Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hendrix89

Propozycja akcji społecznej

  

3 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Witajcie. Od pewnego czasu jak wiecie chcę pokazać Światu, czym jest nasza pasja. Pomyślałem sobie, że jako stowarzyszenie, klub, forum, można zrobić akcję poświęconą zwalczaniu i piętnowaniu tzw. replik. Taką akcję, można najpierw rozpocząć od jednego dużego forum i małych blogów, bo jak wiem, część z nas ma swoje blogi, nie tylko ja. Część z Was pisze do prasy profesjonalnej i na profesjonalne portale. Gdybyśmy zrobili akcję, założyli stronę poświęconą tematowi zwalczania podróbek zegarków, moglibyśmy wywrzeć jakąś presją na społeczeństwo, wypromować tematykę zegarków i nasze forum. Propozycja moja będzie też dotyczyć innych forów, a może w przyszłości magazynów pokroju logo.

 

Potrzebuję do tego pomocy. Mogę rozpocząć akcję na FB i blogu, wymyślić program, a także sposoby rozpowszechniania, natomiast, potrzebuję silnego partnera, takiego jak forum, czy dużo silniejsze od mojego źródła informacji o zegarkach.

Zapraszam do wpisów na moim blogu, gdzie nakreślone jest trochę więcej. Oczekuję na wzięcie udziału w dyskusji zarządu, moderatorów, a także Was koleżanki i koledzy.

http://zgryzlipiorekizegarki.blogspot.com/2011/10/akcja-repliki-zegarkow-stop.html

http://zgryzlipiorekizegarki.blogspot.com/2011/10/kocham-zegarki-autentycznie.html

 

Lubię działać społecznie w sprawach, w które wierzę. Jestem przewodniczącym samorządu, studenckiego, podobne funkcje pełniłem już w liceum i gimnazjum. Lubię, mieć satysfakcję, z tego, że ludzie mogą coś dostać ode mnie, a ja od nich uznanie, itp.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.