Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Jordany mi się podobały za małolata, teraz to już tak średnio ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Człowiek ma tyle lat na ile się czuje" ;). Spizkie albo Retro 4, bajeczka :). Za jakiś czas może kupię Retro 4 Green Glow jak będzie okazja :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ kozaki :

 

http://airjordanshoeshq.com/air-jordan-shoes/air-jordan-XXI/air-jordan-XXI-shoe-gallery/

 

Oczy mi z orbit wywaliło!! :D Gdzie je można kupić? Znasz ten model ?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają na prawdę super :). Niestety, nie znam tego modelu. Ale ba forum na pewno są pasjonaci, którzy Jordany kolekcjonują więc na pewno pomogą jakoś :). W Polsce pewnie się ich nie dostanie, ale na wyspach pewnie nie będzie z tym problemu :).

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te czerwone Jordany (model xx1) biore na bank, jakby ktoś miał doświadczenie w kupowaniu takich butów online, to bardzo proszę o informacje. Jak w ogóle na dzień dzisiejszy wygląda jakość takich butów? Ostatnie Jordany miałem z 10 lat temu i z tego co pamiętam, to dość szybko je zajechałem :)

 

Dokładnie takich szukam :

 

post-27475-0-59802800-1388819091_thumb.jpg

 

post-27475-0-99280800-1388819177_thumb.jpg

 

post-27475-0-70285300-1388819229_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Jordany Spizkie, jakość wykonania jest na wysokim poziomie.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Jordany idą drogą cena w górę, jakość w dół. Ale jak widać mogą sobie na to pozwolić patrząc po filmikach jak wyżej.

 

Z XXI może być problem, bo są to relatywnie nowe Jordany (wyszły w 2006) i jak dotąd tylko raz były "retrowane" w 2008 roku. Retro są wydawane głównie modele z czasów gry Jordana, czyli do XIV włącznie.

 

http://www.kicksonfire.com/what-are-air-jordans/air-jordan-21-xxi/air-jordan-21-xx1-or-xxi-retro-countdown-package-2-21-black-metallic-silver-varsity-red/

 

http://sneakerbardetroit.com/air-jordan-release-dates/

 

Poza chińskimi podróbami wątpię, że uda się kupić nowe XXI. Kupując w Internecie bardzo uważaj na strony, które mają każdy model, w każdej kolorystyce i rozmiarze, bo na 100% są to podróby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak coś podejrzewałem, że będzie ciężko je zdobyć :(

 

Czarne też miażdżą :

 

post-27475-0-87628400-1388831179.jpg

 

post-27475-0-90077700-1388831208.jpg

 

Strasznie się napaliłem na te Jordany.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znawcy: Klasycznych porządnych mokasynów na lato potrzebuję. Kolor oliwka (sic!) :)

Pomoże ktoś i poradzi ?

 

Dołączam się do pytania, tyle, że ja potrzebuję granatowe (zamsz) :)

 

Ostatnimi laty kupiłem granatowe i beżowe Lasockiego. Te pierwsze po roku wyglądają kiepsko (fakt, że używam ich też na co dzień w pracy). W zeszłym roku oglądałem fajne w sklepie Kazar. Niestety ceny trochę wyższe :)

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam markę własną brytyjskiego sklepu ASOS - jakość przyzwoita w przystępnych (szczególnie na wyprzedaży) cenach. Przesyłka do Polski darmowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po głowie najbardziej chodzą Retro 4 Green Glow, albo Bredsy,,, No niestety, w Polsce było ich mało...


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym kupił ten model ale niższy (do kostki).

Nosiłem go xx lat temu zimą. Zapewne od xx lat nie produkowane.

 

adidas_equp_43.275_copy.jpg

 

 

Jeszcze wcześniejszy model z serii Feet you Wear, był ładniejszy.

Inne modele tej serii:

http://www.flickr.com/photos/37901436@N08/sets/72157621902208732/detail/?page=22

 

 

Z obecnych modeli (do kostki) nie znalazłem niczego podobnego.

 

Jakby ktoś widział gdzieś w sklepie ten niższy model z serii FYW to proszę dać znać, nosiłem je kilkanaście lat temu przez 3 lata i dopiero się wytarła podeszwa (codziennie, 365 dni w roku, w mieście, nad morzem, w lasach, w tatrach wysokich i nic!). Muszę je mieć;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś widział gdzieś w sklepie ten niższy model z serii FYW to proszę dać znać, nosiłem je kilkanaście lat temu przez 3 lata i dopiero się wytarła podeszwa (codziennie, 365 dni w roku, w mieście, nad morzem, w lasach, w tatrach wysokich i nic!). Muszę je mieć;)

One już nie wrócą.

Kupić nie ma szans.

Teraz takich wytrzymałych nie robią...

 

Jakaś firma mogłaby pokusić się o produkcję.

 

Szukam czegoś podobnego ale od wielu lat nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Wspominacie Jordan'y, ja pamiętam swoje 16'stki, genialne, swoją drogą po pijaku wsadziłem kopyta w ognisko i  się podwędziły... Szkoda.

post-27944-0-75903100-1388875377_thumb.jpg

Pozdrawiam!

Edytowane przez Konrad Wróblewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do kosza kupiłem niedawno moje marzenie z przed lat Nike Air Jordan 8 czarne z niebieskimi wstawkami kostki trzymają lepiej niż niejedne z nowszych serii są genialne i ten Look:)

 

A tak na ulicę czasami do założenia to chciałbym coś z pierwszych LeBron James on też miał kozak buty tylko mniej edycji bo nie gra tyle lat swoją drogą jedyny gracz dla mnie który dorasta magią Jordana bo Bryant się jakoś rozdrobnił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają jeszcze retro 3. :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde te czerwone\białe  Jordany XX1 miażdżą - można kupić i postawić na półce jak rzeźba

Jak by ktoś znalazł to dajcie znać

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają jeszcze retro 3. :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

 

Bright Crimson wymiatają.

 

air-jordan-3-bright-crimson-1.jpg

 

Kiedyś się nawet napalałem, ale na szczęście stwierdziłem, że 600zł za buty przeciętnej jakości to przeginka. Nie jestem z takich co buty sobie postawią na półce jak rzeźbę czy coś. Z retro kręcą mnie jeszcze X w różnych kolorystykach i nieśmiertelne I (Black Toe wymiata).

 

Reebok jakoś potrafi logicznie wycenić swoje retro, które też wymiatają (z niedawno wydanych - Shaqnosis czy Kamikaze II), do tego jakość dużo lepsza niż w AJ, ale nie ma na nie aż takiego hype'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde te czerwone\białe  Jordany XX1 miażdżą - można kupić i postawić na półce jak rzeźba

Jak by ktoś znalazł to dajcie znać

 

Pozdr.

Jak znajde, to biore odrazu dwie pary - czarne i czerwone. Dam znać, jakbym coś wyszukał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz carlito też spróbować na forum hypebeast - może coś się znajdzie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie ?

 

post-27475-0-62874800-1389279335_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimy brak więc dzisiaj zamówiłem ... ;)

 

pol_pl_Buty-biegowe-trailowe-meskie-Spee

Edytowane przez MUrsus

Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie ?

 

attachicon.gifimage.jpg

Mi się nie podobają, a sznurówki to już w ogóle. Ale ja nie jestem żadnym autorytetem jeżeli chodzi o buty eleganckie :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.