Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Uważasz, że wyznacznikiem męskości jest harmonijka z nogawek spodni nad butami?

I co to ma wspólnego z wygodą? Potykanie się o własne nogawki? 

 

Idąc tym tokiem stworzyłem mały słownik hetero:

1. Właściwej długości nogawka gwarantująca uznanie hetero i legitymująca prawdziwego mężczyznę, którego gatunek wymarł wraz z upadkiem PRL-u:http://dappered.com/wp-content/uploads/2010/05/soccershoesclose-300x233.jpg

2. Niewłaściwej długości nogawka, symbol zniewieścienia, pedalstwa, gimbazy i wynaturzenia. Świadectwo upadku gatunku męskiego:http://4gentleman.pl/wp-content/uploads/2014/03/8365224094_d416a5c6d2_o.jpg

Nie rozumiesz, lub ja zbyt zawile piszę.

Lubię fajne ubrania ( garnitury, skórzane kurtki, klimatyczne buty)

Elegancko ubrany czuję się lepiej i pewniej.

Śmieszą mnie tylko faceci w damskich ubraniach.

Aż tyle i tylko tyle.

Wolno mi mieć własne zdanie.

 

Dowcip

Facet w rurkach opowiada koledze ze rzuciła go dziewczyna, powiedziała że jedna p... juz ma i druga Jej nie potrzebna...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że wyznacznikiem męskości jest harmonijka z nogawek spodni nad butami?

I co to ma wspólnego z wygodą? Potykanie się o własne nogawki? 

 

[/url]

Lubie luźne nogawki i w d... mam trendy panujące w modzie :D

 

Każdy nosi jak lubi :)

 

I niech tak zostanie ;)


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lubie luźne nogawki i w d... mam trendy panujące w modzie  :D

 

To, że są luźne nie jest ich problem. Problemem jest to, że są prawdopodobnie za długie, co widać po harmonijce nad butem. I to nie są "trendy"... nogawka jest albo za długa, albo za krótka, albo dobra.

Zresztą mniejsza o to. Nie moja sprawa co kto nosi i jak w tym wygląda. Ale jak co strona czytam wynurzenia tzw. "hetero" na temat zniewieścienia mężczyzn, który nie zauważyli, że lata 90, a przez to moda na ubrania o 3 numery za duże już się skończyła, to zaczynam mieć wątpliwości w różnych kwestiach.

 

PS. Ciekawe, że myśl "każdy nosi jak lubi" nie przyświeca w czasie pisania postów o treści: "Ja się wychowałem w czasach gdy faceci nosili jeszcze męskie spodnie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj :)

Jak facet mi zwraca uwagę, że noszę za długie spodnie, to trochę jest to dla.mnie zastanawiające :P

 

Ostatnio jak jeden powiedział, że mam ładne buty, to prawie w ryj dostał (żart)

 

Dla mnie są spodnie męskie, lub damskie...

 

Rozmiar to inna sprawa... Noszę sobie luźne...

 

Ps. Przeważnie podwijam nogawki, bo lubię :)

Wiem, wiem przecież tak nie wolno :o

 

proszę juz nie pisać do mnie o moich spodniach, bo to jakiś lewy temat :)


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj , coś Ci hetero uwieraja...;)a może to spodnie? ;)

 

Czasy takie, ale nas ( hetero) nikt prawa głosu nie pozbawił .

Nie ma co się unosić, każdy ma swoje zdanie i nosi co chce....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak facet mi zwraca uwagę, że noszę za długie spodnie, to trochę jest to dla.mnie zastanawiające  :P

 

No to przyznam się, że nie rozumiem. Wrzucasz na forum zdjęcia swoich butów razem ze spodniami i na co liczysz? Że nikt ich nie zauważy i nie skomentuje?

Gdybym chciał lać po mordzie ludzi komentujących moje buty, to przynajmniej nie wrzucałbym ich zdjęć na forum.

 

Oj , coś Ci hetero uwieraja...;)a może to spodnie?  ;)

 

Nie. Po prostu gadki taki jak twoje ośmieszają tych, których rozumie się jako tzw. hetero. Bo umówmy się, że pisząc "hetero" nie chodzi ci o orientację seksualną, tylko coś w rodzaju bycia tzw. prawdziwym samcem, z krwi i potu.

