Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Carlito jak te Northfacy sie trzymaja? da sie w tym pochodzic wiecej niz sezon? O timberlandy nie pytam bo moim zdaniem to buty nie do zajechania. Kupilem kiedy mokasysny Timberlanda i nie moge ich zajechac a wyrzucic ciezko na sercu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wiele butów Asolo, Meindl, Hanwag, NF itd. Wśród typowo górskich marek moim zdaniem NF pod względem jakości i wygody wypada bardzo średnio, natomiast jeśli chodiz o marketing to bardzo dobrze :-).

Prównując do miejskich to jakość jest wg mnie na dobrym poziomie i spokojnie sezon pochodzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić buty w typie "glany", ale nie wysokie, tylko płytkie.

Coś jak te, tylko czarne albo bardzo ciemny brąz:
post-46051-0-00937300-1383230633_thumb.jpg

Poprzednio miałem takie marki Steel oraz HD, ale haniebnie szybko się zużywały, zwłaszcza podeszwy.

Martensy tez podobno niewarte swojej ceny - jakość już nie ta, co kiedyś.

Myślałem o rodzimych Wojasach, albo jakiejś dobrej zagranicznej marce (lecz dostępnej w PL).

Co polecacie z tego fasonu?

Edytowane przez Szlamfajer

[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanwagi bardzo ok, Asolo również, natomiast nigdy nie miałem Meindlów...

 

Dawid, ciężko mi obiektywnie stwierdzić, ze względu na to, że mam naprawde bardzo dużo przeróżnej maści butów i w zasadzie codziennie latam w innych... Ale z całą pewnością są to porządne buty, tego jestem pewien.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe skoki :

 

post-27475-1383553388,2986_thumb.jpg

 

post-27475-1383553397,8015_thumb.jpg

 

A to kolejny mój cel :

 

post-27475-1383553424,1663_thumb.jpg

 

Tak się prezentują na żywo :

 

post-27475-1383553446,7781_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito, te pierwsze co to za buty ( firma i model) bo sa nawet fajne.

Te Meindle też tyle, że to buty w zasadzie wysokogórskie. Nawet podeszwa jest przystosowana do do raków półautomatycznych. jeżeli zamierzać w nich chodzic na codzień to raczej odpuść - nie będa komfortowe :)

Jeżeli chodiz o jakość butów turystycznych, górskich to Meindl, Asolo i wiele jeszcze innych marek specjalizujących się w nich robi o wiele lepsze buty niż TNF. Te są często bardzo fajne stylistycznie, wygodne, dobre na miasto czy na spacer ale raczej nie do tyrania. Wystarczy sobie poczytac na różnego rodzaju forach na temat turystyki górkiej, itp. Ponadto znam to z autopsji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygodne są, nawet bardzo, rozumiem też do czego nadają się takie buty najbardziej :) Tam gdzie chodzę z psem na spacery będą się nadawały, a i na ferie zimowe jak pojedziemy gdzieś w góry to będą jak znalazł. Te pierwsze buty to Everest - kupione wczoraj w Intersport, tyle że w Finlandii.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie chodzę z psem na spacery będą się nadawały

 

Zabierasz psa na wspinaczki po lodowcach :P ?

 

Sam używam butów Meindla od 3 lat, moje mają twardość A/B i sprawdziły się podczas dwóch wypadów w Himalaje i zdobyły kilka szczytów. Kupowanie butów o podeszwie C na spacery z psem i ferie zimowe to "lekka" przesada.

Edytowane przez olp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zabierasz psa na wspinaczki po lodowcach :P ?

 

Sam używam butów Meindla od 3 lat, moje mają twardość A/B i sprawdziły się podczas dwóch wypadów w Himalaje i zdobyły kilka szczytów. Kupowanie butów o podeszwie C na spacery z psem i ferie zimowe to "lekka" przesada.

A kto bogatemu zabroni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło bogatego to ja nawet nie stalem. A o buty poprosiłem św.Mikołaja :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Koło bogatego to ja nawet nie stalem. A o buty poprosiłem św.Mikołaja :)

I w dodatku skromny.Myśle,że to min.Nowak mógłby się czuć biedakiem przy tobie z jego zegarkiem:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dziś przyszły takie 

210yrtw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam butów bardzo podobnych (kształt noska) do tych poniżej tylko za normalne pieniądze:

http://www.spartoo.pl/Doucal-s-CALOPA-x190310.php
albo:
http://www.spartoo.pl/Melvin-ET-Hamilton-LANCE-FIFTH-x234475.php
albo:
http://www.spartoo.pl/Melvin-ET-Hamilton-MALCOM-FIRST-x234478.php

Normalne znaczy około 400.

KJ

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B)  hej , co wy z tymi cwelkami ... , odezwę sie bo pomyślicie że bez butów chadzam ... a u mnie baz liku onych ... , kilka więc ...

 

post-4044-0-27325900-1383856475_thumb.jpg

Ecco - stary model , ale gites .

 

post-4044-0-47985200-1383856610_thumb.jpg

M&S

 

post-4044-0-85029300-1383856677_thumb.jpg

zima .

 

post-4044-0-48233200-1383856742_thumb.jpg

stare sztyble , sentyment ... , czasem obuję ...

 

i wiele , wiele innych ... :)

 

 

 

 

 

 


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne propozycje sztybletów! Ktoś może jeszcze coś podobnego zaproponować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, obejrzę Clarksy na żywo,  bo na zdjęciu trochę za bardzo okrągłe. Powinienem dokładniej napisać - noski jak te dwa pierwsze, te trzecie dodałem bo faktura skóry mi się bardzo podoba.

 

Ksylo1 - spartoo ma dużo fajnych butów, KDOPA obejrzyj, ale na kilku przykładach wyszło że w spartoo pomiędzy 400 a 800 płaci się za oryginalny styl, jakość jest OK, ale trwałość taka sobie, akceptowalna, ale wg mnie gorsza niż Wojasa za mniejsze pieniądze czy starszych Gino Rossi (pisze starszych bo nie wiem czy nowe są dalej dobre).

 

KJ

 

KJ

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jg1p.jpg

 

Bardzo ładne. To z aktualnej kolekcji ?

 

Ja sobie wypatrzyłem jeszcze takie sportowe Merrellki :

 

post-27475-0-81165300-1383899503_thumb.jpg

 

Albo takie :

 

 

 

Kolo w tych skarpetach rządzi :D

 

Musze je gdzieś przymierzyć (oczywiście buty, nie skarpety ;) ).

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to model Dason z Goretexem:

http://shopeu.ecco.com/pl/pl/ecco/ecco-dason_1785269/1785989?navId=280

 

Pozdrawiam

Tomek

 

 

Cześć Tomek, mierzyłem te buty, bardzo fajne, tylko wydały mi się trochę jakby za bardzo spłaszczone z przodu (przy palcach), nie wyglądało to zbyt fajnie, pozatym wszystko super. Natomiast ja sobie kupiłem takie :

 

post-27475-0-56666300-1383984296_thumb.jpg

 

za***iste buciory :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, zawsze mogę odesłać...

Chociaż generalnie lubię płaskie przody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.