Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość non4me

Casio G-shock GX-56

Rekomendowane odpowiedzi

Gość non4me

Witam

Czy osoby które posiadają ten zegarek mogą wrzucić tutaj zdjęcie nadgarstka z zegarkiem i informacja o obwodzie nadgarstka. Zegarek jak każdy wie jest bardzo duży i Ciekaw jestem jak wygląda na danej ręce.

316696d1282920340-fs-lnib-casio-g-shock-gx-56-1aer-king-p1040044_b.jpg

!!Dziękuje za uwagę!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

nie mam zdjec,ale na moim 16,5cm nadgarstku wyladał smiesznie..ewentualnie na lato do koszulki ale i tak duzo za duzy - nie kupuj go ciemno,nawet jak lubisz dzuze G

-miałem podobne OCZUCICIA WIELKOSCIE JAK PRZY gwf1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość non4me

dzięki za info czekam na opinie i zdjęcia innych właścicieli.

Tak jak mówisz boje się ze jak go kupie to będzie to po prostu wyglądało śmiesznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam rękę 16 i wyglądał jak elektroniczna kajdanka , ale mam GA100 i jakoś wygląda na mniejsza (może okrągła jest a nie kwadrat jak GX56) ale ten to wielki jest na małe ręce


obecnie: DW-5600C-9CV * DW-5300G-9V * DW-6600E-1V * G-2000BM-1MJF* G-3011F-1V   *  G-700-3AV  *   GW-9010-1 *  GW-9200-1 *  EF-535SP-1AV  * DW-5030-1
kiedyś : DW5600E-1 * DW-8150-1V * GT-000D-7 * DW-8030-1 * DW-8600J-8A * GX-56-1A * G-9000-8V * G-9000-3V * GW-9000A-1 * G-2900-1A  * G-7700-1 * G-3000LV-7 * GR-8900A-7 * GA-100-1A1 * GX-56-1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na 16,5 cm obwodu , po kilku dniach się przyzwyczaiłem do tego stopnia ,że taraz jak zakładam Big Mako to wydaje mi się on maławy :-). 56 kupiłem w ciemno ze względu na kształt i negatyw i spełnił on moje wszystkie oczekiwania . a bonusem była jakość zegarka i funkcja wyciszenia wszystkich dżwięków .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

mam taki zegarek, nosi się bardzo dobrze. Nie jest wcale taki duży.

Oto fotka:

 

img4077med.jpg

By cienty at 2011-12-11

 

pozdrawiam Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarku, jaki masz obwód nadgarstka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

około 20 cm

Jak zacisnę piąstkę to 21 cm

 

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fenomen tego zegarka polega właśnie na tym, ze jest za duży. Przecież Casio nie wypuściło go z myślą tylko o ludziach z min 20 cm nadgarstkami :)

Jedni noszą za duże i opadające spodnie, koszule czy koszuli ( na szczęście nie buty) a inni rzucające się z daleka zegarki z powodu objętości. Ja mam 18 cm nadgarstek i jak go przymierzałem to wielkość była idealna ale faktycznie na 15 cm nadgarstku to może wyglądać komicznie. Proszę zauważcie, że na 20 cm nadgarstku kolegi nie wygląda wg mnie już tak pancernie a przypomina proporcjami raczej model 5600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie móżna dostać w polsce w/w gx56 1b z zółtym wyświetlaczem? z góry dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach z tej aukcji jest gxw-56 czyli wersja hybrydowa, a koleś chyba sprzedaje wersję niehybrydową.


GW-1400DU, GW-7900B, GLX-5600, DW-6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym różni się wersja hybrydowa od nie hybrydowej? chyba wizualnie się nie różnia? Może ktoś mnie oświeci... Chcę właśnie zakupić zegarek na tej aukcji. Zegarki ściąga z singapuru, czy będzie to oryginał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega cienty dał trochę wyżej fotkę wersji nie hybrydowej czyli bez sterowania falami radiowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświerzam troszkę temat.

 

Wczoraj po długim poszukiwaniu ideału zegarka dla siebie dokonałem zakupu G-SHOCKa GX-56.

Zegarek jest jak dla mnie strzałem w 10-tkę.

 

Jest duży (na moim 19cm nadgarsku wygląda jak należy), jego pancerność to wielki atut, no i to co najważniejsze czyli ponadczasowy design - nawet za 100 lat będzie wyglądał super, nie ma żadnych zbędnych gadgetów typu kompas barometr terometr - w moim przypadku te rzeczy są w 100% zbędne (do tego mam smartfona).

 

A prezentuje się tak:

post-49258-0-18638900-1335808267_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to ja tez sie pochwale swoim nowym starym nabytkiem nabytym kilka miesiecy temu:)Mojego GX-a-56DGK-1ER kupilem ze wzgledu na wielkosc i wyglad.Pod uwage bralem jeszcze zakup Ga-100.Jednak Tough Solar przesadzil o zakupie GX-a:)Teraz cos o nim jest duzy chociaz czasami mam wrazenie ze nie he he:)I byc moze ciemne kolory sprawiaja ze nie rzuca sie az tak w oczy.Jednak widac ze cos na rece jest:)Jak dla mnie GX to kwintesencja G.Taki powinien byc duzy pancerny wyjatkowy.Ma sie wyrozniac na tle innych zegarkow.Nie moze byc popierdulka ginaca w tlumie.Ale to juz kwestia gustu:)

post-5303-0-11548200-1341234634_thumb.jpg

post-5303-0-45965600-1341234645_thumb.jpg


Kazda rysa na zegarku G-shock przypomni Ci z czym dzień w dzień zmaga sie Twój zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jeszcze szansa kupienia tego zegarka gdzieś w sklepie ? Orientuje się ktoś może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nowy raczej już nie do dostania, może jeszcze na jakieś starej witrynie lub w jakimś sklepiku się uchował ;)  

Przekop interneta to może gdzieś znajdziesz a jak nie to z drugiej ręki ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jeszcze szansa kupienia tego zegarka gdzieś w sklepie ? Orientuje się ktoś może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem w jednym z TT w Częstochowie ale czy nadal jest to ciężko powiedzieć jak będę mogę sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam, szukam i jak na razie lipa.

Byłbym bardzo wdzięczny za sprawdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.