Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od zawsze do biegania używam Asics Kayano, rewelacyjna amortyzacja, kto raz spróbował nigdy ich nie zmieni :P.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakub, już pisałem wcześniej. NB kupuję tylko angielskie lub amerykańskie. Wszystkie inne Tajwany itp nie odpowiadają mi jakościowo, ani wizualnie.

NB 996 dla mnie też tylko USA ;)

 

Nie mniej te co kupiłeś są w dobrej cenie, więc myślę, że warto.

 

Jeśli chodzi o Timberlandy, kupiłem raz w salonie stacjonarnym boat shoes i uczucia mam mieszane. Tzn. tak. Z zewnątrz po 1,5 roku po wytarciu i wypastowaniu wyglądają super, niestety w środku jest miazga i nie da się chodzić. Z oryginalnej wkładki nic nie zostało, nowej zamówić się nie da, a zastępcze nie spełniają oczekiwań. Reasumując stoją na półce i ładnie wyglądają.

Mam dokładnie ten model:

http://e-timberland.pl/timberland-heritage-boat-2-eye-mezczyzni-buty-buty-casual,plec,MM,B,BC,15760940.bhtml

 

 

Piękne!

 

Fakt, ale ja muszę przyoszczędzić na NB, żeby mieć kasę na kolejne John Lobb na ważniejsze okazje ;)

 

Timberland - mam BrookPark, Ek Barentsburg, City, Britton Hill, kilka modeli Chukka i wysokich, razem 8 par. Wszystkie są wciąż prawie jak nowe(najstarsze mam 4 lata). 

Model 5364R mam 4 lata, nosiłem je na zmianę z jedną inną parą już 4 zimy, a podczas zeszłorocznego weekendu majowego, wrzucili mnie w nich do jeziora na imprezie(porannej, nie nocnej ;)) i po wykąpaniu(wyrzucili mnie z pomostu hotelu) się w nich, ciągle są w 80% nowe ;)

Zaszły lekkim nalotem, dałem je do sterylizacji, wymyłem, nawoskowałem i dalej są git ;)

Nie zdradzę już Timberland.

 

Choć przyznam, że jeszcze nie próbowałem wywiadywać się czegokolwiek w kontekście samych wkładek. 

Mam dwie pary lekko za duże(mam tzw. egipską stopę, lekko szeroka i palec obok dużego dłuższy... ;D, generalnie śmiesznie), więc wkładam do nich wkładki Scholl gel active.

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś przyszły zx750. Jestem zadowolony zarówno z wyglądu jak i wygody.

ed3c81d17b8dba49e28a5ebffd5515a6.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

John Lobb - całe szczęście, że nie podoba mi się u nich praktycznie nic, no może na siłę jeden model. Ceny mocno oderwane od rzeczywistości jak dla mnie.

Pewnie jakość zabija, ale wizualnie jest dużo obuwia ładniejszego i dużo tańszego, a że nie jestem z tych co chodzą w butach 20 lat, to nie dla mnie.

Zasadniczo to chciałbym jeszcze tylko, z klasyki takie:

 

big_trzewiki-11-of-88-.jpg?lm=1453809770

 

Nie wiem tylko, czy moje ostrogi je zniosą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John Lobb - ja kupuję je za 300-500GBP, nowe z drugiej ręki, nie za 800-1000GBP ;)

Lubię i mam, właściwie tylko 3 modele - Phillip, bespoke na jedną klamerkę z cielęcej i kultowe William II - dla mnie to TE monki, świetna skóra(buffalo), wygodne i bardzo porządnie uszyte.

 

Edward Green lubię Asquith i Berkeley, a Church's lubię Grafton na last 173(miałem też Chelmsford na last 90, ale były lekko za duże - kupił je ode mnie ktoś z forum BWB).

Obecnie skłaniam się najbardziej do Laszlo Vass i George Cleverley & Sons semi-bespoke, oczywiście RTW i na tych raczej się skupię w poszukiwaniach na najbliższe lata. Oczywiście do 400, max 500GBP. Więcej niż 500GBP za buty nie dam. Żadne i kropka.

