Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zorka-5

IWC Portuguese Automatic kontra OP PAM 233

IWC Portuguese Automatic kontra OP PAM 233  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Biale zloto faktycznie wyglada rewelacyjnie na polce w sklepie i do zegarka ktory bedzie uzywany sporadycznie , po dluzszym uzytkowaniu zegarek jest paskudny , wyglada jak by byl ze starego srebra . I nie da sie tego "naprawic" bez wysylania zegarka do fabrycznego servisu $$$$$


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biale zloto faktycznie wyglada rewelacyjnie na polce w sklepie i do zegarka ktory bedzie uzywany sporadycznie , po dluzszym uzytkowaniu zegarek jest paskudny , wyglada jak by byl ze starego srebra . I nie da sie tego "naprawic" bez wysylania zegarka do fabrycznego servisu $$$$$

 

Naprawdę? ;) Dobrze wiedzieć, bo przymierzałem się do seamastera z bezelem w białym złocie i na pewno do noszenia na co dzień, a nie miałem nigdy zegarka z takiego materiału. Cóż muszę zgłębić temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie emocje? ;)

Brzydkie toto jak...wszystkie PAMy i tyle, porównywanie tego czegoś z "portugalcem" jest co najmniej żenujące.

 

 

PS

Nie chcę się tu kłócić, wiem, że de gustibus[/s] i w ogóle ale wyrażam swoją opinię do czego zresztą mam tu pełne prawo i o co prosi autor wątku.

 

W Tobie PAMy wywołują bardzo silne emocje, negatywne ale jednak emocje. Dowodem na to jest, że przy każdej okazji wykrzykujesz jakie to OP jest brzydkie, bez wyrazu, przewartościowane i w ogóle do d... Sądząc po tym ile energii na to poświęcasz to na prawdę Panerai ostro Cię kręci :D

Według mnie Panerai to wyjątkowe zegarki dla wyjątkowych ludzi. Tylko tyle i aż tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci będzie, kręci mnie. A raczej skręca na widok tego brzydactwa.

I to wyjątkowo ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Panerai to wyjątkowe zegarki dla wyjątkowych ludzi. Tylko tyle i aż tyle ;)

I wlasnie takie opinie robia tym zegarkom najwieksza krzywd. Lubie Paneraia, ale niby co w nim takiego wyjatkowego? Dlaczego ci ktorzy go nosza sa tacy wyjatkowi? Pytam zupelnie powaznie, bez zadnej ironii. Napisz mi cos wiecej o tej wyjatkowosci, czlowiek cale zycie sie uczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie takie opinie robia tym zegarkom najwieksza krzywd. Lubie Paneraia, ale niby co w nim takiego wyjatkowego? Dlaczego ci ktorzy go nosza sa tacy wyjatkowi? Pytam zupelnie powaznie, bez zadnej ironii. Napisz mi cos wiecej o tej wyjatkowosci, czlowiek cale zycie sie uczy.

O to to - też bym chciał wiedzieć, jeśli można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proste.

Ludzie którzy mają Paneraja są wyjątkowi, bo mają Paneraja ;)

 

Dobra, już nie będę...EOT.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocham IWC ale ja bym się zamienił za PAM. Jednak PAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miałem obydwa. To zupełnie różne zegarki, najlepiej mieć i ten i ten ;)

Ale jeżeli miałbym wybrać jeden z nich, to bez zastanowienia pam 233. Dla ułatwienia dodam, że IWC to moja ulubiona marka.

 

dokładnie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie takie opinie robia tym zegarkom najwieksza krzywd. Lubie Paneraia, ale niby co w nim takiego wyjatkowego? Dlaczego ci ktorzy go nosza sa tacy wyjatkowi? Pytam zupelnie powaznie, bez zadnej ironii. Napisz mi cos wiecej o tej wyjatkowosci, czlowiek cale zycie sie uczy.

 

Też bym się chętnie dowiedział. Też serio


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest coś czego się nie da zrozumieć tylko trzeba czuć. Uczucia to bardzo skomplikowana materia. Skoro tego nie zrozumiecie to jak mam to wytłumaczyć. Ci co to czują są właśnie wyjątkowi. Wyjątkowe jest to, że prawdopodobnie zaraz będzie nabite kilka stron na ten temat. ;)

 

BTW. W jaki sposób opinia może zrobić krzywdę zegarkowi. Pytam serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

BTW. W jaki sposób opinia może zrobić krzywdę zegarkowi. Pytam serio.