Albo jesteś facetem, albo nim nie jesteś i kolor swetra nie ma tu żadnego znaczenia (podobnie zresztą jak nie określa orientacji seksualnej). Mężczyznę określa się tym, że umie walczyć. I nie chodzi o walkę fizyczną na ringu czy ustawianie się na solówki. Chodzi o walkę jako o umiejętność zmagania się z przeciwnościami. Tymczasem tacy jak ty uważają, że wystarczy być w odpowiednim wieku, ubrać się na czarno, założyć za długie spodnie, robocze buty, i to już czyni z ciebie supermena. 

Wiesz - być może się mylę i nie chodzi o rekompensowanie sobie braku określonych cech stereotypowym w pewnych kręgach ubieraniem się. Może to tylko lenistwo. Zamiast zadbać o siebie, lepiej wmawiać sobie i innym, że dbają o siebie jedynie pedały i zostawić wszystko jak jest, licząc, że nikt się nie zorientuje. No tyle, że nie wiem czy to naprawdę powód do zachwytu.

 

A to, że nie wklejam emotek po każdym zdaniu nie znaczy, że się unoszę. Po prostu dostrzegam tu dość płytkie rozumowanie z którym się nie zgadzam.

Edytowane przez dejko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie. Po prostu gadki taki jak twoje ośmieszają tych, których rozumie się jako tzw. hetero. Bo umówmy się, że pisząc "hetero" nie chodzi ci o orientację seksualną, tylko coś w rodzaju bycia tzw. prawdziwym samcem, z krwi i potu.

Albo jesteś facetem, albo nim nie jesteś i kolor swetra nie ma tu żadnego znaczenia (podobnie zresztą jak nie określa orientacji seksualnej). Mężczyznę określa się tym, że umie walczyć. I nie chodzi o walkę fizyczną na ringu czy ustawianie się na solówki. Chodzi o walkę jako o umiejętność zmagania się z przeciwnościami. Tymczasem tacy jak ty uważają, że wystarczy być w odpowiednim wieku, ubrać się na czarno, założyć za długie spodnie, robocze buty, i to już czyni z ciebie supermena. 

Wiesz - być może się mylę i nie chodzi o rekompensowanie sobie braku określonych cech stereotypowym w pewnych kręgach ubieraniem się. Może to tylko lenistwo. Zamiast zadbać o siebie, lepiej wmawiać sobie i innym, że dbają o siebie jedynie pedały i zostawić wszystko jak jest, licząc, że nikt się nie zorientuje. No tyle, że nie wiem czy to naprawdę powód do zachwytu.

 

A to, że nie wklejam emotek po każdym zdaniu nie znaczy, że się unoszę. Po prostu dostrzegam tu dość płytkie rozumowanie z którym się nie zgadzam.

Tak mi się podoba że aż odpowiem -nie odpowiem ale zacytuję.

Tylko nie wiem czy mój cytat jest dość "głęboki"

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak facet mi zwraca uwagę, że noszę za długie spodnie, to trochę jest to dla.mnie zastanawiające :P

 

Ostatnio jak jeden powiedział, że mam ładne buty, to prawie w ryj dostał (żart)

 

 

 

jak ktoś Ci napisze że masz fajny zegarek to też tak reagujesz?  :blink:  poza tym wrzucając foty na publiczne forum trzeba się liczyć z tym, że ktoś to będzie/może oceniać. 

 

Ja za modą nie podążam, jakiegoś mega gustu też nie mam ale rurki u faceta wyglądają po prostu źle, za długie spodnie to tak jak mi zawsze ojciec powtarzał - wyglądają jak po starszym bracie. Złe dopasowanie ubrań nie świadczy dobrze o facecie. Coś w myśl zasady "facet może być nieogolony ale nie może być niedogolony" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

 

Choć w tej dyskusji jest trochę tak, że niektórzy starają się odwrócić kota ogonem. Ktoś nie potrafi dobrać sobie długości spodni, zamiast przyjąć jak facet krytykę, od razu rzuca oskarżenia, że Ci co nie mają worków na nogach mają krótkie rurki i nieokreśloną orientację seksualną. Taa. Są jeszcze wersje pośrednie. Na przykład normalny facet, w męskich spodniach, heteroseksualny, który nie wygląda jak dziad i nie szuka poklasku. Takich pewnie tu większość, a przedstawicieli gimbazy i komicznych damskich ciuszków tu nie ma. Chyba, że się mylę i jest jakiś właściciel rurek ponad kostkę? :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, być może w tym kraju już nie ma wogóle rzeczy pośrednich/normalnych, są tylko skrajności - albo przydeptuje się się spodnie piętą albo portki kończą się w pół łydki  :lol:

dobrać odpowiednią długość spodni to chyba nie jest nic trudnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

 

Gratuluje, takie piękne buty a zginęły podczas dyskusji o rurkach ! Co to za firma? 

