Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

JAK PRZECHOWUJECIE ZEGARKI ?

Rekomendowane odpowiedzi

Fantastyczna robota! Może warto byłoby pomyslec o wiekszej produkcji, sam chetnie taką bym zanabył:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna robota! Może warto byłoby pomyslec o wiekszej produkcji, sam chetnie taką bym zanabył :)

:D  Co prawda nie jest to dzieło mych rąk :blink:  ale jeśli ktoś zapragnie mieć jakiś zegarkowy mebelek, skrojony  na jego indywidualne zapotrzebowanie np. pod kolor oczu ukochanej i takie tam drobnostki to myślę, że można coś wspólnymi siłami wymyślić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam za słowo i myślę nad tym kolorem oczu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na popularnym w Polsce portalu aukcyjnym nabyłem coś takiego:

post-61474-0-65707200-1405371577_thumb.jpg

post-61474-0-04374200-1405371610_thumb.jpg

post-61474-0-39412800-1405371622_thumb.jpg

Teraz tylko papier ścierny i lakierobejca :D


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na popularnym w Polsce portalu aukcyjnym nabyłem coś takiego:

Teraz tylko papier ścierny i lakierobejca :D

Miłej zabawy życzę :D  daje to dużo frajdy :D  Można też wyciąć kawałek sklejki w wieczku i w to miejsce obstalować szybkę z pleksi ;)

Pomysł jak najbardziej fajny, ale czy aby przegródki nie są tutaj za małe ;) mam wrażenie jakby sikorkom było tam troszkę za ciasno i proponuję po najmniejszych kosztach dociąć kawałki otuliny piankowej do rur, jako namiastki poduszeczek, chyba, że planujesz przechowywać zegarki bez pasków, ale wtedy fajnie byłoby obniżyć wysokość przegród :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otulinę już mam, tylko skrzynkę ucisową muszę zakupić do równego cięcia.

Wymiary przegródek to 5x4,7x6 cm. Trochę na styk.

Dla kogoś, kto eksponuje zegarki bez pasków to fajne rozwiązanie.

Ten sam producent ma też skrzyneczki z 20 przegródkami o wymiarach 5,5x6x6. Ale to o 10 miejsc mniej...

Edytowane przez w2k2

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otulinę już mam, tylko skrzynkę ucisową muszę zakupić do równego cięcia.

Wymiary przegródek to 5x4,7x6 cm. Trochę na styk.

Dla kogoś, kto eksponuje zegarki bez pasków to fajne rozwiązanie.

Ciekawy jestem efektu końcowego :D  Fajnie jest wyłożyć dno cieniutkim filcem krawieckim dostępnym za grosze w hurtowniach krawieckich ;) a w przypadku przechowywania zegarków bez pasków  to zdecydowanie polecam obniżenie wysokości przegródek ;)  zegarki będą się lepiej prezentować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....... a w przypadku przechowywania zegarków bez pasków  to zdecydowanie polecam obniżenie wysokości przegródek ;)  zegarki będą się lepiej prezentować ;)

Chyba że położyć zegarki na poduszeczkach  :D żeby im było wygodnie  :P Moje by sie cieszyły z takiego mieszkanka :lol: . 

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszło na PW


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajtek nie zdradził mnie jako klienta tego pięknego cudeńka jakie dzisiaj do mnie przyjechało  :) a mówię oczywiście o skrzynce na zegarki która była zrobiona pod moje indywidualne zamówienie. Wzorowałem się głównie na podstawie skrzyneczki wykonanej dla Hipka. Jako ,że mam już kilka gablot w których zegarki prezentują się na paskach postanowiłem mieć gablotę która zajmuję mniej miejsca i mieści dużo więcej zegarków tym razem bez pasków.

 

Gablotka wykonana z drzewa.

Kolor : wenge ( taki wybrałem żeby pasował do mebli )

Wszystkie uchwyty solidnie wykonane, dodatkowo bolec który zabezpiecza wysuwanie tacek podczas przenoszenia.

Uchwyt do przenoszenia.

 

4 szufladki w każdej mieści się po 28 zegarków. Łącznie 112 zegarków.

Kratka w każdej szufladzie. Pole w kratce ma 5x5cm - tym sposobem zmieści się każdy radziecki czasomierz  :)

Pod kratką filc aby zegarki się nie rysowały i nie przesuwały . Jest bezpiecznie i ładnie.

 

Jestem bardzo zadowolony z wykonania i czasu realizacji. Wszystko wykonane mega solidnie. 

Szczerze polecam. Zgłaszajcie się do Tajtka jeżeli jesteście zainteresowani gablotką na własne indywidualne zamówienie  ;)

 

Zdjęcia :

 

ajyre7ad.jpg

 

umuhupa7.jpg

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki Tajtek za pomoc w wykonaniu i realizacji tego pięknego mebelka na zegarki  :) 


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Piękna! Choć na zdjęciu widać zamiast wenge raczej antyczna wiśnię. Ale to pewnie złudzenie ;)

Tak czy inaczej - cudowna, wspaniała itd. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudo :) Chyba poproszę Piotra o taką. Powiedz tylko Dawid dlaczego zamowiles za małą? :-D:-D:-D

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudo :) Chyba poproszę Piotra o taką. Powiedz tylko Dawid dlaczego zamowiles za małą? :-D:-D:-D

:D  Roman ;)  ze mną to możesz jedynie pogadać o tym, żebym ja poprosił :P  i o tym o co mam prosić ;)

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Piotrze :) Muszę powiedzieć tutaj a nie na pw że rzadko Cię można czytać:-)

Uważaj bo dziś zacząłem urlop i planuje w sierpniu wypad na kilka dni w Twoje rejony:-D

A zamówieniu pomyślę poważnie:-) o ile jeszcze można?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D  Roman :D  moje rejony są gościnne i oczywiście  już zbieram amunicje i zajmuję pozycje obronne ;)

Co do skrzynki lub też innego mebla zegarkowego, to jak mawiają "proście a będzie wam dane", a  będzie Wam dane to co sobie wymyślicie towarzyszu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Póki co na otulinkach... w wolnej chwili może czymś obszyję...

post-67549-0-41012100-1410708021_thumb.jpg

post-67549-0-98483700-1410708036_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fankaDaktarina - wow  :D Pierwsza klasa  :D


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem starą skrzynkę po winie :D po obiciu wnętrza welurem i zrobieniu przegródek wyszło całkiem fajne pudełko na zegarki i to niewielkim kosztem :D

post-69986-0-95636500-1411214362_thumb.jpg

post-69986-0-28492500-1411214373_thumb.jpg

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł :) Można postawić w garderobie i mieć pod ręką odpowiedni zegarek do odpowiedniej okazji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem starą skrzynkę po winie :D po obiciu wnętrza welurem i zrobieniu przegródek wyszło całkiem fajne pudełko na zegarki i to niewielkim kosztem :D

Proponuję jeszcze owinąć welurem piankę termoizolacyją do rur, którą dociąłeś jako poduszeczki ,  zapewne polepszy to efekt  wizualny o 1000%  

Ps :

 Fajna skrzyneczka :)

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka doskonała  i pomysł świetny ale tak jak Marcin  wspominał koniecznie welur daj na otulinę. Ja jeszcze radzę na przyszłość welur dać na klej bo zszywki wyglądają kiepsko IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.