Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KamilZlg

CASIO G-shock GW-7900RD - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Planuję kupić CASIO G-shock GW-7900RD. To będzie pierwszy G-Shock w kolekcji. Ma być sportowym zegarkiem na co dzień, ale nie będzie szczególnie intensywnie eksploatowany - ma wytrzymać kąpiel w basenie, uderzenie piłką itp. Proszę o opinie na temat tego modelu lub ewentualnie sugestie, co do innego. Zegarek ma być koniecznie czerwony! :-)

Pozdrawiam!


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako sportowy zegarek na codzień każdy G-Shock się sprawdzi. Ja miałem bodajże 5 zegarków z tej rodziny. Niezadowolony byłem tylko z tego na branzolecie - popsuł się szybciej od pozostałych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny wybór - ten model spełnia wszystkie Twoje wymagania.Sam mam GW-7900B-1ER negatyw i uważam ten model za bardzo udany.Polecam!


...rysy na zegarku to jak blizny wojownika ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Justyna jak go kupisz to podziel się później fotkami jak wygląda na rączce :)

Mam ten czołg. Zadowolenia 100% Polecam


GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję bez solara i Ceptora czyli g7900 i szczerze mówiąc trochę przeszkadza mi jego wielkość w codziennym użytkowaniu,szczególnie w pracy.Rozmiary obu zegarków są chyba identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam zamiar nabyć na dniach dokładnie ten model GW-7900RD, nie jest to mój pierwszy G, ponadto mam już jednego w negatywie, jest przejrzysty jeśli chodzi o odczyty. Od jakiegoś czasu poluje na czerwonego G, zastanawiałem się nad G-7900A-4DR, GA-100B-4AER, GDF-1004-ER i GX-56-4ER ale wybór padł jednak na GW-7900RD. Jak nabędę drogą kupna ;-) to może coś tam wrzuce.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

justyska..ten zegarek dla ciebie czy jako prezent? bo to dosc duzy zegarek - jak dla pana to ok,ale...jesli moge cos zasugerowac to ostatnio widziałem go na rece u kolesia i byłby dla mnie za duzy,a mam 16,5cm obwodu nadgarstka

[w pierwszej chwili pomyliłem go z frogmanem w 'palcej czerwieni']

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek dla narzeczonego.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja również zastanawiam się nad kupnem tego oto zegarka. Tylko jeden taki mały detal mnie zastanawia, dlaczego wszystkie gw7900 maja metalowe śrubki na kopercie a akurat ten 4ER ma te śrubki czarne, plastikowe :/. Dzięki metalowym śrubkom zegarek wygląda solidnie, zaś za sprawą plastikowych... no właśnie, trochę kiczowato :/. Niemniej jednak i tak się chyba zdecyduję właśnie na zakup tego zegarka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o przypadkach że te plastikowe i metalowe śrubki czasem po prostu wypadają więc poczucie solidności jest tutaj złudne :) jeśli zegarek jako całość Ci się podoba to kupuj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem omawiany zegareczek kilka dni temu i muszę powiedzieć, że jest bardzo wygodny dzięki zastosowanych skrzydełkom, ponadto jak dla mnie nie wygląda na bardzo duży, ale nie jest też mały, taki akurat.Za to patrząc z boku prezentuje się okazale - gruba, kanciasta koperta. Ogólnie polecam.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.