Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz, wosk tylko na czubki. Na cały but krem (pommadier).

 

Gratulacje:)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Wosk podobno także trochę zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi, więc zastanawiam się dlaczego nie zastosować go na większej powierzchni ?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Wosk podobno także trochę zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi, więc zastanawiam się dlaczego nie zastosować go na większej powierzchni ?

Wosk na pracującej powierzchni buta potrafi pękać i wtedy generalnie wujowo to wygląda. Podobno może dodatkowo uszkodzić lico (w tym "pracującym" miejscu), ale nigdy takiego przypadku osobiście nie widziałem.

Edytowane przez metius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wosk na pracującej powierzchni buta potrafi pękać i wtedy generalnie wujowo to wygląda. Podobno może dodatkowo uszkodzić lico (w tym "pracującym" miejscu), ale nigdy takiego przypadku osobiście nie widziałem.

Dzięki za info , w takim razie nie będę nadgorliwy .

 

Chłopaki, dzięki za gratulacje - buty bardzo cieszą, a będą jeszcze bardziej jak cholewka stanie się bardziej miękka

 

Grzesiek, tak kupione w Wawie.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Panowie znacie markę Palladium? Warto się nią zainteresować? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam buty tej marki i mogę polecić

Są dobrze zrobione , solidna spodnia część buta , są wersje z "materiału" i skóry 

ja mam materiałowy model , choć ja jestem słaby tester bo nie niszczę za bardzo butów a i kilka par mam wiec przez pół roku pewnie miałem na nogach je naście razy

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wiecie może jaka firma robi podobne buty do tego modelu Forzieri? Są to oczywiście buty Nucky'ego. Zależy mi na podobnej kolorystyce- koniecznie czerń i brąz/beż oraz niższej cenie. Swoją drogą ile mogą kosztować najmniej takie buty, by były dobrej jakości? Znalazłem podobne buty (o to raczej nietrudno :D ), ale w innym kolorze za około 250 euro- czy da się taniej? Pozdrawiam.nucky-thompson-shoes-boardwalk-empire-sh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne buty robi Allen Edmonds Broadstreet Spectators.,Jakość wykonania i trwałość podobna do Forzieri ,ale cena ok $250.,Na dodatek Edmondsy są recraftable,ale przy tego rodzaju butach to chyba nie ma większego znaczenia.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mają ich chyba na swojej stronie, może nie produkują już tego modelu? Jest podobny model, ale zielono- czerwona kolorystyka jest jednak dla mnie zbyt ekstrawagancka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dwie możliwości.,Często A.Edmonds sprzedaje discontinued collections w outletach,.Ewentualnie można zamówić w systemie "Custom Shoe Configurator".,Taka usługa kosztuje dodatkowo ok $100 ,ale w zamian możesz wybrać kolorystykę cholewek,przeszyć ,podeszwy, pasów wkładek ilość i wykończenie eyelets itp., 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zaszła potrzeba nabycia nowych butów do gernituru. Mimo, iż noszę go tylko kilka razy w roku, to mnie koledzy namówili na dobre buty, w których mnie pewnie pochowają kiedyś :D

 

big_433-Boxcalf-Negro-1-of-4-.jpg?lm=145

 

Niestety zaledwie po kilku tygodniach wertowania stron o tematyce obuwniczej, kliknely sie byly jeszcze takie, zeby do dzinsow miec na codzien...  :angry:

 

big_buty-41-of-64-.jpg?lm=1456317581

 

Ehh, muszę dodać Filipa i Grześka do ignorowanych :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zaszła potrzeba nabycia nowych butów do gernituru. Mimo, iż noszę go tylko kilka razy w roku, to mnie koledzy namówili na dobre buty, w których mnie pewnie pochowają kiedyś :D

 

Niestety zaledwie po kilku tygodniach wertowania stron o tematyce obuwniczej, kliknely sie byly jeszcze takie, zeby do dzinsow miec na codzien...  :angry:

 

Ehh, muszę dodać Filipa i Grześka do ignorowanych :(

 

za***iste i na bogato...

 

Uważaj bo to może być początek choroby...

Wyprzedzisz towarzyszkę życia w ilości posiadanych butów, albo w ich wartości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ehh, muszę dodać Filipa i Grześka do ignorowanych :(

Ja wlasnie przez tych gentlemen kliknąłem właśnie na wosk i krem który masz pod butami. nawet nie wiedziałem ile to może kosztować....Nie będę mówił nawet żonie za ile kliknąłem rano buty...zabiłaby mnie śmiechem i miała ubaw z koleżankami przez 2 tygodnie. I po co tu wchodziłem :-(


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie przez tych gentlemen kliknąłem właśnie na wosk i krem który masz pod butami. nawet nie wiedziałem ile to może kosztować....Nie będę mówił nawet żonie za ile kliknąłem rano buty...zabiłaby mnie śmiechem i miała ubaw z koleżankami przez 2 tygodnie. I po co tu wchodziłem :-(

 

Jednym słowem gorzej niż baby...

 

Sam mam za dużo butów ale wszystko jest pod kontrolą.

Jak ma się x par i dochodzi jedna lub dwie rocznie, a poprzednie ze względu na świetną jakość i zelowanie praktycznie się nie niszczą, to robi się z tego dużo.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś ma jeszcze jakiś pomysł z tymi dwukolorowymi butami ala Forzieri? Po licznych poszukiwaniach znalazłem buty marki meka, które mi się podobają. O takie: 

item,373,2,l.jpg

Firma ta ma również buty w kolorystyce prawie identycznej jak Forzieri, ale mają jakieś trochę brzydkie zdobienie na czubku i niestety odpadają. Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to proszę o pomoc. Jakieś opinie o tej meka- nord?

item,345,2,l.jpg

Zdjęcia pochodzą ze strony producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pitzmaker te pierwsze brogsy wyglądają zdecydowanie lepiej niż te poniżej.

Co do Meki, to buty niewarte swojej podstawowej ceny. Bierz jeśli trafisz na dużą przecenę (od 40% w górę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.