Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W outletach też można je dostać w dobrej cenie (we Wrocławiu np. w Factory).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W outletach też można je dostać w dobrej cenie (we Wrocławiu np. w Factory).

 

Tam właśnie kupiłem swoje :) mieszkam rzut beretem i po drodze mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek - 670 są mega, ale 997 jeszcze bardziej mega :D, tylko to zupełnie inne kopyto. 670 są szerokie, 997 są bardzo wąskie, mocno przylegają do stopy. Jakby szyte na miarę. Na początku ciężko się przyzwyczaić, bo podeszwa nie jest na jednym poziomie jak w 670, tylko przód opada jakby w dół, ale po chwili już tego nie czujesz. Podeszwa w pięcie jest wygodniejsza w 997 i ogólnie but przez dopasowanie jest bardziej stabilny. 670 mają wysoką podeszwę, ale wąską i są mniej stabilne niż 997. 997 najbliżej do 1500 i delikatnie są podobne do 577, ale te są szersze z przodu. Generalnie na zdjęciach 997 wyglądają na duże i szerokie, a jest zupełnie inaczej. W zasadzie to w ogóle po nie nie jechałem. Chciałem sobie kupić ZX Fluxy adidasa, albo Asicsy Żelki V, ale Fluxy to porażka, a Żelki też mi nie podeszły. Skończyło się jak zawsze i nie ukrywam, że się cieszę. U mnie już raczej inna marka nie wchodzi w grę :)

 

Dzięki za szczegółowy opis.

Odkąd kupiłem pierwsze NB nie widzę miejsca na inne buty u siebie. Wygoda pierwsza klasa. 

Też mam głównie serię Made In UK.

 

Chodzą mi po głowie Asicsy Gel III (lub V) ale nie nosiłem. 

Muszę się wybrać na przymiarki.

Znasz jakieś miejsce we Wro gdzie znajdę większy wybór?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fluxy kupiłem kiedyś przez przypadek. Chciałem czarne buty sportowe, a te wyglądały ciekawie. Tego samego dnia kupiłem też szare NB (chyba 574). Mimo, że NB z Indonezji, to jakością wykonania biją o jakieś 2 klasy Adidasa. Problem jednak w tym, że w Adidasach mogę chodzić cały dzień i nic się nie dzieje, a NB potwornie obcierają mi skórę na wysokości ścięgna Achillesa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisar - asicsy w footlockerze w pasażu, powinny być w worldboxie w renomie, są w city sport w Magnolii.

 

Mi żelki III jakoś nie podchodzą ze względu na dzielony "język", ale żona ma i sobie chwali. Na nogach miałem piątki i trójki - piątki chyba troszkę wygodniejsze, ale to bardzo subiektywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja tam noszę tylko buty sportowe /wizytowe b.rzadko/ NB to dla mnie przeciętna marka choć dość stara

Gdy miałem z nimi pierwszy raz styczność na początku lat 80 nie powaliły mnie i dalej nie powalają 

ale cóż każdy ma swój gust ,co do kultowości to nigdy nie dorównają np Adidasom Grand Prix /popularne Bułgary/

Głównie teraz noszę buty firmy Keen , a w lato na co dzień  Mizuno lub Asics  

no cóż ale ja chyba za stary jestem do NB :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj - Angie - to straszne…. Jak możesz? ;)

 

Ja dostałem ostatnio zjebkę od żony za pulowerek. Merceryzowana wełna, uszyty genialnie. Full wypas - a zjebka bo dziadkowy był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A skoro sentymenty - do dziś mam Pumy Disc - trzymają się nadal - na ogniska itp. eskapady nadal je noszę. Kupiłem w 1994 roku, za 1 750 000 zł ;) Tak, że twoje za 599 to pikuś  :D

Też takie miałem :D , ale ceny nie pamiętam ;)  ;)

 

 

P.S

Szanowni koledzy czy nawet w temacie o butach musicie się kłócić?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisar - asicsy w footlockerze w pasażu, powinny być w worldboxie w renomie, są w city sport w Magnolii.

 

Mi żelki III jakoś nie podchodzą ze względu na dzielony "język", ale żona ma i sobie chwali. Na nogach miałem piątki i trójki - piątki chyba troszkę wygodniejsze, ale to bardzo subiektywne.

Mi kolega zasugerował gel V i kupiłem troche w ciemno. Chyba najwygodniejsze sportowe buty jakie mialem do tej pory. Pełny język otula nogę i masz wrażenie że but i stopa to jedno. Nic nie klapie nic sie nie poluźnia, pelen komfort. Tylko uwaga na zawyżoną numerację! Ich 40 to takie mocne 41,5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dzięki za szczegółowy opis.

Odkąd kupiłem pierwsze NB nie widzę miejsca na inne buty u siebie. Wygoda pierwsza klasa. 

Też mam głównie serię Made In UK.

 

Chodzą mi po głowie Asicsy Gel III (lub V) ale nie nosiłem. 

Muszę się wybrać na przymiarki.

Znasz jakieś miejsce we Wro gdzie znajdę większy wybór?

 

Piotrek - Asicsy masz w Pasażu i Magnolii. Żelki III są super pod warunkiem, że masz stopę jak japońska kobieta :D U mnie pomimo, że nie mam specjalnie szerokiej dzielony język rozchodzi się na boki i mam dziurę na 2cm. Zdecydowanie lepiej wypada V, masz pełny język, który jak pisał Mikołaj okala stopę. Takie rozwiązanie jest też w Pumie Blaze Of Glory - tam trzyma jeszcze mocniej.

