Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Mój sąsiad ma takie i seledynowe zawsze się z niego troche pośmieje czy męskich nie mieli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tylko w necie ogladalem , na żywo na plus czy na minus ? Wygladaja na bardzo lekkie i przewiewne.

Seledynowe tez sa fajne :P Ale pomaranczka na lato jak najbardziej mi sie widzi, tak samo jak zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)  A ja padłem wczoraj  na niebieskie Umbro ... budżetowo  , Lidl .  B)


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi takie dziś kurier przywiózł, szkoda że pogoda słaba i nie mogę wypróbować ale za miesiąc maraton na pewno w nich przebiegnę :)

 

08083987564846418634.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak dla mnie na żywo mega na minus. ;) Ciężko mi precyzyjnie odpowiedzieć na pytania, bo tylko przymierzałem. Góra to jest szmata. Dosłownie. Ja się czułem jak w kapciach w nich. Odchylając palec do góry trzeba uważać, bo bałem się że się dziura zrobi od razu. ;) Ludzie to noszą, ale na oko nie daję im szans wytrzymać dłużej niż 2-3 miechy codziennego noszenia. I oczywiście obcięte paznokciem bo inaczej to z tydzień. ;) Podeszwa to jest 100% dość miękkiej pianki, więc też słabo to widzę. Pranie pewnie spoko, bo to jest pianka + ta szmata u góry. Nic poza tym.

 

Jak chcesz coś lekkiego i przewiewnego to polecę Adidas ZX Flux, czyli odpowiedź Adidasa na Roshe. Podeszwa jest normalna, podgumowana. Góra też jest w całości siateczkowa, ale materiał jest grubszy, lepiej trzyma kształt i myślę, że dużo dłużej posłużą. Kolorów i opcji materiałowych mnóstwo. Sam mam 2 pary - jedne takie typowe siateczkowe, drugie wiosenno-jesienne z balistycznej, sztywnej siatki.

 

Adidas-ZX-Flux-infrared.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tylko w necie ogladalem , na żywo na plus czy na minus ? Wygladaja na bardzo lekkie i przewiewne.

Seledynowe tez sa fajne :P Ale pomaranczka na lato jak najbardziej mi sie widzi, tak samo jak zegarek :)

Sąsiad w nich tylko samochodem jeździ bo mówi ,że tylko do tego się nadają nie dość ,że oczojebne to są marnej jakości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Mazik77 zobacz model reebook nano 4.0. Model przeznaczony do sportu więc bedzie buty będą wytrzymałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Tylko do krótkich spodenek lub spodni treningowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi , te reeboki i adidasy mi nie podchodza wizualnie. Bede szukał dalej bo te Nike jednak odpuszcze po waszych sugestiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  :)  To ortopedany ?  ;)


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Koledzy szukam jakis kolorowych butów na wiosne/lato. Miał ktos do czynienia z modelem Nike roshe run ? Jak w uzytkowaniu sprawuje sie ta siatka ? Czy sa wytrzymale ? łatwo je wyczyscic szmatka , jak z praniem w pralce?  Z góry dzieki za jakies odpowiedzi.

 

8707236353_71df15f2c1_c.jpg

 

Ja dla mnie kocury. Super kolor na lato. Mam jedne Nike w takim kolorze mieszanym z czarnym. Piorę je normalnie w pralce, bo nie ma tam grama skóry i nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mazik77 ja mogę Ci polecić buty firmy Geox kapitalne buty na lato lekkie i oddychające, stopa się nie poci :) Ja mam ten model tyle że brązowe 

 

null,images_zdjecia,20,KONCEPT_805367155

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Cook mozesz napisac co to za model nike?

Nike Air Waffle Trainer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze o tych zapomniałem - Adidas Pure Boost. Jednoczęściowa cholewka + ultra wygodna pianka boost. Jest też wersja z plecionki zwanej przez Adidasa Primeknit. Jak z kolorystykami to szczerze mówiąc nie wiem. Są też 2 wersje - 1 i 2.0. Nie jestem pewny które wkleiłem. Możesz sobie poszukać. ;)

 

@sashhates%20--%20adidas%20Pure%20Boost.

 

pureboost_group-shoe-1-thumb-620x401-892

Edytowane przez sirkozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pierwszy (mam nadzieję, że nie ostatni!) głos. Pierwsze to TH, drugie - widać. Pierwsze bardziej mi pasują do zegarka ;), ale chętnie posłucham opinii i obejrzę ewentualne alternatywne sugestie. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słabe, drugie tragiczne. ;) Popatrz lepiej na jakieś New balance czy Asics retro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Onitsuki lub Kangaroosy. A jeśli już koniecznie jedne z tych dwóch, to strzelam w dwójkę  ;)


keep cool but care

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W tego typu stylistyce zdecydowanie

 

img9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.