Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chronofil

Chroswiss regulateur - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiary : Elegancka, duża koperta o średnicy: 38 mm(mierzone bez koronki), wysokość 10,8 mm

 

 

38mm to nieszczególnie duża koperta :)


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena normalna - mniej więcej, tak jak na niemieckim ebayu można trafić.. Mechanizm to enicar z jednostronnym naciągiem - czyli ekskluzywna klasyka Chronoswissa :)

 

Przydałyby się zdjęcia certyfikatu, reszty papierów i oryginalnego pudełko, bo to to jakiś badziew, a jak na razie widać sam zegarek (który jest ok).

 

38mm to wystarczająca koperta, ten model leży dobrze - zresztą 38mm jak na garniturowca to normalny rozmiar.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi :)

Wielkość mnie nie zniechęca - nie jestem fanem zbyt wielkich zegarków i 38-40mm jest dla mnie ok, szczególnie, ze jako miłosnik vintage jestem przyzwyczajony do niewielkich (jak na dzisiejszą modę) rozmiarów.

Może jakieś uwagi co do werku?

Może ktoś z Kolegów posiada taki zegarek i zechciałby się podzielić wrazeniami z uzytkowania?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie użytkuję, ale mam styczność na codzień - werk śmiga na wolnym jak valjoux, jest ładnie wykończony, raczej bezproblemowy, nie ma tu skomplikowanego modułu który może nawalić, jak np. w delphisie. Sam zegarek jak każdy klasyczny chronoswiss bardzo mi się podoba. Do zmiany paska trzeba mieć specjalny przyrząd, bo można się zamęczyć na dwa śrubokręty. Świetnie wykończona koperta.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przydałyby się zdjęcia certyfikatu, reszty papierów i oryginalnego pudełko, bo to to jakiś badziew, a jak na razie widać sam zegarek (który jest ok).

 

 

 

:D nie aż taki badziew ..te pudełka w hurcie kosztują po 23 zł :D:)

 

 

cześć Artur , sprzedawca pisze o pełnej dokumentacji a pokazuje piękny zegarek w faktycznie w byle jakim etui :)

co do samego zegarka to nie miałem , ale ostatnio czaiłem na dokładnie taki model , ten poniżej który był co prawda bez papierów ale w czerni :)

 

http://www.ebay.pl/itm/CHRONOSWISS-REGULATEUR-BLACK-EDELSTAHL-AUTOMATIK-HERRENUHR-NP-3800-/370551787468?pt=DE_Kleidung_Schmuck_Accessoires_Uhren_Armbanduhren&hash=item56469b8fcc

 

a tu ostatnio sprzedany pełen komplecik

 

http://www.ebay.pl/itm/CHRONOSWISS-Kairos-Regulateur-Automatique-Klassiker-Topzustand-Groses-Modell-/300611443609?pt=DE_Kleidung_Schmuck_Accessoires_Uhren_Armbanduhren&hash=item45fdd69b99

 

więc bazując na cenach z ebaya to cena tego z alle.... jest dość przystępna no i jeśli faktycznie jest z papierami i kręci Cię taka jedna wskazóweczka :D to może warto zadzwonić coś potargować :)

 

 

PS

aha tu jeszcze jeden na trwającej aukcji ebay , który to rzekom już się sprzedał ostatnio za 7800zł

 

http://www.ebay.pl/itm/CHRONOSWISS-Kairos-Regulateur-Automatique-Klassiker-Topzustand-Groses-Modell-/300617067390?pt=DE_Kleidung_Schmuck_Accessoires_Uhren_Armbanduhren&hash=item45fe2c6b7e :) :)

 

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Panowie B)

Mariusz, w czerni wg mnie lepiej się prezentuje, ale jasny też niegłupi.

Jakoś mnie kręci na regulatora, chociaż nie wiem, czy w praktyce byłbym zadowolony z takiego sposobu wskazywania. Zresztą pewnie i tak nie nosiłbym go na co dzień, bo ciągle coraz to innego staruszka testuję na ręce, więc nie mam kiedy przyzwyczaić się do jednego zegarka ;)

O papiery oczywiście spytam sprzedawcę.

Co jeszcze jest godnego uwagi z regulatorów w "rozsądnej" cenie? Oglądałem Louis Erard, ale jakoś nieszczególnie przypadł mi do gustu. Sinn mi się podoba, ale na zywo nie miałem okazji obejrzeć?

Macie jakąś alternatywę dla Chronoswissa?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.