Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hendrix89

Propozycja akcji społecznej

  

3 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Od pewnego czasu jak wiecie chcę pokazać Światu, czym jest nasza pasja. Pomyślałem sobie, że jako stowarzyszenie, klub, forum, można zrobić akcję poświęconą zwalczaniu i piętnowaniu tzw. replik. Taką akcję, można najpierw rozpocząć od jednego dużego forum i małych blogów, bo jak wiem, część z nas ma swoje blogi, nie tylko ja. Część z Was pisze do prasy profesjonalnej i na profesjonalne portale. Gdybyśmy zrobili akcję, założyli stronę poświęconą tematowi zwalczania podróbek zegarków, moglibyśmy wywrzeć jakąś presją na społeczeństwo, wypromować tematykę zegarków i nasze forum. Propozycja moja będzie też dotyczyć innych forów, a może w przyszłości magazynów pokroju logo.

 

Potrzebuję do tego pomocy. Mogę rozpocząć akcję na FB i blogu, wymyślić program, a także sposoby rozpowszechniania, natomiast, potrzebuję silnego partnera, takiego jak forum, czy dużo silniejsze od mojego źródła informacji o zegarkach.

Zapraszam do wpisów na moim blogu, gdzie nakreślone jest trochę więcej. Oczekuję na wzięcie udziału w dyskusji zarządu, moderatorów, a także Was koleżanki i koledzy.

http://zgryzlipiorekizegarki.blogspot.com/2011/10/akcja-repliki-zegarkow-stop.html

http://zgryzlipiorekizegarki.blogspot.com/2011/10/kocham-zegarki-autentycznie.html

 

Lubię działać społecznie w sprawach, w które wierzę. Jestem przewodniczącym samorządu, studenckiego, podobne funkcje pełniłem już w liceum i gimnazjum. Lubię, mieć satysfakcję, z tego, że ludzie mogą coś dostać ode mnie, a ja od nich uznanie, itp.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.