Cenię sobie też dawne Church's, których udało mi się odkupić kilka modeli(Chelmsford, Graftony, Pembley, Ryder, Perth i Cornwall czy jakoś tak - nie potrafię rozczytać pisma odręcznego w tym przypadku) od gościa z UK, który ma sklep z masą butów różnych wytwórców, od Crockett&Jones po Tom'a Ford'a i Laszlo Vass - miał po kilka par, z likwidowanego sklepu z butami Church's, jeszcze prePrada. Są naprawdę dobre. Gość z forum BWB nie mógł się nachwalić tych Chelmsford, które ode mnie odkupił. Gość jest moim imiennikiem, a nazywa się Szarz... być może kojarzycie.

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herringshoes le mans.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czyvten model ale spory wybór ma sklep w blue city - nie pamiętam nazwy, są gdzieś na samym dole.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John Lobb - całe szczęście, że nie podoba mi się u nich praktycznie nic, no może na siłę jeden model. Ceny mocno oderwane od rzeczywistości jak dla mnie.

Pewnie jakość zabija, ale wizualnie jest dużo obuwia ładniejszego i dużo tańszego, a że nie jestem z tych co chodzą w butach 20 lat, to nie dla mnie.

Zasadniczo to chciałbym jeszcze tylko, z klasyki takie:

 

 

 

Nie wiem tylko, czy moje ostrogi je zniosą :)

YANKO :)

Świetna faktura skóry.

Mam podobny fason z cordovanu, trochę problematyczne jest zakładanie tych butów z aż ośmioma dziurkami, ale buty rewelacja.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z takiej samej skóry grain jak te Yanko mam monki Berwicka. Skóra rewelacja. Mało co widać na niej zmęczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7a70c79d36fe2bf6d00ab79fe9686818.jpg

 

mam kolegę, który zawsze powtarzał, że polak ubiera się na pół sportowo-pół elegancko czyli lakierki i dres  :lol:  tutaj lekka wersja wakacyjna  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kiedyś cyknął z wrażenia fotkę w Pestce(tramwaj PST) w Poznaniu, dziadek 80++, widać że kiedyś obowiązywały inne kanony mody, które powracają do nas dopiero od 3 lat, a które niemal doszczętnie wypleniła komuna i tępienie wszystkie co po prostu odstawało od wizerunku, który nazywam obywatelem właściwym - Civis proprium ;)

post-34907-0-82397900-1461913626_thumb.png

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crocket&jones  model Skye mam je od 5 lat i nie wymienil bym na zaden model od Lobba.Jakosc poraza, reczna robota . Pomyslec ze przed wojna to my w Polsce produkowalismy takie buty.

Ps; wiekszosc topowych zakladów obuwniczych takich jak Crockett& jones ,Church's.Lobb....., zlokalizowana jest w miescie Norhampton  w UK gdzie mozna kupic je o 30-40% taniej

post-27026-0-67515300-1462064366_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicolas Tuczek, postać znasz?


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crocket&jones model Skye mam je od 5 lat i nie wymienil bym na zaden model od Lobba.Jakosc poraza, reczna robota . Pomyslec ze przed wojna to my w Polsce produkowalismy takie buty.

Ps; wiekszosc topowych zakladów obuwniczych takich jak Crockett& jones ,Church's.Lobb....., zlokalizowana jest w miescie Norhampton w UK gdzie mozna kupic je o 30-40% taniej

Niesamowite jak różni się styl europejski i NA.

To są moje ulubione buty....

957343e7e9091a1e5a17a844534640b0.jpg

 

Sent from my E6653 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu masz dwa prawe buty  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Tym się właśnie różnią style europejski i zachodniokanadyjski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurna, tyle czasu w nich chodze I nie zauwazylem ze mam dwa prawe buty :),

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic a nic nie ściągało Cię na lewą stronę ? pewnie pijesz tylko na jedną nóżkę  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, ale jak wiesz preferuje vintage .

Zresztą taki mam look...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu masz dwa prawe buty  :lol:

 

 

Tym się właśnie różnią style europejski i zachodniokanadyjski :)

Nie znacie się .,Kolega pisał wcześniej, że kupił Prison Boots.,A Prison Boots tym się różnią od butów wolnościowych ,że zawsze wydawane są dwa prawe buty.,Głównie dlatego, żeby w razie ucieczki Escapees wolniej uciekali.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.