Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rawicz

Najlepsze sklepy internetowe z zegarkami $??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ciekaw jestem gdzie w internecie kupujecie swoje zegarki? Jakie sklepy polecacie? Poza ceną co Was przyciąga i dlaczego? Wygląd strony, asortyment, obsługa? Wpisujcie proszę strony w tym temacie. Jeśli powstanie fajny wątek być może każdemu kiedyś się przyda. Czekam na Wasze głosy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię kupować w sklepie realnie. Ogólnie dużo lepsze i bardziej pozytywne emocje wyraża we mnie zakup live, może kiedyś się pokuszę o jakiś dłuższy post na forum/artykuł na blogu na ten temat. Aczkolwiek kupując w necie patrzyłbym na cenę, ewentualny program rabatowy i opinię o jakości sprzedaży :P

 

Postarałem się trochę rozwinąć moją myśl na blogu. Przepraszam, że Was nim zarzucam, ale po prostu chcę ze Światem pełnym laików, którzy patrzą póki co na mnie jak na świra dzielić się moją pasją i może kiedyś ich zarazić, a sądzę, że możecie mi pomóc swoim zdaniem i uwagami :)

http://zgryzlipiorekizegarki.blogspot.com/2011/10/zakupy-przez-internet-czy-live.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na allegro łatwo jest się naciąć na podróbę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak. No chyba,że kupujesz od jaiegoś sklepu ( wiele z nich oprócz sklepów stacjonarnych prowadzi również sprzedaz na allegro). Ogólnie to warto jest sobie porównać ceny, dobrze sprawdzić u kogo decydujesz się kupić zegarek.Tak aby być na 100% pewnym.

http://zegarmistrz-krakow.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim ,

często mamy "problem" gdzie kupić swój wymarzony zegarek , w sklepie stacjonarnym czy w necie , w Polsce czy zagranicą ?

Jeśli cena tego cacka nie wynosi  więcej niż 10k to łatwiej podjąć decyzję ( wiadomo dlaczego ).

Ale jeśli jest to np. nasza upatrzona Omega , Panerai itp to już liczymy. Ile "przepłacimy" kupując na miejscu ?

I często zaczynamy kombinować ,gdzie nam się lepiej opłaca. W stacjonarnym ,wówczas możemy sobie obejrzeć z bliska ,po przymierzać , kontakt ze sprzedawcą face to face ,no i gwarancja pewna , bo wiem gdzie kupiłem i co widziałem .Ale trochę drogo... w necie taniej , a jeszcze na zagranicznych portalach to już w ogóle cena do przyjęcia .No i szukamy , ale co tu zrobić , aby samemu nie zostać...wprowadzony w błąd .I tu by się przydał ktoś, kto już  niejedną rzecz kupował internetowym sklepie i może nam go z całego serca zarekomendować ,gdzie nie będziemy drżeć czy to na pewno oryginał , czy w pełni sprawny i co z gwarancją.

Ostatnio zrobiłem zakup w Time Trader , pierwszy raz , nie powiem ,trochę się bałem ale ...już po pierwszym telefonie ze sprzedawcą czułem ,że będzie dobrze .

Obsługa profesjonalna ,szybka realizacja i kontakt klient-sprzedawca na wysokim poziomie . Widać ,że im się chce .Nie mam żądnych powiązań z w/w firmą , po prostu są OK i gorąco polecam .

 

                                                   Pozdrawiam Piotr B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.