Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cadi

Breitling Superocean Heritage 46

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule :P

Co prawda zdjęcia nie są najlepsze, może nawet nie są przeciętne. Ale pożyczyłem od siostry aparat, pstryknąłem i już. Nie kręci mnie robienie zdjęć i nie umiem tego dobrze robić.

 

 

Chciałbym podziękować za zakup Stanisławowi. Myślę że to najlepsze miejsce do tego :) Jeszcze raz dzięki!

 

11024x685.jpg

 

31024x685.jpg

 

2770x768.jpg

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny, sam właśnie "poluję" na taką 42'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, coraz bardziej podobaja mi się zegarki w tym kolorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"42" chyba trochę mała może być. ta "46" wcale duża nie jest. Co prawda ja mam ponad 20cm w garści...

 

A niebieski jest chyba moim ulubionym kolorem, więc wybór był prosty. Poza tym na co dzień mogę chodzić swobodnie w dżinsach, swetrach, więc nie muszę zamykać się sztywno w czerni, bieli czy innych nie zobowiązujących kolorach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje.

Bardzo fajny Brajtek


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał fajnego ,,zbója" :P

 

Też lubię niebieskie tarcze :)

Gratuluje!


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zacny zegarek, prosty ale ma to cos co przyciaga wzrok :P

Gratki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zacny zegarek, prosty ale ma to cos co przyciaga wzrok ;)

Gratki.

 

 

Gratulacje! Piekny zegar! Mam 17,5cm obwodu nadgarstka i jak przymierzalem 42 i 46, doszedlem do wniosku ze 46 chociaz ciut za duzy to lepiej mi przypada do gustu :-)


Sprzedam Omega Speedmaster Professional 3570.50.00 z 06/2011, 10/10 na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i Serdecznie Pozdrawiam Wszystkich Użytkowników Forum,

 

Piękny Breitl - wydaje mi się ze przy rozmiarze 46- niebieski jest jednak zbyt ostentacyjny, sam wymiar koperty ściąga już uwagę.

 

Z drugiej strony pasuje idealnie do luźnej koszuli czy na wakacje.

 

 

Cofam to co powiedziałem wcześniej - Ten błękit jest piękny!


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w nadgarstku 21cm (pewnie nawet coś ponad).

Ogólnie jestem dużym facetem, z dużymi ramionami :angry: i z mierzonych zegarków, tylko U-boaty wyglądają na zegary okrętowe.

Mam Hamiltona 44mm, i wygląda na malucha, ten Breitling też jakoś szczególnie nie bije wielkością po oczach. Co innego kolorkiem :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierze ci na słowo i gratuluje pięknego zegarka , napisałem o ostentacyjności ponieważ wiem jak przyciąga wzrok ten model:

post-44118-0-95164600-1321976265_thumb.jpg


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, pięny jest. To chyba jedyny Breitling, którego obecnie mogę zaakceptować :angry: Reszta kojarzy mi sie z dresem :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluję

potężny kawał klasyki diver


Eterna KonTiki Four-Hands

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile na ogół Breitlingi nie przypadają mi do gustu, to ten jest niesamowity ;) Prosta, nieprzeładowana detalami tarcza, bezel i ten kolor.. Piękny, gratuluję i zazdroszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cadi, pozazdrościłem ci tej bransolety i musiałem taka sama zamówić, wybacz ale nie moglem sobie tego odpuścić!

Koszt duży ale co mi tam, ta bransoleta robi "mocną robotę".

 

post-44118-0-52603200-1330040451_thumb.jpg


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że bransoleta dojechała ;)

Gratuluje! I niemam nic przeciwko :P

Dzięki tej bransolecie zegarek wygląda dużo bardziej "biżuteryjnie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że bransoleta dojechała ;)

Gratuluje! I niemam nic przeciwko :P

Dzięki tej bransolecie zegarek wygląda dużo bardziej "biżuteryjnie"

 

Czasami aż za bardzo jak dla mnie, ale odrobina "Bling Bling" w szarym życiu nie zaszkodzi;)

A tak na poważnie to mam wrażenie ze mamy chyba nie takie same bransolety. Twoja wyglada troche lzej, delikatniej tak jakby. Czyżby Aero?


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jeśli chodzi o dizain jest przepiękny, natomiast zawsze się zastanawiałem , czy zegarek na ETA - 2824, nawet w wersji chronometr jest wart aż takich pieniędzy ?

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Audi z silnikiem VW jest warte ceny? Ja kupiłem bo mi się poprostu podobał, wszedłem do sklepu, przymiezylem i zapłaciłem. I do tej pory noszenie go sprawia mi przyjemność, co w moim przypadku reguła nie jest - najczęściej rzeczy nudzą mi się po 2-3 tygodniach, a ten tutaj nie.

 

Pozdrawiam.


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jeśli chodzi o dizain jest przepiękny, natomiast zawsze się zastanawiałem , czy zegarek na ETA - 2824, nawet w wersji chronometr jest wart aż takich pieniędzy ?

pozdr.

 

Zegarek jest super. Sam zastanawiałem sięnad wersją 42mm, ale wkurzałą mnie data na "3". Ten 46mm jest piękny, ale za duży niestety dla mnie. Niemniej gratuluję.

 

A co do zacytowanego powyżej tekstu to nie wart jest komentaża. Powiem tylko tyle, że jak na Breitlinga to i tak dość tani zegarek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest super. Sam zastanawiałem sięnad wersją 42mm, ale wkurzałą mnie data na "3". Ten 46mm jest piękny, ale za duży niestety dla mnie. Niemniej gratuluję.

 

A co do zacytowanego powyżej tekstu to nie wart jest komentaża. Powiem tylko tyle, że jak na Breitlinga to i tak dość tani zegarek...

 

 

Ja tez gigantycznej łapy nie mam, z początku wydawał mi sie duży ale to dlatego ze poprzedni zegarek mial 32 mm. Teraz wydaje mi się nawet mały. Zmierz na meshu, zupełnie inaczej się układa a i bransoleta bardziej oko przyciąga i zegarek przez to wydaje się mniej wielki. :)


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.