Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

JAK PRZECHOWUJECIE ZEGARKI ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ustalisz u kuriera to daj znać proszę. Może zagospodaruję je u siebie.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wykończyć jedna skrzynkę i jakoś się pomieszczę :)

IMG_20200928_110952.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mawis napisał:

Trzeba wykończyć jedna skrzynkę i jakoś się pomieszczę :)



Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

Jak dla mnie super. :)

Sam o czymś takim myślę, oczywiście po zainspirowaniu przez forumowych kolegów.:D

Mam do Ciebie pytanie, oraz prośbę.

Czy tą 'herbaciarkę' nie malowaną po lewej stronie kupiłeś z przegrodami czy sam robiłeś?

Proszę podaj namiary gdzie kupić takie poduszeczki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pabloo_ napisał:

Jak dla mnie super. :)

Sam o czymś takim myślę, oczywiście po zainspirowaniu przez forumowych kolegów.:D

Mam do Ciebie pytanie, oraz prośbę.

Czy tą 'herbaciarkę' nie malowaną po lewej stronie kupiłeś z przegrodami czy sam robiłeś?

Proszę podaj namiary gdzie kupić takie poduszeczki.

 

 

to są skrzyneczki prezentowe (głównie pod wino i słodkości), które kupiłem na olx. Przegródki zrobione z dykty i oklejone materiałem. Środek też wyklejony materiałem. Specjalnie robiłem rozmiar przegródki taki aby mieściły się po 2 zegarki na poduszce (pierwsze pudełko zrobione z przegródkami na 1 zegarek i szybko się zapełniło). A poduszki uszyła żonka. Materiał z ikei ;) (zanim pojawiła się dzidzia, os 2 lat nie ma czasu na ostatnią skrzynkę....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mawis napisał:

 

to są skrzyneczki prezentowe (głównie pod wino i słodkości), które kupiłem na olx. Przegródki zrobione z dykty i oklejone materiałem. Środek też wyklejony materiałem. Specjalnie robiłem rozmiar przegródki taki aby mieściły się po 2 zegarki na poduszce (pierwsze pudełko zrobione z przegródkami na 1 zegarek i szybko się zapełniło). A poduszki uszyła żonka. Materiał z ikei ;) (zanim pojawiła się dzidzia, os 2 lat nie ma czasu na ostatnią skrzynkę....)

Na allegro są takie skrzynki (herbaciarki) już z gotowymi przegrodami ze sklejki.

Jaka jest optymalna wysokość skrzyneczki w środku by zegarek zmieścił się swobodnie?

Wg moich pomiarów musiało by być ok.8cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem skrzyneczkę z przegrodami w mrówce za 15 zł. Oczywiście worki po kartoflach musiałem poszukać osobno. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Ty masz tego tyle, że możesz sobie mieć zakryte wieczko. Ja mam mało, to wziąłem z okienkiem. Jakbym miał za siedem złotych wycinać okienko i wstawiać szybkę, to by mi się nie chciało, a jak znam życie, to efekt by był pasujący stylem do poduszeczek po kartoflach :D znaczy, siermiężny, nierówny i postrzępiony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Enkil napisał:

Wieczko musi być zakryte, aby światło nie szkodziło zegarkom

 Całym zegarkom? czy , zeby tarcze nie ucierpiały?

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.