 

 

 

Marek, odezwij się do mnie jak możesz, bo chciałem Cię o coś spytać a nie mogę Ci wysłać PW   :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przyznam się, że nie rozumiem. Wrzucasz na forum zdjęcia swoich butów razem ze spodniami i na co liczysz? Że nikt ich nie zauważy i nie skomentuje?

Gdybym chciał lać po mordzie ludzi komentujących moje buty, to przynajmniej nie wrzucałbym ich zdjęć na forum.

 

 

Bo to temat o butach. A jak ktoś już kę nosi to jego sprawa.

Tak jak napisałem...

Lubię takie nogawki i to wszystko.

Może Ci/Wam się nie podobać...

Napisaliście ok, ale robicie z tego wielkie hallo!

jak ktoś Ci napisze że masz fajny zegarek to też tak reagujesz? :blink: poza tym wrzucając foty na publiczne forum trzeba się liczyć z tym, że ktoś to będzie/może oceniać.

 

Ja za modą nie podążam, jakiegoś mega gustu też nie mam ale rurki u faceta wyglądają po prostu źle, za długie spodnie to tak jak mi zawsze ojciec powtarzał - wyglądają jak po starszym bracie. Złe dopasowanie ubrań nie świadczy dobrze o facecie. Coś w myśl zasady "facet może być nieogolony ale nie może być niedogolony"

 

A Ty Przeczytałeś co było napisane w nawiasie?

 

Niektórzy tutaj mają jakąś obsesję demaskowania orientacji seksualnej na podstawie ubioru.

Kto niby? Ja nie zacząłem... To ludzie w pedalskich spodniach próbują mi udowodnić, że są męskie!

 

Ja juz kończę, bo niemam czasu i ochoty pisać o takich głupotach.

Z jednego zdania tworzyć litanie...

Obłęd

Edytowane przez Angelo

Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

To ludzie w pedalskich spodniach próbują mi udowodnić, że są męskie! 

 

No i dalej to samo... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Choć w tej dyskusji jest trochę tak, że niektórzy starają się odwrócić kota ogonem. Ktoś nie potrafi dobrać sobie długości spodni, zamiast przyjąć jak facet krytykę, od razu rzuca oskarżenia, że Ci co nie mają worków na nogach mają krótkie rurki i nieokreśloną orientację seksualną. Taa. Są jeszcze wersje pośrednie. Na przykład normalny facet, w męskich spodniach, heteroseksualny, który nie wygląda jak dziad i nie szuka poklasku. Takich pewnie tu większość, a przedstawicieli gimbazy i komicznych damskich ciuszków tu nie ma. Chyba, że się mylę i jest jakiś właściciel rurek ponad kostkę? :)

Jaka krytykę? Myślisz, że to mnie.tak dotknęło? :D

Lubie nosić takie spodnie i co z tego?

Krytykujcie ile wlezie mam to w d*pie.

No i dalej to samo... :D

Bo szlag mnie juz trafia...

Robicie z igły-widły :P

Czepiacie się jednego zdania.

,,wychowałem się w czasach, gdy faceci nosili męskie spodnie,,

Bo nosili, a teraz jest pewna grupka, które nosi damskie.(co nie czyni ich jeszcze podałami)


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku poszedłem do Massimo Dutti, mieli spodnie w ładnym kolorze (fiolet, dla niektórych i pedalski) chciałem przymierzyć ale patrzę nogawka na dole jakaś taka wąska- okazuje się że max. 18cm miała. Jednym słowem leginsy. Wyszedłem bo inne spodnie w większości miały tylko ciut szersze nogawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Robicie z igły-widły 

 

Jakie z igły-widły? Koleś stwierdził na podstawie zdjęcia, że warto popracować nad długością i szerokością nogawki. Następnie poleciał hejt urażonych "hetero" i wyzwiska od pedałów wskazujące, że jak ktoś ma prawidłową długość nogawki do jest zniewieściałym gimnazjalistą. 

 

 

 

Wyszedłem bo inne spodnie w większości miały tylko ciut szersze nogawki. 

