Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

"Większość sprzedawanych ma rozmiar 42mm ten jest większy i doskonale prezentuje się na ręce"

Taki Rolex, tylko po prostu lepszy.

Edited by Sierżant Julian

Taki Rolex, tylko po prostu lepszy.

Mój jest lepszy bo.....  szybszy !   :)  :)  :rolleyes:  :)  :)

Mój jest lepszy bo..... szybszy ! :):):rolleyes::):)

Ale tamtego jest więcej.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Ale na oszustwo w sam raz.

I on to ogłasza od dawna Napisałem do złodzieja że dam mu 1000 zł bo to jest podróbka to się na mnie strasznie obraził... oczywiście nie dostałby tego tysiąca ale chciałem zobaczyć co powie

Edited by Vergangenheit

Guest Paragraf22

Kilka dni temu namiar na ten zegarek przesłał mi kumpel. Gdy poinformowałem go że to fejk, to mam wrażenie że się obraził na mnie, iż okradłem go z marzenia o świetnym interesie związanym z okazyjnym zakupem :) .

Dla mnie ( tak, jestem z Podlasia:-)), najgorsze jest to, że trzeba się przebić przez całą masę 'nie.wiadomo.czego', żeby dotrzeć do zegarków wartych rozważenia. Smutne to jest

Nooo, jeśli AŻ CZTERDZIEŚCI I CZTERY milimetry, to może faktycznie się opłaca? Sprzedawca i tak jest uprzejmy dla tych gorszych Roleksów, w końcu YM 37 zgodnie z nazwą ma wręcz tylko 37 milimetrów, to bardzo mało Rolka w Rolku, i w dodatku za ten finans? A tutaj aż 44 i jaka przyjemna cena, na pewno sprzedawca ma po prostu znajomości w fabryce Roleksa, albo szwagra, i ten szwagier mu dwa załatwił, a po co mu dwa, to jeden sprzedaje. A że to od szwagra, to uczciwy człowiek, nie chce zdzierać...

a ja go sobie kupiłem, bo to jedyny taki Roleks w swoim rodzaju, zobaczycie, za 20 lat moje Dzieci za niego bank sobie kupią, no, albo nawet dwa.... Fajnie się prezentuje i pasuje do bluzy adidasa...

29 minut temu, KobyS0 napisał:

a ja go sobie kupiłem, bo to jedyny taki Roleks w swoim rodzaju, zobaczycie, za 20 lat moje Dzieci za niego bank sobie kupią, no, albo nawet dwa.... Fajnie się prezentuje i pasuje do bluzy adidasa...

No tylko żeby Twoje dzieciaki nie próbowały zidentyfikować tego Rolka na tym Forum pisząc, że znaleźli w spadku po dziadku.?

kaaaaarwa mać dobre, a może tak być hahahaha.....

a broniąc swoje Dzieci i rozwiewając obawy, to są w wieku 13 i 14 i 22 lata, najmłodszy ma Timexa, średni Pulsara a najstarszy Casioka kwarca divera ( sam sobie kupił, ale jak jedzie na jakąś impreze to przychodzi do mnie żebym cos pożyczył, ja odpowiadam, że owszem ale jak zniszczy to niech do domu nie wraca, on na to, obiecuje że nie będe się bił a jak coś, to zdejmę najpierw zegarek :) ) , znają się trochę na cykadełkach ....... po tacie ......

Guest Marcin50

.

Edited by Marcin50

Wszystko jest możliwe ale jeśli zegar pochodzi z Polskiego AD to szanse na to są znikome. Sprawdź na wszelki wypadek zgodność numerów zegara z tymi na karcie.

Guest maritimeeng
1 godzinę temu, Marcin50 napisał:

Witam, mam pytanie nie jestem znawca może pytanie wydać się głupie chce wejść w posiadanie zegarka marki rolex jest w komplecie facet zgadza się spisać umowę kupna sprzedaży jest podbita karta gwarancyjna z kruka full tzn , czy jest możliwość ze wszystkie papiery i karta gwarancyjna jest spreparowana i zegarek może być podrobiony . Z góry dziękuje za odpowiedzi 

Chyba w Kruku można sprawdzić. Paragon jest?

Jak nie jesteś pewien autentyczności (a wszystko się podrabia - Rolexy są szczególnie lubiane przez fałszerzy) masz komplet dokumentów, kartę i dowód zakupu z Kruka, to najlepiej podjedź do najbliższego AD Rolex, niech sprawdzą papiery i zgodność numerów zegarka z tymi z karty. 

Guest Marcin50

.

Edited by Marcin50

Guest Marcin50

.

Edited by Marcin50

W dniu 28.12.2019 o 19:04, Czino napisał:

Co myślicie?Kolega twierdzi, ze oryginał, jak dla mnie coś jest nie tak...

post-31237-0-44228900-1577556368_thumb.jpeg

Mam Milgaussa, jeśli podeślesz więcej zdjęć z bliska to porównam ze swoim. Tutaj tak na szybko nie widzę napisów "ROLEX" po wewnętrznej stronie bezela (pod szkiełkiem) i też wydaje mi się, że to zielone szkiełko nie pracuje światłem tak jak powinno (Rolex twierdzi, że ma ono dokładnie taką samą przepuszczalność światła co "czyste" szkiełko szafirowe a efekt zielonej poświaty powinien pojawiać się tylko z boku szkła).