Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

j3000

wybor zegarka-prosba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panie i panowie,

 

 

przeglądam forum od dłuższego czasu,dopiero dziś postanowiłem założyć konto. Potrzebuję bowiem niezniszczalnego,praktycznego zegarka na wyprawy survivalowe- mój diver casio zdaje egzamin ale potrzebuje czegoś lepszego- stąd pytam was,ekspertów o radę. Iść raczej w strone G-shocków, a moze są jakieś tańsze zegarki taktyczne? Mój budżet to około 600-700zł ,choć oczywiście im taniej tym lepiej.

 

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to raczej tylko G-Shock. Za około 300-400 zł jest spory wybór, np. Mudman. Za 600-700 będą już modele z wave ceptorem i baterią słoneczną.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość non4me

Witaj

Ja dziś zamówiłem CASIO GW-7900 według mnie wygląda niesamowicie we wtorek powinienem mieć go już na reku ;) ma wszystkie bajery (mniej i bardziej przydatne) wave ceptor, tough solar, fazy księżyca, wykres pływów myślę ze nadaje sie na survival.

GW-7900B-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ja dziś zamówiłem CASIO GW-7900 według mnie wygląda niesamowicie we wtorek powinienem mieć go już na reku :) ma wszystkie bajery (mniej i bardziej przydatne) wave ceptor, tough solar, fazy księżyca, wykres pływów myślę ze nadaje sie na survival.

GW-7900B-1.jpg

i ile zapłaciłeś? jak bedziesz mieć czas daj znać jak pierwsze wrażenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.