Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Może kolega eye_lip zrobi Ci z niej jakieś fajne paski :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... cieszyła mnie zaledwie półtorej tygodnia..

 

Hmmm, półtorej? :wacko:

 

Skoro zamówiłaś nową, to nie przejmuj się. Nic z nią nie zrobisz. Ta może posłużyć jako kosmetyczka lub coś w podobie, ale jedynie do użytku domowego ;)

 

P.S. Może też pełnić rolę futerału na zegarki...

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kolega eye_lip zrobi Ci z niej jakieś fajne paski :)

Niee.. ;)

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie w miasto z torebką i w zaparte, że tak ma być ... i koniec kropka  :ph34r:  :) .


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie..

Pomocy!

Szczeniak w nocy pogryzł mi torebkę... cieszyła mnie zaledwie półtorej tygodnia..

Czy coś się da z tym zrobić? 

Oczywiście nową już zamówiłam, ale iskierka nadziei we mnie tkwi  :P

Dziurki to dziurki- możesz powstawiać jakieś ozdoby- kryształki Svarowskiego czy jak mu tam było.

Naszyć łaty.

 

Pozostaje kupić nową choć ta ma ładny deseń. Dobry pretekst.

 

Co do psa polecam najlepszego stróża- pusta puszka napełniona groszami postawiona wyżej i przywiązana do buta.

Jak pies chwyci but, puszka spadnie to narobi takiego hałasu że pies nie będzie już więcej ruszał.

Jak człowiek krzyczy na psa że ma nie ruszać to ten rusza jak człowieka nie ma.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd z tym półtorej  ;) .

No mówi się trudno- to tylko torebka  :rolleyes:

Na psiaka nie krzyczałam nawet.. i tak cały dzień leży biedak pod stołem.... chyba wie, że coś przeskrobał.

Edytowane przez zonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większe zakupy już w tym roku zrobiłem. Polecam zajrzeć sobie do sklepu ryłka. Jeszcze mają tam ostatnie pary butów zimowych z wyprzedaży tak wiec mozna sobie kupić fajne buciki w naprawdę dobrej cenie (  o ile oczywiście traficie z rozmiarem bo niewiele tego już niestety zostało). 

Chciałbym sobie na dniach zamówić jeszcze jakąś konkretną torbę:

https://sklep-torebki.pl/wloska-skorzana-teczka-meska-aktowka-zlote-okucia-ciemny-braz-t407.html

https://sklep-torebki.pl/wloska-skorzana-teczka-meska-aktowka-zlote-okucia-czarna-t252.html

Lepsza będzie Waszym zdaniem czarna czy brązowa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są torby, tylko teczki (aktówki). Która lepsza? To zależy, jak się ubierasz (w jakie kolory). Ja wychodzę z założenia, że trzeba mieć i czarną i brązową. Sam tak zrobiłem, tylko irytuje mnie przekładanie rzeczy z jednej do drugiej...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aebito.

Mam podobną jak t172, tyle że z Kazara. Ze względu na to że wtedy nie było tak szerokiej oferty kosztowała znacznie więcej.

To taka wersja casualowa pasuje do double monków.

 

Nie przepadam za takim wyglądem jak ta którą zapeezentowałeś ale za takie pieniądze...

 

Z tgo co się orientuję to brązową teczkę można nosić do czarnych butów, ale na odwrót już nie.

 

Teczka jaką bym chciał kupić oferował kiedyś Wittchen, później już ich nie widziałem. Może wróciły do oferty.

Chodzi o kolor- mahoniowy brąz czy jakoś tak to się nazywało. Bodaj jeden lub dwa modele w ofercie w cenach regularnych 2tys. zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milosnicy obuwia :D

 

Pytalem juz na innym forum o buty pasujace do jeansow.

 

Z oferty Yanko podobaja mi sie 435 cuero i 436y cuero (mam z Yanko oxfordy na kopycie 915 i tylko na takie u nich patrze)

 

Pytanie o buty innych firm, z przeznaczeniem na noszenie do jeansow, z kopytem na waska stope, tak jak Yanko 915.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie wypowiedział, więc coś powiem po pierwszym kontakcie z butami The North Face. Baaaardzo lekkie jak na swój charakter i przeznaczenie, wygodne, elastyczna podeszwa, miękka i fajnie wykończona skóra, świetne pierwsze wrażenie. To moje pierwsze TNF, jestem ciekaw ile wytrzymają mojego użytkowania. Właśnie przyjechały :D

post-38299-0-57076500-1477040411_thumb.jpg

post-38299-0-36200500-1477040441_thumb.jpg

post-38299-0-64632500-1477040472_thumb.jpg


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te 200 - 250 zeta za półbuty skórzane dają rade (kila par znosiłem), mam też skórzane za kostke chyba z 5 rok, jesienne takie. Zaraz ktos pewnie powie, ze nie ma.sensu kupowac butow za.mniej niz półtora kafla, ale jak masz budżet jaki wspomniałem to uważam, że są ok.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lasocki, to dobra marka?

Jakieś opinie uzytkowników mile widziane :)

Z racji że potrzebuję do pracy dużo butów, a sknera jestem, to właśnie głównie lasockiego używam. Z tym że ja celuje w wyprzedaże w granicach 100-150 za półbuty i ok 150 za wysokie. Warto też polować na promo z kartą klubowa ccc.

 

Ogólnie jest ok, mam chyba z 7 par teraz i z żadnymi nie było problemu. A ostatnio zupełnie przypadkiem kupiłem ostatnia parę z modelu za 45 zł :)

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne buty, niech dobrze chodzą :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe ma nic gorszego niz przemakajace obuwie ,szczegolnie w miejscu w jakim ja mieszkam  :( . No ale juz za jakies 5 miesiecy deszcze sie skoncza i znowu zobaczymy slonce . 

My powinnismy miec placone za zuzywanie wody  :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek - męskich nie było?  :D

Żartuję :P

 

 

Josef Seibel - pewnie było ale poprosze o jakieś opinie i o rozmiary. Ecco noszę 46, CAT 45.

JS zamierzam kupić w necie pierwszy raz i nie wiem jaki rozmiar.

Chodzi mi o ten model 

post-47356-0-65144200-1477853447_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie sobie sprawiłem

Buty na razie sztywne, ale liczę że się szybko dopasują do stopy.

 

Przy okazji pytanko: wosk nakładacie na cały but, czy tylko na pewne jego części?

 

PSX_20161101_140227_zpsbptmd5dk.jpg

PSX_20161101_135917_zpsu9gvrf9h.jpg


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.