Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, czy któryś z Was ma doświadczenie z rozmiarówką Red Wing lub Alden i może podzielić się spostrzeżeniami? Przymierzam się do zakupu Red Wing 9014 i Alden 403, jednak nie mam szans na przymiarkę.

Jeśli możecie polecić jakiś sprawdzony sklep to również będę wdzięczny ;)

Red Wingi są większe niż normalnie. Możesz spokojnie zamówić pół rozmiaru mniej.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki! zamawiam zatem na styk, bo lubię o pół numeru większe :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jest taki sklep na alle http://allegro.pl/sklep/34053132_dr-martens

Chcę kupić Martensy i nie chcę wj***ć się w podróbę, kupował ktoś tam?

Kolega tam kupił. To są buty sprowadzane ze Stanów. Oryginalne, ale nie mają PL gwarancji więc w razie W lecą do USA więc trochę jest czekania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi doradzi, bo zamierzam kupić buty na zimę. Jak mieszkałem na wsi kupowałem wojskowe ale wysoka cholewka jest nie wygodna przy prowadzeniu auta. Teraz potrzebuję czegoś niewiele nad kostkę, z ociepleniem ale bez membran, podeszwa w która się nie ślizga. Fajnie żeby to wyglądało mniej trekingowo a pasowało do dżinsów i "jesionki" czyli zdecydowanie skóra. Cena do 400-500, na pewno nie więcej. Coś podpowiecie?


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uległem modzie forumowej i też nabyłem Timberlandy. ;)

 

Nie chce mi się szukać konkretnego modelu, ale w podobnym, hikingowym stylu jak np. te:

 

Timberland%20Hiking%20Boots%20Yellow%20S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Timberlady oddałem a takie dziś kupiłem :)

 

main_img_15725.png

Edytowane przez AdamB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmiarówka wychodzi?

Normalnie, zwykle noszę 8,5F uk i w yanko też. Stopa standardowej szerokość, podobnie podbicie.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę pisaliście o retro biegówkach i trochę się rozejrzałem za Waszymi wskazówkami.

 

Nike - Air max 1, Air max 90 i dla odmiany ich klony. Porażka, ale ważne, że się sprzedaje... ;)

New Balance sporo fajnych modeli, ale logo mnie odrzuca. Psuje cały but. Mało modeli ma też mesh, więc na lato średnio.

Asics jako całość oferty chyba najbardziej mi pasował, ale ceny startujące od 350 to przesada była.

Reebok bez szału, ale cenowo fajnie i myślę, że bym coś wybrał.

Adidas niestety w większości sporo droższy od Reeboka, a stylistycznie w większości nie moje klimaty.

 

Patrząc ludziom na nogi wpadły mi w oko Nike Rosherun, ale bliższy kontakt to masakra. Ciężko to nawet butem nazwać. Jako kapcie byłyby ok, ale w PL żądają za nie chore ceny. Potem trafiłem na odpowiedź Adidasa na Roshe i muszę powiedzieć, że Nike zostało wdeptane w ziemię. ZX Flux. Nabyłem w końcu takie zrobione z balistycznego meshu (jesienne) i jak na razie jestem mega zadowolony.

 

adidas-zx-flux-*ballistic-woven*-(dark-b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mierzyłem te adidasy, dla mnie bryła kiepska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym więcej czytam, tym większy mętlik w głowie :)

 

Chcę kupić buty jesienno-zimowe.

 

Biorę pod uwagę dwie marki i poniższe modele:

 


CATERPILLARY

 

http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-44346-trapery-caterpillar-apa-hi-p711589.html

 

37822098798938243719.jpg

 

http://www.eobuwie.com.pl/trzewiki-caterpillar-colfax-mid-p716678-honey-reset.html

 

25854982330449336749.jpg

 

oraz TIMBERLANDY

 

http://e-timberland.pl/timberland-euro-rock-hiker-mezczyzni-buty-buty-outdoor,plec,MM,B,BO,12147410.bhtml

 

28260717783229360486.jpg

 

Która markę polecacie ? macie jakieś doświadczenia z tymi markami ?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie sobie zapodalem to sie pochwale

 

DR. MARTENS ZACK 8B75 DK. BROWN

 

f_7452r_1.1.jpg

 

Calkiem wygodne

 

nod2mp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym więcej czytam, tym większy mętlik w głowie :)

 

Chcę kupić buty jesienno-zimowe.

 

Biorę pod uwagę dwie marki i poniższe modele:

 

CATERPILLARY

 

http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-44346-trapery-caterpillar-apa-hi-p711589.html

 

37822098798938243719.jpg

 

http://www.eobuwie.com.pl/trzewiki-caterpillar-colfax-mid-p716678-honey-reset.html

 

25854982330449336749.jpg

 

oraz TIMBERLANDY

 

http://e-timberland.pl/timberland-euro-rock-hiker-mezczyzni-buty-buty-outdoor,plec,MM,B,BO,12147410.bhtml

 

28260717783229360486.jpg

 

Która markę polecacie ? macie jakieś doświadczenia z tymi markami ?

Kilkanaście lat temu kupiłem swoje pierwsze Cat'y buty przechodziły ze mną wszystkie klasy technikum, drugą parę kupiłem po 5 latach i to tylko dlatego, że poprzednie już nie wyglądały i nie dały się doczyścić (stara para Cat'ów towarzyszyła mi nadal podczas prac na budowach). Po kolejnych kilku latach kupiłem kolejne Cat'y i tu rozczarowanie po 3 miesiącach pękła podeszwa  :huh: oddałem na gwarancję, dostałem nowe buty które lato przeleżały w szafie na jesień wyciągnąłem je z kartonu przechodziłem jesień i zimę i znowu niespodzianka pękła podeszwa.... Stare Cat'y to były porządne buty, tych nowych nawet za darmo nie wezmę więc zdecydowanie nie polecam tej firmy bo zeszła na psy, jedzie na opinii i produkuje jakościowo beznadziejne buty. Brałbym Timberlandy nie zastanawiając się nawet ułamka sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz większość sportowych/ kasualowych butów robiona jest w trendzie jednorazówek.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.