Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie pojawiły się takie...

 

post-32942-1403815383,2861_thumb.jpg

 

Zdjęcie niestety telefonem i w ciemnościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Poczytałem ostatnio trochę jak to jakość Loake'ów sięgnęła - nomen omen - bruku... Zastanawiam się na ile to takie rytualne narzekanie, a ile w tym prawdy. Pochodzimy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykowałem Lodingi. Na moje oko lepiej wykonane niż timbrelandy, clarksy itp. Wygoda na wysokim poziomie. Wygląd kwestia gustu, ale prezentują sie naprawdę nieźle.

Edytowane przez PICAD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam pewien problem z moimi boat shoes Timberlanda. Wczoraj wracałem z roboty i przez około 15 minut szedłem pod parasolem na deszczu. No i niestety "buty na łódkę" :D całe przemokły. Czy to się kwalifikuje do reklamacji?

Ale będziesz reklamował buty czy parasol?

 

Z butami jest ryzyko, mogą Ci powiedzieć że przemokły bo źle parasol trzymałeś.

 

Ja bym reklamował buty i to w sklepie a nie w internecie, ale ja prosty chłop z Mazowsza jestem.

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Lodingów to mam różne doświadczenia- jedne trzymały się dobrze w drugich skóra się fałduje.

 

Co do przemakania np. Zamszowe buty można zabezpieczyć np. nano protectorem i woda po tak zabezpieczonych butach spływa.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam właśnie zamszowe buty GN, które impregnuję. Szedłem w nich kiedyś w mega ulewie i nie przemokły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o butach polskiej firmy Recman? W Recmanie sprzedają Venezię, ale też buty pod marką własną. Nie znam się na tym za bardzo, ale porównując z innymi dość popularnymi markami wydają mi się solidne, no i ciekawe. Rozglądam sie za czym typu casual, może zamsz, a mają właśnie takie. Koszt: 300-400 zł

 

http://recman24.com/sklep/pl/recman/buty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma w Polsce fabryki butów o tej nazwie. Co nie znaczy, że buty sprzedawane w tej sieci sklepów nie pochodzą od polskich producentów. Kto je rzeczywiście wyprodukował możesz sprawdzić na pudełku. Najczęściej jest tam napisana nazwa producenta, takimi małymi literkami. Jeżeli zostały wyprodukowane w Chinach, to nazwa importera będzie napisana jeszcze mniejszymi literkami. :)  

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedronsky podjedź do NOMI tam po prawej stronie jest taki mały sklep z polskimi butami :) Jakość dobra i zawsze coś fajnego można znaleźć i jeszcze na przeciwko Sawko :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kornel . W NOMI byłem i faktycznie jest dość ciekawe obuwie . Tylko nie było mojego rozmiaru konkretnego modelu . A że musiałem coś wziąć na szybko to kupiłem Diverse . Założyłem je dzisiaj rano pierwszy raz i szybko na lotnisko . Po kilkuset metrach spaceru mam zdartą skórę nad 2 piętami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozweselająca pomarańcza :)

 

TncnDhkh.jpg

Edytowane przez zeRo_Six

AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem do kolekcji kolejne angole od New Balance 670 tym razem:

 

New-Balance-670-SNR-Schwarz_b7.jpg

 

New-Balance-670-SNR-Schwarz.jpg

 

6727_465926153460780_1426376703_n.jpg

 

 

 

Polecam.

Mega wygodne jak każde New Balance : )


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Piotrek, klasa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem do kolekcji kolejne angole od New Balance 670 tym razem:

 

New-Balance-670-SNR-Schwarz_b7.jpg

 

New-Balance-670-SNR-Schwarz.jpg

 

6727_465926153460780_1426376703_n.jpg

 

 

 

Polecam.

Mega wygodne jak każde New Balance : )

jest i pinroll :)

 

super buty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Patrząc na zawinięcie wewnętrznej strony spodni to nie jest pinroll ;) Poza tym na pinrolla za luźno. To zwyczajnie podwinięte nogawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest i pinroll :)

 

super buty!

 

Co ja paczę... Oglądam na yt jakiegoś typa, który podwija sobie spodnie :brick: W sumie przydatne na rower w długich spodniach.

 

Panowie, mam problem. Napaliłem się na sandały Teva Original, ale w Polsce nie do dostania, poza jedną kolorystyką. W Europie też raczej ciężko. Macie jakieś dojścia? Z US&A zamawiać się średnio kalkuluje, a aż tak mi nie zależy, żeby grubo przepłacać.

 

http://www.teva-eu.com/mens-original-universal-retro-sport-sandal/1004006,en,pd.html?dwvar_1004006_color=BLGRN#start=1&cgid=Men

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja paczę... Oglądam na yt jakiegoś typa, który podwija sobie spodnie :brick: W sumie przydatne na rower w długich spodniach.

 

Panowie, mam problem. Napaliłem się na sandały Teva Original, ale w Polsce nie do dostania, poza jedną kolorystyką. W Europie też raczej ciężko. Macie jakieś dojścia? Z US&A zamawiać się średnio kalkuluje, a aż tak mi nie zależy, żeby grubo przepłacać.

 

http://www.teva-eu.com/mens-original-universal-retro-sport-sandal/1004006,en,pd.html?dwvar_1004006_color=BLGRN#start=1&cgid=Men

W shipping information pod help jest napisane ze jest ship do Polski wiec tym sie nie martwil ale placi sie za niego 17 jurka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zawinięcie wewnętrznej strony spodni to nie jest pinroll ;) Poza tym na pinrolla za luźno. To zwyczajnie podwinięte nogawki.

Co racja to racja. Swoja droga to wąskie spodnie trzeba miec do pinrollow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Swoja droga to wąskie spodnie trzeba miec do pinrollow

 

To prawda, ale widziałem też pinroll'a zrobionego z dosyć szerokich nogawek (tak ok. 16 cm. szerokości) - nie wyglądało to dobrze wg mnie, ale co ja tam wiem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa kolorystyka.

Można dobrać ciekawe dodatki- Omegę na pomarańczowym pasku.

Sam myślałem aby kupić buty o podobnej kolorystyce TH Hampton, ale wykupili.

Ten biały materiał możesz zabezpieczyć nano protektorem i ponoć nie będzie się brudził.

Oczywiście takie buty do marynarki nie pasują.

Choć widziałem zdjęcia krawca miarowego (tak go określmy) Zaręby w butach NB o garniturze.

Uważam że jest tyle pięknych eleganckich butów że szkoda NB zakładać. Ale oni są od tego aby pokazywać różne kierunki.

Sam sobie kupiłem granatowe buty casualowe z olejowanego zamszu z drobnymi dziurkami w Kazarze.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, klasa!

 

Dziękuję.

 

New Balance to moje odkrycie tego roku jeśli chodzi o wygodę noszenia.

 

A dla wszystkich fanów: od kilku dni wszystkie buty w salonach firmowych są przecenione o 30% + wjechała nowa kolekcja.

Dodatkowo w dniu urodzin i 7 dni po urodzinach dostaje się 30% rabatu na wszystkie nieprzecenione modele więc warto : )


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć widziałem zdjęcia krawca miarowego (tak go określmy) Zaręby w butach NB o garniturze.

 

 

Zaręba? Ten z Kopernika od kaszkietów?  :lol:  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.