Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

 Panie Kolego, 47 wystarczy :P :P :P

Tak myślałem :D

To Ty po wodzie chodzić możesz marynarzu ;):P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jutro wyjazd buuuu <_<


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jutro wyjazd buuuu <_<

No ale chyba na lądzie miło spędzileś czas? :D -buty kupileś ^_^:)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jest chłop, jak bym jakiś zegarek nabył, to pewno bym się cieszył. Ale buty ? Pies drapał. Jak patrze na te czubki, to wiem że wystarczy kila wieczornych wyjść "na piwko przy plaży" i trzeba będzie zamówić nowe :D:P


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak po piwku ciągnione będzie to na pewno.... :D -czuby się zdzierają....

Spokojnego rejsu.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli NB sprzedaje buty o różnej jakości wykonania - w zależności jaka partia się trafi - chińska czy US/GB? Jak dla mnie dosyć dziwna polityka, chyba że się z tym nie kryją i chińskie rzuty są w lepszych cenach (ale to i tak trochę dziwne by było, bo deprecjonuje markę).

 

Nie dokładnie. New Balance to jedna z ostatnich firm (masowych), która składa buty w USA. W Chinach i innych krajach, które produkują obuwie, są wykonywane materiały, które następnie są wysyłane do USA i tam są już szyte buty. :) Mniej więcej. 

Edytowane przez M_Michal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W USA jest składane na pewno 1300, co jeszcze nie pamiętam. 1500, 576 i 577 są angielskie. Reszta (około 75%) to Chiny i Wietnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash: byłem sprawdziłem i mają modele UK. Kilka par ale będą sukcesywnie spływać kolejne.

Ceny jak na stronie NB jak co.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dzięki Piotrek za info, trzeba będzie się wybrać choć nie ukrywam, że czaję się na niebiesko-żółte 1300 USA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli NB sprzedaje buty o różnej jakości wykonania - w zależności jaka partia się trafi - chińska czy US/GB? Jak dla mnie dosyć dziwna polityka, chyba że się z tym nie kryją i chińskie rzuty są w lepszych cenach (ale to i tak trochę dziwne by było, bo deprecjonuje markę).

 

Jak dla mnie NB (a przynajmniej te, które widziałem) są robione na jedno, nomen omen, kopyto. Jak komuś nie podchodzi takie wzornictwo, to będzie ciężko coś dla siebie znaleźć (ja np. nie lubię takiego sposobu wykańczania podeszwy z przodu - "nawijania" na palce).

 

U mnie ostatnio powrót do modelu, który jakieś 20 lat temu nosiłem w podstawówce:

 

4scso3.jpg

 

O to to, też preferuję takie tenisówkowate, a nie biegówki. Adidas ma w tej kategorii tyle genialnych modeli, że ciężko wybrać faworyta. Od dłuższego czasu chodzę w Busenitzach Pro:

 

adidas-busenitz-2010.jpg

 

Mają 2 minusy niestety, czyli sporo ważą (zapewne wina grubej gumowej podeszwy) oraz gruba wyściółka przez co na ciepłe lato się nie nadają. Na to co mamy teraz, czyli te 10-15 stopni są idealne.

 

Próbuję znaleźć bordowe albo niebieskie Busenitze, ale teraz jest to już chyba niemożliwe :/ Może kiedyś wznowią. Ideały jak dla mnie.

 

Adidas+Busenitz_1+Blogg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wolę ten klimat. Ja zajeżdżam w tej chwili takie Samby:

 

a_samba_austria_011.jpg?004dba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się pochwalę co kupiłem:

 

Ecco Biom Train:

20350-70690-product_main-ecco-biom-train

 

 

Ecco Natural Motion:

ecco-sport-biom-lite-black-men-sneakers-i

 

i na cardio - Nike Air Icarus(+)

 

d_73895_5106176_5.86.jpg


Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

@sirkozi - kolorowych Busenitzów poszukaj na forum SHC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotrek za info, trzeba będzie się wybrać choć nie ukrywam, że czaję się na niebiesko-żółte 1300 USA :D

 

Spoko Jacku.

 

Widziałem w zeszłym tygodniu 1300 USA w salonie NB w Krakowie i jakoś mnie nie powaliły. Strasznie "kapciowate" i luźne były ale trzeba obadać by sobie zdanie wyrobić.

 

A jeszcze pytanie odnośnie NB: oni te brytyjskie modele to jakoś tak bardzo rotują czy modele są raczej stałe i tylko się zmieniają wraz ze zmianą kolekcji na nową?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Busenitz Pro to jest to :) Super obuwie! :) teraz obecnie mam co innego ale też preferuję taki klimat - minus ze sa zamszowe niemalże wszystkie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie takie ostatnio kupiłem.

 

img_252523.jpg


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnych samb to ja już miałem z 5 par :)

 

Teraz dla odmiany takie coś kupiłem, choć do samb pewnie znowu wkrótce wrócę (niestety ostatnie sezony to boom na trampki, szczególnie retro, a co za tym idzie, coraz trudniej znaleźć coś w fajnych cenach).

 

smtwzt.jpg

Też kupiłem ten model na wiosnę (Mexico 66) i są świetne. Poza tym NB 420 ale strasznie niewygodne się okazały. 410 nie czułem na nodze, 420 o wiele gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB
Napisano (edytowane)

Morion co to za model?

Edytowane przez AdamB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morion co to za model?

 

Artillery As Low

 

38122.740717.L.adidas_-artillery_as_low_


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , na litość boską , przecież to co pokazujecie na ostatnich kilku stronach to nie są buty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem od oświecania . Pokazujecie obuwie sportowe  -  często nadużywane ( moim zdaniem oczywiście ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie jestem od oświecania . Pokazujecie obuwie sportowe - często nadużywane ( moim zdaniem oczywiście ) .

No i w czym problem?'że sportowe,czu oco chodzi?

 

Jak znam forum to zaraz się okaże że jedyne prawdziwe buty to ROLEXY:-) :-) :-) :-)

I musimy do nich dorosnąć......

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że to są buty. Do biegania,a że bieganie ostatnio w kraju modne... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.