Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Koledzy ( i nieliczne Koleżanki też)

z zachwytem patrzę, jakie macie buty Rzadko się zdarzają mężczyźni w dobrych butach Ja sama mam hopla na tym punkcie, kupuję buty w ilościach hurtowych czasami, i mam problem, a mianowicie: niesamowicie niszczą mi się buty od prowadzenia auta - z tyłu na pięcie się zcierają A że wszystkie buty mam skórzane, to mi ich szkoda Czy macie na to jakiś sposób? ( zmiana butów wchodzi w grę latem, jestem handlowcem i dużo jeżdzę i niestety zimą za dużo czasu trzeba na to poświęcić ) Z góry dzięki za pomoc Agnieszka

 

Moja małżonka ma ten sam problem. Nieco pomogła wymiana welurowych chodniczków na bardziej miękkie i "mechate", ale w przypadku damskich butów na obcasikach chyba nie da się całkowicie uniknąć tych przetarć, chyba, że ktoś przeprofiluje Ci podłogę w aucie.


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja małżonka ma ten sam problem. Nieco pomogła wymiana welurowych chodniczków na bardziej miękkie i "mechate", ale w przypadku damskich butów na obcasikach chyba nie da się całkowicie uniknąć tych przetarć, chyba, że ktoś przeprofiluje Ci podłogę w aucie.

Kto to widział żeby prowadzić samochód w szpilkach!

Moja małżonka ma kategoryczny zakaz;)


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te chodaki - bardziej eleganckie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obaj nigdy nie chodziliście w butach marki STEEL skoro piszecie  o katowaniu stopy :rolleyes: Natomiast co do gustów podobno o nich się nie dyskutuje :)  Ja zawszę wolę mieć na nodze kawał męskiego buta niż  lansiarskie "wsuwki", "cwelki" czy jak tam zwał chodaki w wydaniu "lekkim". Pozdrawiam B)

A propos to nie sa buty do garnituru ale jak pisałem elegancka odmiana solidnego "glana".

Edytowane przez onkyo05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obaj nigdy nie chodziliście w butach marki STEEL skoro piszecie  o katowaniu stopy :rolleyes: Natomiast co do gustów podobno o nich się nie dyskutuje :)  Ja zawszę wolę mieć na nodze kawał męskiego buta niż  lansiarskie "wsuwki", "cwelki" czy jak tam zwał chodaki w wydaniu "lekkim". Pozdrawiam B)

A propos to nie sa buty do garnituru ale jak pisałem elegancka odmiana solidnego "glana".

 

111011.jpg

Nazywasz to kawałem męskiego buta ?

 

To koszmar nie but.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja zawszę wolę mieć na nodze kawał męskiego buta niż  lansiarskie "wsuwki", "cwelki" czy jak tam zwał chodaki w wydaniu "lekkim". Pozdrawiam B)

 

 

W tym kierunku (buntownika) o którym piszesz, to bardziej męskie byłyby poniższe

 

DSC-L.I.A.J.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cały szacunkiem onkyo, ale wolę założyć wsuwki niż takie buty jak zaprezentowałeś - w ogóle do mnie one nie przemawiają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy panowie, ale obie powyższe pary paskudne. Dobre glany nie są złe, ale te krótkie są okropne! I wierzcie mi patrzymy wam na buty - przede wszystkim czy są czyste, a dwa czy ładne ;)

 

A ja chyba całą zimę przechodzę w zamszowych Adidas'ach. Dobrze mi się w nich jeździ i wykonuje akrobacje  w pracy, żeby zdobyć pudełka i nie wywalić paczek DHL'u :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obaj nigdy nie chodziliście w butach marki STEEL skoro piszecie  o katowaniu stopy :rolleyes: Natomiast co do gustów podobno o nich się nie dyskutuje :)  Ja zawszę wolę mieć na nodze kawał męskiego buta niż  lansiarskie "wsuwki", "cwelki" czy jak tam zwał chodaki w wydaniu "lekkim". Pozdrawiam B)

A propos to nie sa buty do garnituru ale jak pisałem elegancka odmiana solidnego "glana".

Lansiarskie? Lans, to zwracanie na siebie uwagi. Te steele zwracaja tak, że bardziej się nie da. Dla mnie takie buty dyskwalifikuje też waga. A o gustach nie dyskutuję. Wyrażając opinię, że są straszne tylko prezentuję częściowo swój gust. No i nie mogę orzejść obojętnie gdy widzę pezymiotnik "eleganckie" przy takich trepach. Poza tym wszystko ok ;) jak ktoś lubi, to nikt mu nie zabroni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym kierunku (buntownika) o którym piszesz, to bardziej męskie byłyby poniższe

 

DSC-L.I.A.J.JPG

 

Przykład pięknej patynacji.

 

Mam takie double monki ale czarne, czy takie bym założył?

Musiałbym zobaczyć jak prezentują się na nogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem New Rocki w 97', zapłaciłem za nie 430zł i to był dla mnie kosmos wtedy. Niesamowite buty. Gdzieś jeszcze je mam, żadnych śladów używania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jak chodziłem do podstawówki (8 klasa) - nie powiem - wyróżniałem się z tłumu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś miałem, zwracałem na siebie uwagę na ulicy jak cholera :)

Żona ma takie jeszcze do dzisiaj, wysokie kozaki, w takim stylu "motocyklowym" ale nie nosi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są faktycznie świetne ;) -wstyd się przyznać ale kiedyś w Warszawie zostałem potrącony przez auto na przejściu dla pieszych [gość rozmawiał przez telefon],a te buty pomogły mi "zdemontować "mu reflektory.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że nie miałeś przy sobie noża kuchennego ;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale w dziedzinie "butów na solidnej podeszwie zwracających uwagę" jesteście wszyscy na poziomie niskiego parteru.

Buty na podeszwie które zwracają uwagę wyglądają tak:

Shoes28.jpg

KJ
PS. Nie pytajcie skąd mam, jestem dżentelmenem i nie mówię źle o kobietach
PS. Noszę. Raz do roku w prima aprilis, ale noszę.



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale w dziedzinie "butów na solidnej podeszwie zwracających uwagę" jesteście wszyscy na poziomie niskiego parteru.

 

Buty na podeszwie które zwracają uwagę wyglądają tak:

 

Shoes28.jpg

 

KJ

PS. Nie pytajcie skąd mam, jestem dżentelmenem i nie mówię źle o kobietach

PS. Noszę. Raz do roku w prima aprilis, ale noszę.

 

 

 

 

Jesteś aktorem w antycznym greckim teatrze? :D:);)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie żadna podeszwa nie równa się z bucikami które były modne ok 1997 i zwane były żelazkami najwyższa podeszwa miała chyba ze 30cm wysokości (były różne wysokości podeszwy) :) moda przyszła do Szczecina z Niemiec :) To były czasy jak dziewczyna 150cm wzrostu miała nagle 180cm :) a jak one w tym "człapały" :D co ciekawe była też męska odmiana :) i swojego czasu po tych butach można było poznać jak się jechało gdzieś w Polskę, że dany delikwent w tych papuciach jest ze Szczecina )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kliknąłem Nike Tiempo 94

Dawno juz żadne buty tak mi sie nie spodobały :)

Napisze wiecej jak dotrą

 

post-24389-0-04976100-1388357521_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mój styl, aczkolwiek muszę przyznać, że naprawde bardzo ciekawe, gratuluję :) U mnie z nowości, to takie Asolo :

 

post-27475-0-94872300-1388358414.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.