Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Election

Zamieszki 11.11 i Omega Constellation

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na stępie od razu mówię, że temat absolutnie nie jest stricte na temat wczorajszych zamieszek (i zdecydowanie proszę o podarowanie sobie jakichkolwiek komentarzy na tle polityczno-światopoglądowym) tylko o zegarkach ;)

 

Godzina ~ 15:00, w oddali słychać huki i nawoływanie policji do spokoju. Po jednej stronie kilkadziesiąt radiowozów, kilkuset policjantów i 2 armatki wodne, po drugiej - blokada środowisk lewacko-lewicowych (czy jakoś tak, nie wiem jakiego zwrotu się oficjalnie używa - nie chcę nikogo urazić), którzy trzymają takie coś:

 

aacf6eca39166765.jpg

(przepraszam, za jakość)

 

Dla mnie wyglądało to straszliwie komicznie - wszędzie ubrani na czarno, zamaskowani ludzie trzymający bannery z lewackimi hasłami a tu jedna grupa trzyma banner z Omegą Constellation - omegawatches.com ;) Oni to skądś zerwali, zabrali (jeśli tak, to na jaką cholerę oni to trzymają?) czy też Omega wprowadza nową strategię marketingową na naszym rynku ;)

 

Pozdrawiam,

Wojtek


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, że zniszczyli reklamę .


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież było ogłoszenie o spotkaniu podstolika warszawskiego


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro19591

Jeśli to byli lewacy, to może chcieli zaprotestować przeciwko burżuazyjno - kapitalistycznej firmie produkującej drogie zegarki. Zamiast nich mogliby na przykład wytwarzać łopaty, którymi P. Ochojska mogła by wykopać ileś tam studni w Sudanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są nowi ambasadorzy marki OMEGA....niedługo poznamy ich nazwiska w wyrokach sądowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że Warszawie bywam nieczęsto, to może po prostu się zgubiłem i tak jak napisał STARUSZEK - trafiłem na spotkanie podstolika i błędnie założyłem że to marszo-anty-marsze ;)

 

kto wie, może za rok będą powiewały flagi kmziz ;)


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na stępie od razu mówię, że temat absolutnie nie jest stricte na temat wczorajszych zamieszek (i zdecydowanie proszę o podarowanie sobie jakichkolwiek komentarzy na tle polityczno-światopoglądowym) tylko o zegarkach :)

 

Godzina ~ 15:00, w oddali słychać huki i nawoływanie policji do spokoju. Po jednej stronie kilkadziesiąt radiowozów, kilkuset policjantów i 2 armatki wodne, po drugiej - blokada środowisk lewacko-lewicowych (czy jakoś tak, nie wiem jakiego zwrotu się oficjalnie używa - nie chcę nikogo urazić), którzy trzymają takie coś:

 

aacf6eca39166765.jpg

(przepraszam, za jakość)

 

Dla mnie wyglądało to straszliwie komicznie - wszędzie ubrani na czarno, zamaskowani ludzie trzymający bannery z lewackimi hasłami a tu jedna grupa trzyma banner z Omegą Constellation - omegawatches.com :D Oni to skądś zerwali, zabrali (jeśli tak, to na jaką cholerę oni to trzymają?) czy też Omega wprowadza nową strategię marketingową na naszym rynku ;)

 

Pozdrawiam,

Wojtek

 

;) ;) :( :( :):(

 

padlem ze smiechu.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że to bojówki zbrojnego ramienia KMZiZ. laugh.gif


"Każdą rzecz pięknie uczynił w jej czasie. Nawet czas niezmierzony włożył w ich serce,

żeby człowiek nigdy nie zgłębił dzieła, które prawdziwy Bóg uczynił od początku do końca."

(Kazn. 3:11)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni chcą pokazać tylko, że ostatnie godziny lewactwa wybijają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto reklama za pośrednictwem zamieszek... Oj oj :P nie spodziewałem się iż omega musi się reklamować w środowiskach bojówkarskich... Kiepska zagrywka marketingowa, a myślałem że mogę się spodziewać lepszej przykrywki na reklamę... kiepściutko... :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest znany, ale rodzi się pytanie skąd są wskazówki ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to był symbol :P zegarmistrz światła purpurowy (tylko się walnęli w kolorystyce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nasi drodzy goście z Niemiec, im zawsze mylą się kolory... Purpurowy to dla nich brunatny, a że tego koloru nie ma u nich w oficjalnej sprzedaży, to muszą używać czarnego..

 

Ciech, tekst o wskazówkach...mistrzostwo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo proste, manifestacja zawiera produkty lokowane czy jak to się teraz pisze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiątki marki Omega do kupienia zaraz po manifestacji, z grawerem okazjonalnym :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.