Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, to Oxfordy jakiej firmy polecicie? Mam waska stope. Buty beda uzywane bardzo rzadko, w zwiazku z tym chce zeby byly dobrej jakosci, ale zeby nie byly przesadnie drogie.

Jeśli wąska stopa to np. Meermin na kopycie Hiro. Ewentualnie wspomniane Berwick. Chyba, że stosunkowo tanio to również kwota 1300 zł? Wtedy oczywiście BwB podpowiada, że nie ma to jak Yanko :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1300 zdecydowanie za duzo na buty noszone 3-4 razy w roku. Wole to co zostanie, przeznaczyc za jakis czas ma broksy lub dolozyc do zegarka :D

 

Meerminy lub Berwicki w Warszawie przymierze? Ktore lepsze beda na waska stope? Dodatkowo, ktore sie latwiej dopasowuja, zeby za bardzo nie poobcieraly? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://partenope.pl/oxford/153-oxford-skora-cieleca-czarne.html

mam szczupłą nogę i te są ok, cenowo taniej chyba nie kupisz, szyte metodą blake stąd pewnie niższa cena. Wygodniejszych butów nie miałem jeżeli chodzi o garniturowce. Co do żywotności się nie wypowiadam, u mnie tak samo używane są od święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie pary RW na tej podeszwie i na śniegu ślizgają się jak jasna cholera…więc może powinienem reklamować ;)

 

OK, na śniegu nie ma "bata" :) ,także nie spiesz się z tą reklamacją.. :) Bardziej chodziło mi o tzw jesienno-zimową chlupę na chodniku .

 

 

W śniegu spokojnie dają radę Beckmany .Tylko pewnie trochę szkoda tą niepodklejoną skórzaną część podeszwy narażać na długotrwałą wilgoć .

 

Generalnie rozwiązaniem są jakieś Meindle na przykład :)

Edytowane przez y60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

OK, na śniegu nie ma "bata" :) ,także nie spiesz się z tą reklamacją.. :) Bardziej chodziło mi o tzw jesienno-zimową chlupę na chodniku .

 

 

W śniegu spokojnie dają radę Beckmany .Tylko pewnie trochę szkoda tą niepodklejoną skórzaną część podeszwy narażać na długotrwałą wilgoć .

 

Generalnie rozwiązaniem są jakieś Meindle na przykład :)

 

Ja mieszkam w Sudetach, stąd trochę inne postrzeganie warunków zimowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, Yanko na kopycie 915; sa rewelacyjne, sam mam kilka par a mam wąska stopę. wejdź na strone patine. pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Se takie na wiosne kupie

 

88632a48b08875e7d008967d334e202d.jpg

 

db5a7144ecb9a5621f6cd61cba1df7a1.jpg

 

Sent from my SGP312 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to będziesz mial je na lata. sprawdź czy ten kod na rabat 15% działa bo był do wyczerpania puli -PATINE15SHOES2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzec moge, choc nie wiem czy trzeba az takich. Takie za 600 pewnie tez w moim wypadku na lata starcza, moze nawet do wiecznego spoczynku mi je zaloza :D

 

A na powaznie, to nie ma w Warszawie by przymiarki porobic kilku firm w jednym miejscu?

 

PS: a z duetu Yanko i Loake to, ktore lepsze?

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loake przymierzysz, Yanko raczej nie. Z tych dwóch ja wolę Yanko. A na Herringshoes zaglądałes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosi ktoś The North Face lub Jack Wolfskin? Chcę kupić coś do latania zimą po mieście, nad morzem, wszędzie w zasadzie. Mieszkam w małym mieście, prawie nie jeżdżę autem, no chyba że absolutny mus, dlatego chcę coś w śnieg i ogólnie na zimową aurę. Poprzednie buty po 5 sezonach jeszcze się nadają, ale zwyczajnie mi się już znudziły. Oglądałem treckingowe modele do kostki tych firm, coś takiego rozwarzam, bo typowo zimowe to na koło podbiegunowe ewentualnie się nadają chyba. Takie sprawiają wrażenie przyjammniej.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loake przymierzysz, Yanko raczej nie. Z tych dwóch ja wolę Yanko. A na Herringshoes zaglądałes?

A jak ogolnie z dobraniem rozmiaru? Kompletnie nie wiem jaki rozmiarntakich butow nosze. Isc do sklepu jakiego iccosnprzykladowego kupic, czy jak wysylkowo to kupic od razu ze dwa rozmiary i potem zwrocic jeden?

 

PS: patine przyjmuje zwroty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wszystkie zakupy internetowe wiążą się z możliwością zwrotu/wymiany bo to umowa zawarta na odległość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yanko mają ładniejsze kopyta i skóry. W Loake nie znajduję nic ciekawego.

Jak masz wciągać buty 3-4 razy w roku to nie ma co szaleć.

Z zagranicy to ewentyalnie na przecenach Scarosso w tym budżecie bo Bexley to słaby jest.

Prawidła jeszcze kup ale takie kształtne nie te na sprężynie za 20 zl bo buta zdeformują.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ogolnie z dobraniem rozmiaru? Kompletnie nie wiem jaki rozmiarntakich butow nosze. Isc do sklepu jakiego iccosnprzykladowego kupic, czy jak wysylkowo to kupic od razu ze dwa rozmiary i potem zwrocic jeden?

 

PS: patine przyjmuje zwroty?

 

Tak, możesz najpierw obmierzyć sobie stopę wg określonego sposobu.

Przyjmują zwroty, oczywiście mierzysz but na dywanie i starasz się nie załamać buta.

Czyli robisz to tak aby but wyglądał jak nowy.

Zapewne odesłałbyś buty, które przyszły jako nowe a mają porysowane podeszwy i są załamane; jako wcześniej używane.

 

Dla dłuższej żywotności polecam podzelować buty, bo skórzane podeszwy dość szybko "tracą" czubki, a chodzenie na skórzanych niekiedy może się skończyć wywinięciem orła...

Gdzie oddać do zelowania poczytaj w przewodniku miejskim forum but w butonierce.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe z allegro, nic nie trzeba kombinować.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie pomyślałem- mogłeś do mnie wpaść i pomierzyć buty, mam tego trochę. Jaki wziales rozmiar yanko?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możecie zadzwonić do patine.pl i spróbować wstrzymać zamówienie do czasu przymiarki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje EH z 1998 roku,jeszcze Union Made.,Mam zamiar wysłać do firmy z Minesoty ,kora specjalizuje się w tuningu vintage Red Wings.,  

post-67292-0-10219600-1476131108_thumb.jpg

post-67292-0-47104200-1476131123_thumb.jpg

post-67292-0-19488400-1476131149_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.