Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

JAK PRZECHOWUJECIE ZEGARKI ?

Rekomendowane odpowiedzi

super


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Świetna szafeczka! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo gablota była piękna i świeża. Wisiała sobie na ścianie i wszystkich zachwycała swą czystością i skromnością. Aż któregoś dnia zaatakowała ją groźna choroba pokrywając jej dno plamami z plastiku i metalu. Centymetr po centymetrze ZEGARKOZA rozrastała się zasłaniając coraz to kolejne fragmenty weluru. Gablota już wiedziała, że nic jej nie uchroni - gdy zegarkoza cię zaatakuje porzuć wszelką nadzieję.

 

vadehypa.jpg

 

 

RP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo gablota była piękna i świeża. Wisiała sobie na ścianie i wszystkich zachwycała swą czystością i skromnością. Aż któregoś dnia zaatakowała ją groźna choroba pokrywając jej dno plamami z plastiku i metalu. Centymetr po centymetrze ZEGARKOZA rozrastała się zasłaniając coraz to kolejne fragmenty weluru. Gablota już wiedziała, że nic jej nie uchroni - gdy zegarkoza cię zaatakuje porzuć wszelką nadzieję.

 

vadehypa.jpg

 

 

RP

Ja w tym układzie zegarków widzę jakiś ukryty przekaz czy symbolikę ;)   .Po mojemu obiekty od lewej strony to:ruski czołg, dalej Półwysep Krymski a po prawej Wschodnia Ukraina..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój oficer prowadzący zabronił mi komentować...

 

 

RP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł doskonały :)  tylko zastanawiam się dlaczego od razu robisz za małą? :D

Dokładnie. Skończysz zawieszać i weźmiesz się od razu za produkcję drugiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Początkowo gablota była piękna i świeża. Wisiała sobie na ścianie i wszystkich zachwycała swą czystością i skromnością. Aż któregoś dnia zaatakowała ją groźna choroba pokrywając jej dno plamami z plastiku i metalu. Centymetr po centymetrze ZEGARKOZA rozrastała się zasłaniając coraz to kolejne fragmenty weluru. Gablota już wiedziała, że nic jej nie uchroni - gdy zegarkoza cię zaatakuje porzuć wszelką nadzieję.

 

vadehypa.jpg

 

 

RP

Wow, imponujące pod każdym względem !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mógłbyś dać w wyższej rozdzielczości foto co by można było sobie popatrzeć na okazy jakie tam masz ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że łatwiej będzie zrobić zdjęcie tych, których nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skończę rozwieszanie, to tak zrobię. (A i krajana z Pruszkowa zaproszę na własnooczne oglądanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie jak można to też chętnie się zgłoszę na taki mały spęd :) mam jak rzut kamieniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imponujące dzieło. :D Jako że będąc w lesie nie będę mógł wziąć udziału w gremialnych oględzinach gablotki to z tej rozpaczy  własnymi palcyma :D wystrugałem sobie dzisiaj taki o to prototyppost-46446-0-56205400-1396130554.jpgpost-46446-0-82397600-1396130558.jpgpost-46446-0-40512300-1396130566.jpgpost-46446-0-75529400-1396130570.jpg

a w tygodniu popracuję nad ulepszonymi jednostkowymi wersjami stojaczka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękności .Holy Shit!! Genialny pomysł i perfekcyjne wykonanie.Jakby jeszcze wkręty się udało schować.Cudownie minimalistyczna forma i do tego ta drobna faktura drewna,Jakie  to za drewno? buczyna,klon??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drewno bukowe - podfrezuj troche pod łeb od wkreta - żeby ci niepowyrywało daj lewe obroty ładnie sie zagłębi łepek wkręta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D  to jest buczyna.

Wpadł pomysł i powstał prototyp. Na pewno powstaną też następne w których wkręt będzie jakoś zamaskowany. Teraz nie chciałem tego robić bo zależało mi na tym aby górna część była ruchoma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz dać wkrety typu konfirmaty do nich są plastikowe zaślepki pod kolor drewna - super robota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi :D  Następne będą troszkę inne. Właściwie to chcę zrobić ich więcej i praktycznie każdy będzie troszkę inny bo to typowa ręczna robota. Pomysł narodził się nagle jak w szopie szukałem czegoś  i spojrzałem na kawałki drewna, które chomikuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że stworzyłeś coś w stylu drewnianego półrotomatu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stojaczek super, świetnie pasuje do zabytkowych. Часов.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że stworzyłeś coś w stylu drewnianego półrotomatu :)

 

+1 dokładnie to samo mi przyszło do głowy na widok tego stojaczka. Kurcze - świetnie Ci to wyszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D 

Na rotomat przyjdzie czas ;)  Ruchoma główka na zegarek to próba choć częściowego rozwiązania  problemów jakie każdy ma przy fotografowaniu zegarków, bo ile trzeba się nagimnastykować żeby sikorowi dobrze lico ustawić do światła :D

W poniedziałek biorę się za robotę następnych, a każdy będzie trochę inny ;)  już w głowie siedzą różniaste pomysły np. na tandem czy "trojkę" :D

Kiełkuje też wizja multi stojaka na dameczki z którymi zawsze mam problem z godnym eksponowaniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.