Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Cook: witaj w klubie na "wzięcie".

Też ostatnio mam szajbę na sportowe buty. 

New Balance i AirMaxy nagle stwierdziłem, że mieć muszę : )

Dobrze Ci mówić :D ,jak kolega ma mi przynieść jutro jakieś Lacosty....czy coś w tym stylu.... ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kroll czarli- to są Adidas Dragon?

ja choruję na NB 574, ale drogie toto ;/

ostatnio u mnie nowe Conversy wpadły, stare poszły na hasiok :D- miały 5 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asicsy co przedstawił selphy są genialne - też mi się strasznie podobają, ale niestety poza zasięgiem cenowym ;)

 

Te Adidasy to nie są Dragony wg mnie ;)

Swoją drogą nie macie wrażenie że wszystkie buty sportowe robione są w podobnym stylu co AirMaxy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie macie wrażenie że wszystkie buty sportowe robione są w podobnym stylu co AirMaxy?

 

Nie. Airmax mają swój styl. W ogóle nie podobne do innych klasycznych butów sportowych jak Nike Cortez, Adidas ZX, L.A Trainer, Asics Gel, New Balance M574 itd. Każdy producent ma swój styl. Ale jedno jest pewne. Retro jest na topie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Napisano (edytowane)

Te Asicsy Lajty Trójki fajne, ale patrząc na jakość wykonania, nie warte swojej ceny. Wołałbym dołożyć parę złociszy i kupić NB576 lub 577.

Adidasy, jakie kupił Karol (granatowe z żółtymi paskami) to model adiSTAR Racer.

 

 

 

To nie są dragony to są Nylon V racer

 

To, jak pisałem adiSTARy Racer.

Nylon V są zupełnie inne:

 

buty+ADIDAS+V+RACER+NYLON+z+kolekcji+Adi

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą nie macie wrażenie że wszystkie buty sportowe robione są w podobnym stylu co AirMaxy?

Nie,są zupełnie różne.....

 

. Ale jedno jest pewne. Retro jest na topie.

Może z powodu że "nowe" kolekcje przeznaczone są dla [kolory] dla bezpłciowego odbiorcy.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash: od środy możesz sobie NB kupić we Wrocławiu. W Pasażu otwiera się ich 4 salon w Polsce.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie:

 

7.JPG

 

Paski powinny być pomarańczowe Karol, żeby pasowały do nowego Rolka! :D


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może z powodu że "nowe" kolekcje przeznaczone są dla [kolory] dla bezpłciowego odbiorcy.....

 

Nie zgodzę się. Retro obuwie w tym momencie też posiada kolory dla bezpłciowego odbiorcy. :) Przypomnij sobie dresy z lat '80. Też były krzykliwe i pstrokate. Tak się wtedy robiło ubrania. W nowych kolekcjach oczywiście kolory są mniej pastelowe. Ogólnie nie boimy się już kolorów, tak jak jeszcze kilka lat temu, gdy buty były szare, czarne, białe albo niebieskie. Obecnie nawet najbardziej pstrokate kolory w AirMax czy w New Balance są akceptowalne nawet przez 40 i 50 latków (oczywiście nie koniecznie w naszym kraju ;)).

 

Ale ogólnie moda poszła w kierunku retro. Samochody, zegarki, obuwie, ubrania. Ja się cieszę. Dla mnie to powrót do czasów dzieciństwa, kiedy nic z tego co się widziało w filmach nie było dla nas dostępne w sklepach.

 

Ale nie zgodzę się, że wszystko jest robione pod AirMax'y. Przecież to w miarę nowe obuwie- ma tylko 25 lat. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash: od środy możesz sobie NB kupić we Wrocławiu. W Pasażu otwiera się ich 4 salon w Polsce.

 

Jeśli będą tam mieli modele Made in USA lub England to na pewno. Reszta ich produkcji mnie nie interesuje ;) Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Koledzy jeśli ktoś jest zainteresowany to na prodirect są buty Adidasa ZX 700 za 30funtów plus przesyłka do Polski 10funtów :) Kolor black/carbon :)

 

Jest to produkt Deal of the day :)

Edytowane przez BeKSa88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To muszę teraz jakiś żółty zegar kupić :D

Zdaję się, że F.P.Journe w linii Octa, w modelach z białego złota, montuje złote/żółte tarcze ;D


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będą tam mieli modele Made in USA lub England to na pewno. Reszta ich produkcji mnie nie interesuje ;) Dzięki za info.

 

W Krakowie były i UK i USA więc podejrzewam, że będą i tu.

A dlaczego akurat takie są OK a inne nie? 

Jakoś inaczej je produkują czy co?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty to najważniejsza część ubioru. ,,Człowieka poznasz po butach '' :)

Osobiście jestem wielbicielem mokasynów - Posiadam jedną parę od Louisa Vuittona (Najwygodniejsze buty jakie mam) , Tod'sa i Hermesa. Miałem kiedyś także takich marek jak-Geox i Ecco...w obu przypadkach nie dało się ich nosić na gołą nogę (obie pary obtarły mi je do krwi) a po dłuższym noszeniu zrobiły mi się pęcherze...

Na zimę - buty Salomona z naturalnym futrem.

Na jesień - sztyblety Vagabonda. To tyle w tej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty to najważniejsza część ubioru. ,,Człowieka poznasz po butach '' :)

Osobiście jestem wielbicielem mokasynów - Posiadam jedną parę od Louisa Vuittona (Najwygodniejsze buty jakie mam) , Tod'sa i Hermesa. Miałem kiedyś także takich marek jak-Geox i Ecco...w obu przypadkach nie dało się ich nosić na gołą nogę (obie pary obtarły mi je do krwi) a po dłuższym noszeniu zrobiły mi się pęcherze...

Na zimę - buty Salomona z naturalnym futrem.

Na jesień - sztyblety Vagabonda. To tyle w tej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Napisano (edytowane)

W Krakowie były i UK i USA więc podejrzewam, że będą i tu.

A dlaczego akurat takie są OK a inne nie? 

Jakoś inaczej je produkują czy co?

Inne bryły, materiały jakość wykonania. Weź do ręki chińskie 574 i np. angielskie 577. Będziesz wiedział o co chodzi.

 

577 Americana (dzieło Ronniego Fiega)

 

ronnie-fieg-new-balance-577-americana-4.

 

vs

 

574

 

2013836474346504.jpg

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wujaszek de Gesvres mawiał, że człowieka poznaje się po obuwiu"

 

A. Gide.

 

Ale Lafcadio by się w mokasynach nie pokazał aby nie wzięli go za klowna.

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie i jedne i drugie są tak samo brzydkie ;)

 

Szczerze mówiąc nie rozumiałem mody na retro sneakersy i postanowiłem sprawdzić czy jest w tym sens kupując budżetowe buty w "typie" - postawiłem na markę, którą już użytkuję jako całkiem porządne buty do biegania.

 

joma_tornado_412-1.jpg

 

Szczerze mówiąc, dalej nie wiem o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie:

 

7.JPG

 

 

One są przewiewne czy raczej średnio ??


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Panie Kolego, 47 wystarczy :P :P :P


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.