Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Ładne te double monki. Meermin ?

 

Dzięki. Berwick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Choroba postępuje :D

 

AdobePhotoshopExpress_216acb713c05446dbb

 

AdobePhotoshopExpress_cf108f79cf5249ba8e

 

AdobePhotoshopExpress_eba518b123434a5397

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, gdzieś sa jakies wyprzedaże NB, w pewnym sklepie,  czy kupiłeś w cenie regularnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jacek, gdzieś sa jakies wyprzedaże NB, w pewnym sklepie,  czy kupiłeś w cenie regularnej?

 

Kupiłem w salonie NB we Wrocławiu. Jest teraz promocja, warto i to bardzo. Moje przeceniono z 799zł na 559zł. Buty petarda pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie cierpię i nie trawie tej marki wszyscy w NB jak klony :)

 

Ci wszyscy, o których piszesz popierdalają w wietnamskich NB574, których za darmo bym nie ubrał :D

Ja kupuję dla jakości i wygody. Żadna marka z żadnym system nie ma startu do NB. O wykonaniu nie wspomnę, bo to przepaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam

Mieszkam w UK a pracuje z człowiekiem który jest z USA i raz na jakiś czas robi mi przysługę kupując dla mnie NB i są mega .

Na temat tych wietnamskiej to nie mam nic do powiedzenia bo nigdy nie miałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też byłem podejrzliwy co do NB ale teraz złego słowa nie powiem a nie mam pary za 600zł  :P

wygoda, noga się nie męczy, jako buty do wygodnego klepania km idealne. Ja za to nie rozumiem (może inaczej - rozumiem ale nie moja bajka) magii conversów - trampek to trampek, może i conversy są wytrzymalsze od tych z tesco za 20zł ale czy wygodne? po całym dniu chodzenia np na wakacjach ściągasz NB i nie zastanawiasz się ile masz odcisków i co zrobić z popuchniętymi nogami  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w salonie NB we Wrocławiu. Jest teraz promocja, warto i to bardzo. Moje przeceniono z 799zł na 559zł. Buty petarda pod każdym względem.

Jaki to model, 997?  Jacek, a możesz sprawdzić jakie modele Uk lub USA sa w rozm. 43?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to model, 997?  Jacek, a możesz sprawdzić jakie modele Uk lub USA sa w rozm. 43?

 

 

Zadzwoń sobie do sklepu i Ci wszystko powiedzą 71 343 10 42.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Grzechu, według strony

http://www.newbalancesklep.pl/meskie/obuwie/klasyczne.html?s[15][]=6572&order=price_desc

ale musisz po sklepach polatać. Ja już do końca roku nie będę w pracy, siedzę w domu z dziewczynami, więc nie pomogę.

Na stronie niewiele zostało, ale możesz śmiało brać też tu. Ja tam kupiłem dwie pary UK, 577 i 670.

http://runcolors.pl/new_balance.html?order=price_desc&s[25][]=35&s[17]=5&s[17]=5&direction=&view_option=box

 

albo zadzwoń do NB jak pisze Pisar. U mnie w Magnolii obsługa pierwsza klasa :) zresztą w PG też.

Jak nie masz czasu mogę zadzwonić w ramach rewanżu ;)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale w tych USA napisy na jęzorze to i tak wyszywa im Wietnamczyk. Ślepy. ;)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nic. Użytkowo to nic nie zmienia, ale za taką kasę spodziewał bym się czegoś więcej niż standard jak na Victory z Daichmann za 70 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci wszyscy, o których piszesz popierdalają w wietnamskich NB574, których za darmo bym nie ubrał :D

Ja kupuję dla jakości i wygody. Żadna marka z żadnym system nie ma startu do NB. O wykonaniu nie wspomnę, bo to przepaść.

Ale zrozum że niektórzy np. ja nie ubrali by za darmo dowolnych NB, nawet szytych osobiście przez królową angielską, to nie jest kwestia modelu.

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zrozum że niektórzy np. ja nie ubrali by za darmo dowolnych NB, nawet szytych osobiście przez królową angielską, to nie jest kwestia modelu.

 

KJ

nie jest fanem ani obrońcą NB ale ciekawi mnie jaki jest powód tego stanowczego "nie" ;)  design, jakieś dziwne afery związane z firmą czy po prostu foch? :lol:

victory nie są złe ale jednak nie ta klasa co nb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ale zrozum że niektórzy np. ja nie ubrali by za darmo dowolnych NB, nawet szytych osobiście przez królową angielską, to nie jest kwestia modelu.