 

Nie mam zamiaru nabijac postow, jak na kilka lat na Forum nie mam ich przesadnie duzo. Mialem z 10 albo wiecej Panerai, obecnie mam dwa. Lubie je nosic, ale jakos nie czuje sie w nich inaczej niz majac na reku np. iWC. A opinia w stylu " zegarek dla wyjatkowych ludzi" jest po prostu moim zdaniem infantylna i brzmi jak marketingowy belkot. Robi taka krzywde zegarkowi, ze kazdy trzezwo myslacy czlowiek wie doskonale, iz jest to zegarek taki sam jak wszystkie inne. To tak jak nie mozna byc cowboyem przez noszenie Levisow, dezodorant AXE nie czyni z nikogo podbijacza serc, a stary Indianin nie puknie Dzikiej Stokrotki po zjedzeniu batonika Mars. Trywialna opinia o wyjatkowosci - nie wiedziec czemu- Paneraja, zniecheca do niego wiecej ludzi, niz przekonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru nabijac postow, jak na kilka lat na Forum nie mam ich przesadnie duzo. Mialem z 10 albo wiecej Panerai, obecnie mam dwa. Lubie je nosic, ale jakos nie czuje sie w nich inaczej niz majac na reku np. iWC. A opinia w stylu " zegarek dla wyjatkowych ludzi" jest po prostu moim zdaniem infantylna i brzmi jak marketingowy belkot. Robi taka krzywde zegarkowi, ze kazdy trzezwo myslacy czlowiek wie doskonale, iz jest to zegarek taki sam jak wszystkie inne. To tak jak nie mozna byc cowboyem przez noszenie Levisow, dezodorant AXE nie czyni z nikogo podbijacza serc, a stary Indianin nie puknie Dzikiej Stokrotki po zjedzeniu batonika Mars. Trywialna opinia o wyjatkowosci - nie wiedziec czemu- Paneraja, zniecheca do niego wiecej ludzi, niz przekonuje.

 

OK. Zrozumiałem starszego Kolegę. Zabieram zabawki i idę nabijać posty na nowym forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris - real watches for real people

Pam - special watches for special people (tłumaczyć można dwojako)

 

idąc dalej - wszyscy użytkownicy nie-Orisa nie są real people, tak jak użytkownicy nie-Pama nie są "special"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest coś czego się nie da zrozumieć tylko trzeba czuć. Uczucia to bardzo skomplikowana materia. Skoro tego nie zrozumiecie to jak mam to wytłumaczyć. Ci co to czują są właśnie wyjątkowi.

 

Teraz już jasne. Wszyscy mamy jakieś uczucia ukierunkowane na coś lub kogoś. Czyli wszyscy jesteśmy wyjątkowi. ;)

Żaden argument za wyjątkowością pamów i ich miłosników


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już jasne. Wszyscy mamy jakieś uczucia ukierunkowane na coś lub kogoś. Czyli wszyscy jesteśmy wyjątkowi. ;)

Żaden argument za wyjątkowością pamów i ich miłosników

 

Nie koniecznie są jeszcze psychopaci nie zdolni do empatii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hellouuuu!!! Bez awantury mi tu w moim temacie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, zegarek to indywidualna sprawa każdego, ale jest też postrzegany przez innych i - jak reklamowała jedna z firm - to zegarek mówi wiele o Tobie. Ja w jednym z wątków napisałem kiedyś, że PAM wywołuje w innych takie uczucia, jak dawniej czerwony sportowy samochód - że właściciel kompensuje nim swoją męskość. Jak się nad tym zastanowić - to oczywiste (zwłaszcza w połaczeniu ze słowem WYJĄTKOWY). Myślę jednak, że ten Panerai jest naprawdę fajny. Zwłaszcza, jeśli zapomnieć o tym, co mówią i myślą ludzie. Zagłosowałem na IWCa ale teraz to już się waham. Paradoksalnie - to Panerai jest taki w starym stylu,myślę że miło się na niego patrzy. Myślę, że IWC to Helga z serialu Allo!Allo!, a Panerai - to Marylin Monroe. Obie panie ładne, pozwalają niebanalnie umilić czas, lecz każda na inny sposób. (Oczywiście w najlepszym tych słów znaczeniu). Życzę Wesołych Świąt wszystkim Klubowiczom!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien czy do garnituru Pam nie jest zbyt ciężki, IWC oczywiście spoko, zaś Pam raczej na luźny piątek do swetra czy też na weekend. to tak moim skromnym zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też zależy jaki garnitur, i kto go nosi? Bo jeśli jest to facet o posturze Stallone to nawet Radiomir Egiziano nie wygląda źle. IWC jest? choć w realu sporo zyskuje? Ale i tak jest brzydki :)


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.