloto (bylo "zloto" i stal - two tone) xD Szkoda ze fotki nie moglem zrobic... Bosko wygladal

Edytowane przez mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to dwa w jednym :P:lol: :lol: :lol:

 

A widziales Rolexa daytone de-vill for bentley xD? Slyszalem ze takie wynalzki u turkow :)


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się kwalifikuje, ale nie wiem gdzie indziej wrzucić. Holly Rolex z filmu "How I Spent My Summer Vacations". (film polecam, mocne męskie kino, trochę a'la Rodrigez. W szczególności polecam fanom Mela z najlepszych lat, daje radę po długiej przerwie ;) )

 

94b04a54c5de6.jpg


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny "DAY-DATE" bez daty. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego czepiasz się ;)

Ja?? Skąd. ;) Tylko nie widzę daty :angry:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data jest:D. 20.01.1975 :PPP.

Tylko nie chce się zmienić o północy :angry::lol: :lol: :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie chce się zmienić o północy :angry::lol: :lol: :lol:

Zmienia sie , tylko pewnie śpisz o tej porze i nie zauważyłeś :)

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienia sie , tylko pewnie śpisz o tej porze i nie zauważyłeś :)

Czasem też piję :P


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co, składamy się na ten piękny okaz kolekcjonerski ? Toż to okazja ! Jak na taki sikor 15 tyś to nic ! :lol:


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny...tylko to 23 karatowe złoto znikneło..jeszcze troche z tyłu zostało :) a w ogóle to ostatnio taki kulega mnie zapytał bo wie że zegarkami się interesuje że jego znajomek ma zegarek na sprzedaż....rrollekssa :) co dłuugo u niego w rodzinie jest...dziadek nosił, ojciec nosił :) hehehe i żeby wycenić...od razu mówie że podróba bez patrzenia....a ten że nieee tutaj napis rolex, szmery bajery...stary zegarek...no to mówie pokaż to cudo....ta ta da daaa day date bez daty i to świetne nacinane szkiełko :)Rolnix piękny. powiedziałem że jest bezcenny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny...tylko to 23 karatowe złoto znikneło..jeszcze troche z tyłu zostało :) a w ogóle to ostatnio taki kulega mnie zapytał bo wie że zegarkami się interesuje że jego znajomek ma zegarek na sprzedaż....rrollekssa :) co dłuugo u niego w rodzinie jest...dziadek nosił, ojciec nosił :) hehehe i żeby wycenić...od razu mówie że podróba bez patrzenia....a ten że nieee tutaj napis rolex, szmery bajery...stary zegarek...no to mówie pokaż to cudo....ta ta da daaa day date bez daty i to świetne nacinane szkiełko :)Rolnix piękny. powiedziałem że jest bezcenny :)

I cała budowana przez pokolenia historia Rolnixa w rodzinie Twojego kolegi rozsypała się jak domek z kart ( albo jak AmberGold) :)

Musiałeś być taki bezwzględny , nie mogłeś dać mu jednak jakiejś nadzieji ;)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny...tylko to 23 karatowe złoto znikneło..jeszcze troche z tyłu zostało :) a w ogóle to ostatnio taki kulega mnie zapytał bo wie że zegarkami się interesuje że jego znajomek ma zegarek na sprzedaż....rrollekssa :) co dłuugo u niego w rodzinie jest...dziadek nosił, ojciec nosił :) hehehe i żeby wycenić...od razu mówie że podróba bez patrzenia....a ten że nieee tutaj napis rolex, szmery bajery...stary zegarek...no to mówie pokaż to cudo....ta ta da daaa day date bez daty i to świetne nacinane szkiełko :)Rolnix piękny. powiedziałem że jest bezcenny :)

Jesteś taki bezwzględny :( . Trzeba było wcisnąć kit, że wart jest 5500 zł i żeby od razu na alledrogo wrzucał to pójdzie jak ciepłe bułeczki :D .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roleksa w kwiatki to chyba jeszcze nie było ?

 

kwiatkiq.jpg


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taka najnowsza produkcja roleksa. Ilość kwiatków na tarczy wskazuje aktualny numer miesiąca a ilość płatków na tych kwiatkach pokazuje dzień. Jakby nie patrzył datejust :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roleksa w kwiatki to chyba jeszcze nie było ?

 

kwiatkiq.jpg

O ja pier.... Pewnie jakiejś "modnej kobitce" by się spodobał :D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.