 

KJ

 

Kolego, ale noś sobie co chcesz. Przeczytaj jeszcze raz co napisał KRWISTY, do czego ja się odniosłem, bo chyba nie zrozumiałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też byłem podejrzliwy co do NB ale teraz złego słowa nie powiem a nie mam pary za 600zł  :P

wygoda, noga się nie męczy, jako buty do wygodnego klepania km idealne. Ja za to nie rozumiem (może inaczej - rozumiem ale nie moja bajka) magii conversów - trampek to trampek, może i conversy są wytrzymalsze od tych z tesco za 20zł ale czy wygodne? po całym dniu chodzenia np na wakacjach ściągasz NB i nie zastanawiasz się ile masz odcisków i co zrobić z popuchniętymi nogami  ;)

 

Po 8  godzinach ciągłego chodzenia w NB moje stopy umierały. Jeżeli w nich chodziłem powiedzmy 2 godziny dziennie to tak, masz racje są bardzo wygodne.

Miałem 2 pary NB i obie rozwaliły się po pół roku, tak więc nie są to bardzo wytrzymałe buty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie no nic. Użytkowo to nic nie zmienia, ale za taką kasę spodziewał bym się czegoś więcej niż standard jak na Victory z Daichmann za 70 zł.

 

Adrian, ja wiem o co Ci chodzi ale to zdjęcie jest dwa razy obrabiane i przetwarzane na telefonie. Dlatego te nitki tak wyszły. Jeśli bardzo chcesz zrobię Ci normalne zdjęcie, szycie jest gęste. Nie wiem czemu tak wyszło po przeróbce. To nie są buty idealne, bo takich nie ma, ale i tak uważam, że nie ma w innych takich dobrych materiałów i takiego wykonania.

Adrian, te buty są robione na starych, tradycyjnych maszynach. Nie znam się na szyciu, może Filip się wypowie, ale nie sądzę, aby dało się cokolwiek lepszego wycisnąć z takiej maszyny. To nie nadruk laserem z komputerową dokładnością.

 

New-Balance-M997GY-Spring-2014-Grey-Tong

 

the-drop-date-ct-new-balance-m997gy-51.j

 

i takie jak moje, ale chyba też po jakichś przeróbkach.

 

New-Balance-997-HL-2.jpg

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Po 8  godzinach ciągłego chodzenia w NB moje stopy umierały. Jeżeli w nich chodziłem powiedzmy 2 godziny dziennie to tak, masz racje są bardzo wygodne.

Miałem 2 pary NB i obie rozwaliły się po pół roku, tak więc nie są to bardzo wytrzymałe buty.

 

Jakie miałeś modele?

Jutro, jak czas pozwoli wrzucę zdjęcie moich półtorarocznych 670 made in uk. Orane codziennie, trzy razy w pralce. Wyglądają prawie jak nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie miałeś modele?

Jutro, jak czas pozwoli wrzucę zdjęcie moich półtorarocznych 670 made in uk. Orane codziennie, trzy razy w pralce. Wyglądają prawie jak nowe.

 

Dwukrotnie 574, bo jako jedyne mi się podobają.

Też chodzę w nich codziennie, i w jednych zrobiły się wszędzie dziury a w drugich zszedł caly kolor  :D

Ale ja mam chyba jakiś talent to niszczenia butów bo miałem również nike stefan janoski i także dwie pary, i one też po pół roku nie wyglądały dobrze  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest fanem ani obrońcą NB ale ciekawi mnie jaki jest powód tego stanowczego "nie" ;)  design, jakieś dziwne afery związane z firmą czy po prostu foch? :lol:

victory nie są złe ale jednak nie ta klasa co nb

Bo to pokłosie amerykańskiej mody dla mas która sprowadza się do obnoszenia logo producenta.

A masowy amerykański gust to doprawdy nie jest przedmiot wart rozważań.

 

KJ

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ale noś sobie co chcesz. Przeczytaj jeszcze raz co napisał KRWISTY, do czego ja się odniosłem, bo chyba nie zrozumiałeś.

Bardzo dobrze zrozumiałem.

 

i co teraz?

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian, ja wiem o co Ci chodzi ale to zdjęcie jest dwa razy obrabiane i przetwarzane na telefonie. Dlatego te nitki tak wyszły. Jeśli bardzo chcesz zrobię Ci normalne zdjęcie, szycie jest gęste. Nie wiem czemu tak wyszło po przeróbce. To nie są buty idealne, bo takich nie ma, ale i tak uważam, że nie ma w innych takich dobrych materiałów i takiego wykonania.

Adrian, te buty są robione na starych, tradycyjnych maszynach. Nie znam się na szyciu, może Filip się wypowie, ale nie sądzę, aby dało się cokolwiek lepszego wycisnąć z takiej maszyny. To nie nadruk laserem z komputerową dokładnością.

 

 

 

 

 

i takie jak moje, ale chyba też po jakichś przeróbkach.

 

 

 

Jacek - to pirerdółka. Śmiałem się - niech się dobrze noszą. A i tak nie są wygodniejsze  niż moje Mizuno, które nosiłem ze 20 lat temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.