Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość non4me

Casio G-shock GX-56

Rekomendowane odpowiedzi

Zibi8 , z tej samej strony zamawiałem GXWBB :) tyle że w $ do PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile Cie wyszedl ze wszystkim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z produkcją GX I GXW się zgadza w 2016 były produkowane na rynek JP GXW 1A 1B i BB , z GX wyszedł tylko BB ( ten był też na innych rynkach niż JP ) reszta nie jest produkowana od kilku lat , co do niebieskiego to były 2 ostatnio , ten o którym mowa i drugi tańszy dużo z US ale sam zegarek i stan wg mnie 7/10 .

Ile Cie wyszedl ze wszystkim?

Był za 203$ ale wyprzedali w tej cenie i napisali mi że już nie mają ich i raczej nie będą mieć ( tak samo B1 ),na drugi dzień odpisali że udało im się zdobyć 2 sztuki GXW BB i kilka sztuk 1B i jak jestem zainteresowany to mam kupować , o ile 1B pozostał w cenie 197$ to cenę BB podnieśli do chyba 217 $ ) i faktycznie mieli tylko 2 sztuki bo jedną kupiłem ja druga też jest na forum :) ) koszta 217$ + cło / vat itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszta 217$ + cło / vat itd.

tzn ile z clem /vat w zlotowkach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczą po kursie $ z danego dnia , wtedy była to granica ok 1200pln full ( zależy czy płacisz bezpośrednio przez bank w pln i z automatu przeliczają po swojej stawce na $ czy płacisz np z doładowania Paypal wtedy przelicznik też jest inny + % z zamiany pln na $ ) obecnie na Shooping in Japan GXW BB ponad 407$ ( tam jest dostępny )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie nad nim zastanawialem ... ten sprzedawca ma kilka ciekawych zegarkow na sprzedaż

 

Zamawialem z http://c-watch.co.jp/ww/gxw561b.html ,zamawialem do uk stad ceny w £

Daj znać czy wszystko okej jak przyjdzie. W sumie sam poluje ta ten zegarek. W sumie ile wyniesie Cię ten król?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać czy wszystko okej jak przyjdzie. W sumie sam poluje ta ten zegarek. W sumie ile wyniesie Cię ten król?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Przeczytaj wątek od początku bo widzę że nie czytałeś ( to co co pytasz było od razu opisane ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma tylu fanów to Casio mogło by na tym coś więcej zarobić niż obecnie w marnej dystrybucji w PL.

wlasnie taka jest polityka firmy polegajaca na limitowaniu okreslonych modeli dla zachowania odpowiedniego pulapu cen

nadziwic sie nie moge nad sprawnoscia marketingu firmy Casio jak im sie udalo wypromowac takie brzydkie zegarki za tak wysoka cene ; )


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie taka jest polityka firmy polegajaca na limitowaniu okreslonych modeli dla zachowania odpowiedniego pulapu cen

nadziwic sie nie moge nad sprawnoscia marketingu firmy Casio jak im sie udalo wypromowac takie brzydkie zegarki za tak wysoka cene ; )

 

"Polityka firmy ...,sprawnosc marketingu..." ,a przedewszystkim moda i moc portali społecznościowych.

 

Przykladem (odbiegajacym od zegarkow) moze byc ,to co dzieje sie z fiatem 126 ,nie maja polityki firmy ,czy tez marketingu ,a popularnosc i ceny wciaz gwaltownie rosna.

 

Glownie my sami napedzamy ta machine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GXy, a ogólnie wszystkie Kingi, świetne zegary... Może kiedyś do niego wrócę, kto wie. Zadziwiające jest tylko czasami to, że niektórzy nawet z wątłymi nadgarstkami potrafią z nim brylować i nie przeszkadza Im ta wielkość a pozostali szkalują go bo co? Słabo to wygląda i nie mogą tego przeżyć? Być może są zazdrośni że ktoś może mieć większy obwód nadgarstka? Niedorzeczne! Nie ma znaczenia czy masz dużą, małą, średnią czy słoniowatą rękę. Ważne abyś dobrze się w nim czuł/czuła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny w rodzinie:-)5cf1542c09c48e96f0b16f4ef27271c7.jpg

 

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświe

 

Tyle tylko że to nie GX-56, tylko bardziej zaawansowana technologia  :D 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko że to nie GX-56, tylko bardziej zaawansowana technologia :D

Najlepszy król. Ekran ma bardzo fajne kolory. Chodzi za mną zrobienie bb z fioletowym ekranem. Ciekawy czy wogule da sie go zamówić

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy król. Ekran ma bardzo fajne kolory.

 

Wiem bo mam :D

 

 

Chodzi za mną zrobienie bb z fioletowym ekranem. Ciekawy czy wogule da sie go zamówić

 

BB jakoś mi nie podchodzi - "ubogość" napisów na wyświetlaczu jakaś taka słaba jest... ogólnie jeśli chodzi o King'a w negatywie to GXW-56KG-3JF bardzo chętnie bym przygarnął - wszystkie inne już miałem, poza fioletowym i się nie przyjęły :unsure:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo mam :D

 

 

 

BB jakoś mi nie podchodzi - "ubogość" napisów na wyświetlaczu jakaś taka słaba jest... ogólnie jeśli chodzi o King'a w negatywie to GXW-56KG-3JF bardzo chętnie bym przygarnął - wszystkie inne już miałem, poza fioletowym i się nie przyjęły :unsure:

Niebieskiego tez miales ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja z kolei miałem 15 Króli (sześć 1A, sześć 4A, dwa 1B i jeden GB). Mierzyłem DGK i BB. Nie widziałem KG i niebieskiego. 

 

Moim zdaniem 1B jest the best.

 

King-07jp_qhnrwqx.jpg

 

W202-3jpg_qpaxnnn.jpg

 

GXW56jpg_anwnxsn.jpg

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem 1B jest the best.

 

Tutaj się zgadzam w 100% - niemniej KG mnie ciekawi - pewnie dlatego że ciężko go dostać ;)

 

DSC07923.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam BB ale też uważam, że 1B The best :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.