Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro pytanie było publiczne to myślę, że wypadałoby abyś swoje przemyślenia opublikował w temacie .


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie internetowej Kazara mają spore obniżki, nawet po 70%, niektóre ciekawe modele poniżej 200zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kazarze kupiłem fajne casualowe buty, z olejowanej skóry, które wytrzymują za***iście długo i w dobrym stanie a przebiegi mam duże.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że po cenach regularnych nie warto, ale po przecenie 50-70% jak najbardziej. Noi trzeba wspierać Polskich producentów!

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazik Dzieki za info!

Zamowilem koniakowe brougsy, zobaczymy co to za jakosc. Chcialem juz jakis czas temu sprawdzic buty kazar ale uwazam ze nie sa warte swojej ceny regularnej.

 

Uważam że po cenach regularnych nie warto, ale po przecenie 50-70% jak najbardziej. Noi trzeba wspierać Polskich producentów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Na stronie internetowej Kazara mają spore obniżki, nawet po 70%, niektóre ciekawe modele poniżej 200zl.

Jak z rozmiarówką w Kazarze? Nie mają tam połówek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam jak kiedys mierzylem w sklepie to tylko pelne numery mieli.

 

Edit, wlasnie wrociilem ze sklepu i na 100% potwierdzam ze maja tylko pelne rozmiary

 

Jak z rozmiarówką w Kazarze? Nie mają tam połówek?

Edytowane przez cowall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłem ecco cool 2.0. Po dwóch dniach chodzenia bardzo fajne. Idealne dla mnie pod względem amortyzacji a komfort "klimatyczny" wewnątrz buta na najwyższym poziomie. Coś jakby udoskonalić geoxa. Goretex tez itp itd i jakaś tam wentylacja w podeszwie. Skóra super jakości. Ten cały poliuretan tez spoko. Łatwo się myje. Podeszwa jest z pianki wtryskiwanej a nie z odlewu wiec ma swoje niedoskonałości w postaci por gdzieniegdzie ale nie widać tego. Ot, taki ich urok. Nie dyskutuje tez co do ceny bo nie wiem czy 750 to dużo za nie czy nie. Okaże się na koniec sezonu. Póki co na tak. No i nie są to jakieś tam kolejne popularne buty tylko coś innego ;) Polecam.

 

IMG_1465.jpg

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casual runners

 

8ef5917bce49bb803cc8975a8f6ed34d.jpg

 

Sent from my E6653 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś ten model, solidne, wygodne itp.

 

new-balance-ml009pb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłem ecco cool 2.0. Po dwóch dniach chodzenia bardzo fajne. Idealne dla mnie pod względem amortyzacji a komfort "klimatyczny" wewnątrz buta na najwyższym poziomie. Coś jakby udoskonalić geoxa. Goretex tez itp itd i jakaś tam wentylacja w podeszwie. Skóra super jakości. Ten cały poliuretan tez spoko. Łatwo się myje. Podeszwa jest z pianki wtryskiwanej a nie z odlewu wiec ma swoje niedoskonałości w postaci por gdzieniegdzie ale nie widać tego. Ot, taki ich urok. Nie dyskutuje tez co do ceny bo nie wiem czy 750 to dużo za nie czy nie. Okaże się na koniec sezonu. Póki co na tak. No i nie są to jakieś tam kolejne popularne buty tylko coś innego ;) Polecam.

 

Miałem takie białe szmaciaki.

Dużo zabawy z praniem, bo duża powierzchnia siatki.

Niby można to nano protektorem spryskać ale na ile to zabezpieczy, ciężko powiedzieć.

 

Inne buty z podobnie rozwiązanym połączeniem siatki z przodem buta, przetarły się w tym miejscu.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dotarło zamówienie z Kazara, wszystko sprawnie i bez problemowo.

 

post-90768-0-47682300-1488887509_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie białe szmaciaki.

Dużo zabawy z praniem, bo duża powierzchnia siatki.

Niby można to nano protektorem spryskać ale na ile to zabezpieczy, ciężko powiedzieć.

 

Inne buty z podobnie rozwiązanym połączeniem siatki z przodem buta, przetarły się w tym miejscu.

 

Tam nie ma jakieś siatki materiałowej w sumie tylko taki jakby jeden twór z jakiegoś poliuretanu a pod spodem goretex. Te duże oczka i te malutkie to jeden materiał nie dwa połączone ze sobą. Póki co wziąłem gąbkę  z mydłem i umyłem. Mają Goretex więc nie przemokły :D Mają 2 lata gwarancji to jak się przetrą to naprawią...  Ale wygodne buty - polecam. Sporo tego miałem ale te się wyróżniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

 

I ci sie korva poprzecieraja po bokach. Mialem tak we wszystkich a przerobilem sporo Reebokow. Przede wszystkim GL 6000. Trzymam kciuki! :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam każdemu buty nike vomero na miasto. Większej wygody nie ma

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

I ci sie korva poprzecieraja po bokach. Mialem tak we wszystkich a przerobilem sporo Reebokow. Przede wszystkim GL 6000. Trzymam kciuki! :)

 

Nigdy nic takiego nie miałem w Reebokach, a GL6000 trochę przewaliłem. Jedynie w czarnych rozdarła mi się siatka na toe vampie dość szybko.

 

Tymczasem Nike z okazji 30-sto lecia Air Max 1 wraca do rekiniego kształtu przodu buta sprzed lat, bo to co robili ostatni wołało o pomstę do nieba. Jest kocur!

 

859554-300-nikelab-air-max-1-pinnacle-07

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Nigdy nic takiego nie miałem w Reebokach, a GL6000 trochę przewaliłem. Jedynie w czarnych rozdarła mi się siatka na toe vampie dość szybko.

 

Tymczasem Nike z okazji 30-sto lecia Air Max 1 wraca do rekiniego kształtu przodu buta sprzed lat, bo to co robili ostatni wołało o pomstę do nieba. Jest kocur!

 

 

No to gratuluję. Nie wiem jakie robiłeś przebiegi ale ja jak kupowałem te modele to tłukłem dzień w dzień co najmniej 10 kilometrów. Może o to chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja się ma kilkanaście lub więcej par sneakersów to ciężko o mega przebiegi :D poza tym dbam. jak o wszystko co mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

No nic, ja bardziej używam obuwia a nie kolekcjonuje je. Był czas kiedy miałem pierdolca i kupowałem Jordany za chore pieniądze. Ostatnia para (JordanXVI) skończyła  tak, że po pijaku stopiłem je w żarze gasnącego ogniska... Ja bardzo dużo chodziłem swego czasu. To mega wygodne buty ale ten element zawsze padał...


Ja się ma kilkanaście lub więcej par sneakersów to ciężko o mega przebiegi :D poza tym dbam. jak o wszystko co mam.

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ma kilkanaście lub więcej par sneakersów to ciężko o mega przebiegi :D poza tym dbam. jak o wszystko co mam.

 

Wklej fotę - jak w szafie znanych gwiazd! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Oj nie gwiazdy mają porządek, a ja burdel. Mogę Ci pokazać na żywo, ale fotek nie będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.