Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszym przypadku zdobienie nie bardzo mi pasuje. Bardziej dla wiedenek. Oczywiście każdy ma swój gust.

O ile na początku swojej przygody z butami podobnie jak zegarkami szedłem w "bogactwo" to później zacząłem gustować raczej w minimalizmie.

Swego czasu chciałem kupić na wyprzedaży w jakimś polskim sklepie internetowym double monki magnanni, bo były w dobrej cenie, ale fason buta był nietypowy na double monk a te właściwe były wyprzedane.

Nie pamiętam jaki to był sklep z modą męską ale było to dobre 6 lat temu.

 

Drugie uważam za bardziej warte uwagi - kopyto+ kolor+ jedno zapięcie.

 

W obu przypadkach cena jest trochę wysoka, aby płacić za detal.

 

Przeszukałbym na forum BWB, jakiś innych firm bo mi do głowy przychodzi jeszcze kilka, a tam to lista jest długa...

 

Poza tym kwestia jakości pozostaje bo mam lotniki Loding, których skóra dość mocno się marszczy.

Ale strasznie mi się podoba w nich medalion.

Tyle że gdybym wiedział że tak to będzie wyglądać to kupiłbym innej firmy (bez medalionu) i sam go zrobił.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam szukam dla siebie obecnie jakichś ciekawszych butów. Niestety z racji tego,że mam bardzo popularny rozmiar raczej nie kupię butów z wyprzedaży ( trochę za późno sie obejrzałem i obecnie na półkach zostały juz w moim rozmiarze modele, których nikt w zasadzie nie chciał).

Chcę sobie kupić jakieś porzadne skórzane buty na co dzień, ale bardziej nakierunkowane na eleganckie ubrania do pracy:. Podobają mi sie te dwie pary

https://www.lancerto.com/buty-hilton-56921.html

https://www.lancerto.com/buty-hilton-granatowe-7559.html

Brać brązowe czy czarne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupić porządne to nie kupuj tych z linków. Popatrz np. na Berwick.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak monki to również Carlos Santos, a czy się spodobają to rzecz gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie sie produkujemy bo konto Eliasz służy do promocji linków afiliacyjnych różnych firm.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam szukam dla siebie obecnie jakichś ciekawszych butów. Niestety z racji tego,że mam bardzo popularny rozmiar raczej nie kupię butów z wyprzedaży ( trochę za późno sie obejrzałem i obecnie na półkach zostały juz w moim rozmiarze modele, których nikt w zasadzie nie chciał).

Chcę sobie kupić jakieś porzadne skórzane buty na co dzień, ale bardziej nakierunkowane na eleganckie ubrania do pracy:. Podobają mi sie te dwie pary

https://www.lancerto.com/buty-hilton-56921.html

https://www.lancerto.com/buty-hilton-granatowe-7559.html

Brać brązowe czy czarne? 

Która fabryka produkuje buty dla Lancerto?

Pytam, bo jakość wykończenia tych butów jest moim zdaniem fatalna i cena nie jest adekwatna do jakości. 

Takie same buty i na tych samych kopytach produkuje Pilpol i ma je po 299 zł i IMO w znacznie lepszej jakości. 

 

Edit. Przed chwilą sprawdziłem i na tych kopytach produkuje również Ryłko i Conhpol również w cenie około 300 zł. 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdziłem i na tych kopytach produkuje również Ryłko i Conhpol również w cenie około 300 zł. 

Conhpol produkuje również buty dla Salamandra. Kupiłem niedawno Salamandry po przecenie -30% i kilka dni później trafiłem przypadkiem do salonu Conhpol. Na półce stały identyczne buty w regularnej cenie równej tej po przecenie w Salamandrze. Jedyna różnica to wytłoczenie nazwy Salamander na wkładce w bucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie były identyczne wg Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie były identyczne wg Ciebie.

Nie tylko wg mnie, sprzedawca sam mnie zagadnął o buty i jak mu powiedziałem że kupione w Salamandrze to powiedział że dla nich też szyją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem, ale wątpię by Salamander zlecił szycie butów Cohnpolowi i pozwolił na sprzedaż tego samego wzoru pod ich brandem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może zamówili w Chinach ten sam wzór... Cohnpol dla uzupełnienia kolekcji a Salamander wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy widzę elegancko, a ja ostatnio pełna utylitarka w kwestii zakupów obuwniczych ;)

pol_pm_Buty-meskie-Aku-Transalpina-GTX-P


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dziś kupione. Ciekaw jestem jak wypadnie jakość Made in Italy w porównaniu do USA i UK..