Co do samej rozmiarówki Asicsa - mam taką samą jak w NB.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

 

Kurde Jacek nie mogę z Tobą pisać o butach.

Co rzucisz jakimś modelem to mi się podobają i chcę zaraz kupować : )

Widocznie mamy podobny gust. Te Pumy Blaze Of Glory kozackie są...wygodne?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

:D

W Blejzach masz Trinomica, wygodne ale dla mnie zbyt szerokie w przedniej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Panowie a jak oceniacie trampki Vans? Warto je kupowć (pytam o trwałość).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie a jak oceniacie trampki Vans? Warto je kupowć (pytam o trwałość).

Zawsze chciałem, nigdy nie miałem :)

Zależy jakie. Te z tkaniny się prują, normalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Myślałem raczej o skórzanych bo są fajne promocje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich butów w jakich chodzę to generalnie najlepsze były/ są Adidasy typu Samba... Asicsy Gel V dość wygodne, ale wolę swoje Adidasy...

Ktoś napisał o SL72 - wygląd świetny ale moim zdaniem bardzo niewygodne i twarde podeszwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mowa o sportowym obuwiu to ze swojej strony polecam Nike Cortez zarówno skórzane jak i nylonowe. Ze wzgledu na fakt że musze mieć dobrze wyprofilowane zapiętki i najlepiej ze skóry licowej a nie nie gąbki mam dosc ograniczony wachlarz wyboru. Cortezy sprawdzają sie idealnie dlatego ze sportowego obuwia chodze tylko w nich. Super wygodne i świetna gąbkowa podeszwa. Z minusów trzeba uważać na czubki bo mogą łatwo i szybko się zużywać.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bardzo lubię buty DC. Są sportowe ale za to bardzo wygodne. Miałem już kilka par i w każdych chodziło mi się bardzo wygodnie. Maja również dobrze wykonane podeszwy, które się nie ślizgają nawet na tym mocniejszym mrozie. Chciałbym sobie na dnaich zamówic jakiś model .Na miasto ale równiez w góry czy do lasu. Mam na oku te: http://supersklep.pl/i209242-buty-zimowe-dc-woodland-black-orange . Co o nich sądzicie? Warto jest je brać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kolega zasugerował gel V i kupiłem troche w ciemno. Chyba najwygodniejsze sportowe buty jakie mialem do tej pory. Pełny język otula nogę i masz wrażenie że but i stopa to jedno. Nic nie klapie nic sie nie poluźnia, pelen komfort. Tylko uwaga na zawyżoną numerację! Ich 40 to takie mocne 41,5 :)

Na badmintona bodaj z 3 lata temu kupiłem sobie gel-blade 3 i świetne buty. Już je konkretnie zajechałem, i dziś zamówiłem gel-blade 4 . Już troche przestarzały model bo na półkach już blade 5 jest, ale myślę że nie warto przepłacać za najnowszy model. W każdym razie też polecam asicsy. Odnośnie numeracji fakt, popieprzona. Normalnie noszę 42/42.5 a asicsy mam 43.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bardzo lubię buty DC. Są sportowe ale za to bardzo wygodne. Miałem już kilka par i w każdych chodziło mi się bardzo wygodnie. Maja również dobrze wykonane podeszwy, które się nie ślizgają nawet na tym mocniejszym mrozie. Chciałbym sobie na dnaich zamówic jakiś model .Na miasto ale równiez w góry czy do lasu. Mam na oku te: http://supersklep.pl/i209242-buty-zimowe-dc-woodland-black-orange . Co o nich sądzicie? Warto jest je brać?

 

Może to niekorzystne zdjęcia, ale dc wyglądają na fatalnie wykonane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie, mam pytanie do zwolenników klasycznego obuwia związane z prawidłami. Dziś przyszły te cedrowe, które zamówiłem. Buty są 6,5UK (40,5), natomiast prawidła 40-41.

Czy prawidła powinny wejść na luzie, czy na styk? Przyznam, że aby włożyć je musiałem użyć trochę siły, aby wepchnąć tylną część. czy tak jest ok? But nie jest odkształcony, ale prawidło nie ma nic luzu. Tak ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty 6.5 UK to europejskie 39. Prawidła powinny wejść luźno.Jak będziesz wpychał na wcichy to wykoślawisz buty, ewentualnie wydrzesz zapiętki.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Buty 6.5 UK to europejskie 39. Prawidła powinny wejść luźno.Jak będziesz wpychał na wcichy to wykoślawisz buty, ewentualnie wydrzesz zapiętki.,

 

6,5 UK to 40 EUR w Berwickach, które mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W damskich zgadza się UK 6.5 to europejskie 40

post-67292-0-14545500-1451934260_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bierzesz pod uwagę różnorodność rozmiarówek?

Tu masz link to sklepu w którym kupiłem:

http://www.sklep.klasycznebuty.pl/tabela-rozmiarow,36.html

Tu masz link do sklepu w UK gdzie europejska 40 to 6 UK:

http://www.thetannery.co.uk/c/1204/Mens-Shoes

a znowu w sklepie Patine 6,5 UK to 40,5 EUR.

I na koniec rozmiarówka z Shoepassion, która jest taka sama jak w moich butach:

http://www.shoepassion.pl/skin/frontend/shoepassion/pl_pl/images/content/wissen/passform/schuhgroessenumrechnung-l.png

Tak więc rozmiary są różne, ale nigdzie angielskie 6,5 nie jest 39 w męskim obuwiu.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.