Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rafał B.

Conrad Electronic - co to?

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem takie coś... "Zegarek RADIO CONTROLLED Solarny z bransoletą" za jedyne 159,99 zł. Ten sam... zegarek jest tu: Solar Multi-Band Rcc Watch, Metal Band W tym razem za only ?68.99. Pytanie: co to takiego jest?Jak na: "water resistance 5 ATM, adjustable time zone, receives DCF WWVB, MSF and JJY60 signal, LC display for day, date, seconds, and battery condition, 5 months battery life with a fully charged battery" - cena jest więcej niż umiarkowana... :P

 

RCWA-BA-AL835-01

 

672093_BB_00_FB.EPS.jpg

 

RCSLDD-SS41-SV21

 

671714_LB_00_FB.EPS.jpg

 

RCSLDD-SS41-SV20

 

671715_LB_00_FB.EPS.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka z tego co wiem słynie z taniej elektroniki, a u nas powinna być kojarzona po narzędziach zegarmistrzowskich. Pewnie ten zegarek to jakieś dziecko chińskiej masowej produkcji. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe.

 

Jezeli kojarzysz marke Regent, omawiana przez forum jako dobry zegarek radiowy w niskiej cenie, to jest to marka tansza montujaca bardzo dobry werk firmy Junghans.

 

Niewykluczone ze Conrad ma ten sam starszy werk Junghansa (patrz barzdzo podobny lcd)

http://www.regent-uhren.de/html/herren_funkuhr.html

 

wzbogacony o panel solarny?


Wolne media dla Wolnych Polaków - wpolityce.pl, niezalezna.pl, gpcodziennie.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conrad Electronic to tania niemiecka elektronika. U nas w kraju chyba od niedawna. Gdy szukałem niedrogiej ale porządnej stacji meteo na prezent to spece z innego forum polecali mi tą firmę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też polecam tą firmę bo jest naprawdę solidna ale zegarka u nich nie kupiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają niedrogie rotomaty.

 

Solidna firma. Swego czasu zwracałem zakupiony towar. Bardzo profesjonalna procedura zwrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.