 

diadora_v7000_ITALIA_170942283_2_zpsobge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jacek koniecznie daj znać jak wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

V7000 Italia C6283. Ceny są różne. Katalogowo 699zł, ja wziąłem z Worldboxa za 499zł, ale są do wzięcia taniej (420zł), ale nie było mojego rozmiaru.

Jedyne co mnie przeraża to ich hasło reklamowe, że żaden but nie wygląda tak samo, bo są w pełni robione ręcznie (poza szyciem maszynowym) :D mam nadzieję, że to dotyczy par, a nie lewego i prawego buta :D


Jacek koniecznie daj znać jak wrażenia.

Spoko, dam. Miały być tradycyjnie NB USA, bo wpadły mi w oko 998 zielone w miejsce tych co sprzedałem, ale 899zł....hm. Mam urodzinowe 30% u nich, ale to nadal 629zł. Nie twierdzę, że nie warto. Wręcz przeciwnie. Moje 997 po czternastu miesiącach i dwóch wizytach w pralce wyglądają jak nowe, ale postanowiłem dać szansę czemuś innemu :D

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Sprzedałeś buty? Miałeś sumienie się z nimi rozstać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak sprzedałem moje 998. Kupiłem je na szybkości, bo była okazja. W domu okazało się, że cisną. Myślę rozchodzę. No i tak założyłem je w domu na pół godziny i stwierdziłem, że brakuje mi tego 0,5cm. Wszedłem na forum sneakerheadów i poszły do ludzi :) Piękne były, ale za małe i żal było patrzeć jak tak stoją na półce i się nie przydadzą do niczego. Nie, ale mam jeszcze 997 i 670 ;) i kilkanaście par innych. Dam radę.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jashu jak pierzesz adidasy w pralce ? Tempertura, jakies srodki, buty w worek ?

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam w pralce taki program specjalne na buty sportowe. On trwa 30 minut i pierze w 30 stopniach, ale nie zawsze dopiera. NB997 prałem na 40 stopni, program 1h15min. Nie wkładam do worków, ale wrzucam zawsze z jakimś dużym miękkim ręcznikiem. Po wyjęciu nabijam na prawidła, żeby się zamsz nie odkształcił i tyle. Czasem, jak podeszwy są mocno brudne to przed praniem myję szczotką i detergentem i dopiero potem pranie.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja o zakupie monków jeszcze nie podjęta a tymczasem dojechały brogsy 

 

qzzrNE.jpg

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Sneakersy diadora dojechały :) gęba się cieszy. Nie wiem jakiej jakości mają buty robione poza Włochami, ale te co kupiłem "Made in Italy" to jest ekstraklasa. Skóra, wykonanie, kształt są fantastyczne. To jest poziom NB z USA, a może w niektórych aspektach lepiej. Pamiętam, jak kiedyś Adi napisał, że w moich NB997 wyszycie na języku i butach jest takie sobie. Ja na to nie zwróciłem nigdy uwagi, ale jak widzę jak to jest zrobione w butach diadora to tak, w NB jest to dużo gorsze :D W diadorze jest idealnie, jakby nie było wyszywane. Co do wygody - miałem na nogach 2 minuty, bo dziś w pracy ale jest ekstra. Nie jest to ten typ miekkości co NB, bliżej im do Asics Tiger Gel Lyte V.

Jeśli chodzi o wady - nie do końca podoba mi się kształt wkładek, wyglądają ja z tanich chińskich butów z placu za 50zł i nie do końca gada do mnie materiał z którego wykończono środek. Jest ok, bardzo OK, ale wolę ten z NB. Jest milszy i bardziej premium. Wydaje mi się też, że buty są mega szerokie jeśli chodzi o tęgość. Czy bym dał za nie 699zł nie wiem. Na ślepo chyba nie, po tym co dziś zobaczyłem raczej tak. Ja zapłaciłem 420zł a w tej cenie te buty są fantastyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, kiepska jakość.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.