 

No w niektórych sklepach przesadzają. Podobnie jest w H&M. Tyle, że to zwykle oznaczone jako slim-fit. Nogawka na dole jest tak wąska, że ledwo przez piętę przechodzi - max 18, a czasem mam wrażenie, że i 16.

Co ciekawe slim-fit Levis'a mają już przyzwoite rozmiary i tak L32W32 ma w nogawce 20-21 cm, natomiast regulary około 24 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 32 w pasie 20-24 to są szerokie albo bardzo szerokie spodnie. Ja mając w pasie 33 noszę zwężane (nie, "pedalskimi" rurkami tego nazwać nie można) , które mają ok. 19 cm na dole i nie wyobrażam sobie nosić szerszych bo wyglądałbym jak kretyn. Naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to temat o butach, ale skoro już zaczęło się o "pedalskiej długości nogawkach" to takie pytanie. Z uwagi na dość krótkie pęciny dolne zawsze miałem problem ze znalezieniem spodni odpowiedniej długości, 32 jest dla mnie za długie, 30 nie dość że jest mało, to ostatnio jakies długawe są :( Ostatnio znalazłem firmę Leger z krótką 30-stką - kojarzy ktos inne firmy produkujące krótkie nogawki?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://kobieta.onet.pl/moda/zoska-tez-nosilby-rurki/tbg1km - polecam szczególnie pierwszą część, druga tyczy się mody kobiecej.

 

Sam nie noszę rurek, bo uważam, że są zwyczajnie niewygodne, ale ocenianie czyjejś orientacji na podstawie ubioru i kwestionowanie męskości jest trochę nie na miejscu. Niech każdy nosi to, co mu się podoba i nie dorabiajmy do tego ideologii. Forum służy wymianie poglądów, można dyskutować, nawet się kłócić, ale na jakimś poziomie i bez obrażania.


Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wiem, że to temat o butach, ale skoro już zaczęło się o "pedalskiej długości nogawkach" to takie pytanie. Z uwagi na dość krótkie pęciny dolne zawsze miałem problem ze znalezieniem spodni odpowiedniej długości, 32 jest dla mnie za długie, 30 nie dość że jest mało, to ostatnio jakies długawe są :( Ostatnio znalazłem firmę Leger z krótką 30-stką - kojarzy ktos inne firmy produkujące krótkie nogawki? :D

 

Mam ten sam problem. Kiedyś kupowałem denim Big Stara, bo jedyni mieli prawdziwe "30". W HM też w niektórych modelach jest ok. Ostatnio jednak chodzę albo w dresie, albo chinosach - a tu z kolei tylko Jack and Jones.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to temat o butach, ale skoro już zaczęło się o "pedalskiej długości nogawkach" to takie pytanie. Z uwagi na dość krótkie pęciny dolne zawsze miałem problem ze znalezieniem spodni odpowiedniej długości, 32 jest dla mnie za długie, 30 nie dość że jest mało, to ostatnio jakies długawe są :( Ostatnio znalazłem firmę Leger z krótką 30-stką - kojarzy ktos inne firmy produkujące krótkie nogawki? :D

 

z dżinsami to może być problem ale ja z reguły mając podobny problem z długością kupuję spodnie, które skracam u krawcowej lub na miejscu w sklepie. Sporo firm szyje spodnie w jednej długości pomimo różnych rozmiarów pasa i klient sobie sam dopasowuje. Oczywiście należy wtedy wybierać spodnie nie dekatyzowane na dole bo takie skracane zaraz się w oczy rzucają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8028f1336b893603b0318e0b78f6a3c4.jpg

 

Sent from my E6653 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Denim też kiedyś kupowałem BS, ale teraz ich 30 jest dla mnie za długa. Skracanie... Hmm, chyba nie mam szczęścia do dobrych krawcowych bo zawsze mi coś nie pasuje :). Teraz, jesli chodzi o casual, to chodzę głównie w chinosach. Mówisz Jacek, że 30 J&J jest spoko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak, kupuję na allegro u takiego jednego gościa 33/30 i są idealne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówione , dostawa w środę : 

 

 

 

Mam,używam .Myślę,że będziesz zadowolony.. poczytaj tylko o skórze z której są uszyte bo to dość specyficzna skórka i inaczej się o nią dba niż o klasyczną licówkę.

 

 

 

 

Irekm , ciekawe czy rozpoznasz tą markę? 

 

IMG_3648_zpsc5yldd7u.jpg

Edytowane przez y60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.