Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość non4me

Casio G-shock GX-56

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, jak spadło na M to ma w tej chwili jakieś 70% naładowania  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee nie za taka cenę. Romek u mnie stoi wyżej to już bym wolał kupić drugiego Romana. Powiedzmy,że cena która był bym skłonny dac za Króla to max 500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak spadło na M to ma w tej chwili jakieś 70% naładowania ;)

Trochę się wystraszyłem , ogólnie leżą u mnie Króle w swojej gablocie, tydzień temu wyjechałem na obóz narciarski i postanowiłem sprawdzić jak będzie się spisywał przez ten czas , no i co .......

Wystraszył mnie ten ffakt, że w takim czasie spadł ten poziom baterii, ale to może faktycznie przez to podświetlanie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te czerwone elementy można wymienić czy jestem z tym dość duży problem?

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Ciężko mi powiedzieć , niby na YouTube widziałem , że zmieniali , ale jak to jest w praktyce , są tu chyba bardziej doświadczeni miłośnicy Króli i może oni maja większą wiedzę na ten temat.

Musze przyznać , że mnie ta czerwień tez trochę przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystkie oferty fajne,ale w żadnej nie ma tej wersji co dałem fotkę A tylko taki jest według mnie do przyjęcia. All black ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zostaje tylko składać na tego z OLX ewentualnie , wymienić te części , o ile można je gdziekolwiek kupić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż takim fanem Króla nie jestem i jak mam dac za niego prawie 900zł to wolę jednak inne zegarki. Tak jak mówię ten czarny nawet mi się podoba,ale nie dam za niego tyle mimo,że i pewnie jest tyle wart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba ważyć słowa, aby nie trzeba było się z nich wykręcać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już to nie ważyć tylko być bardziej precyzyjnym ;) co zresztą doprecyzowałem poniżej. A też nikomu oferty nie składałem żebym się musiał z czegoś wycofywać, więc nie łapmy się za słowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zbudować coś na kształt wersji gx-56gb z pomarańczowego przebranego w ubranie od GB. Na pewno wyjdzie taniej


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te czerwone elementy można wymienić czy jestem z tym dość duży problem?

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Wymienia się cały bezel, bo przyciski są z nim zintegrowane (wytłoczone, zgrzane). Możesz wymienić na bezel taki jak ze zdjęcia X-RAYa, ale ten bezel występował tylko w pozytywie. W wersji z negatywem były jeszcze pomarańczowe ubranka.

 

Ten sam był wystawiony na allegro, ale aukcja została wycofana, a konto sprzedającego zawieszone, ciekawe czemu?

Byłbym uważny przy tej ofercie.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie drugiego mojego KRÓLA odziewam w pomarańcz , zamówiłem w serwisie Zibi pasek i bezel i teraz tylko musze cierpliwie czekać, aż dotrą do mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem pomarańczę i jakoś nie przypadł mi do gustu. Na zdjęciach, owszem, prezentuje się rewelacyjnie. W pudełku z innymi G też miał moc, ale na ręce wydawał mi się już oczoj../.';%&@$..y :D

Poza tym w pomarańczce kontrast wyświetlacza jest troszkę słabszy.

Wolę jednak czerwono-czarnego.

Też kiedyś miałem pomysł żeby go przebrać na pomarańczowo, ale jednak czerwona guma (SHOCK ABSORBER) nie pasowała mi do całokształtu i psuła efekt wizualny mojej wyimaginowanej wizji, dlatego kupiłem oryginała i niedługo potem sprzedałem.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jednak się zdecyduje na ten ruch jak juz będzie przebrany w nowe szaty to wstawię foto ;)

Pomarańczowego ciężko dorwać jak miałem okazję to zrezygnowałem bo chciałem mieć całkiem nowiutkie KRÓLE. Poszukiwania nie poszły na marne, lecz dwa takie same nie przemawiają do mnie dlatego zmieniam pasek i bezel , a co wyjdzie to się przekonamy wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i proszę nowe szaty KRÓLA , POMARAŃCZOWA CZERWIEŃ 5c5165b68f33c1cc571916afcf4baf33.jpg

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie :D ale to tylko moje skromne zdanie (i dlatego nabyłem oryginalną pomarańczkę).


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za, mój własny inny niż wszystkie, jeszcze chce jedna rzecz w nim zmienić , ale to się dopiero okaże, czy gdziekolwiek dostanę to czego szukam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwień - tak, pomarańcza - tak, mix - nie.

Ale moje zdanie nie jest miarodajne, bo wcale nie lubię tuningu. 

8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w szoku ale ja jestem inny i lubię dziwactwa sesese

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.