Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

@Blake

Piękne buty.

W drugim przypadku wybrałbym wiedenki.

Ale jak to mówią - jeden lubi bułki drugi...

 

@Kornel91

Dwie pierwsze pary wyglądają ciekawie.

Ja chciałem kupić sobie coś w tym stylu w Batura, ale dali małą przecenę i wykupiono wszystkie.

 

Te ostatnie bym odesłał i kupił klasyczne mokasyny.

Moim zdaniem to przykład jakiejś przekombinowanej hybrydy, zahaczajàcej o buty koszmarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remy klasyczne tez kupię a tych jestem ciekawy a i cena była dobra. 
Kupuję od lat buty Polskich producentów w tym stylu. Te brązowe Nikopolu na żywo wyglądają bardzo dobrze, mówię o jakości. Wszystko zależy od ilości obuwia i noszenia. Buty do pracy wystarczają mi na rok a właściwie od wiosny do późnej jesieni. Duży mój ciężar plus warunki typu duży kurz i brud (pracuję na terminalu przeładunkowym) i mycie skóry wodą z mydłem dodatkowo niszczą obuwie. Bo najpierw zmywam brud a potem czyszczę pastą. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zabezpieczenia butów polecam nano- protektor.

Wszystko po nich spływa.

Oczywiście poza butami do garnituru bo tam można wypolerować lustro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie z nano-protektorem na gładkiej, błyszczącej skórze, bo po deszczu zostają białe plamki, które potem trzeba lekko wilgotną szmatką wyczyścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czym konserwować Ccockett and Jones? Mam taki spray do skóry od Ochnika. Znacie może coś lepszego dla tego typu butów?

Edytowane przez blake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden sprej. Kup zwykły pommadier krem saphir.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak z rozmiarówkami neex ma ktoś?

 

http://obuwie-neex.pl/mokasyny/39-165-crust-rudybufallo-niebieski.html

 

Bo chyba będę zwracał te ostatnie bo jakoś nie do końca mi pasują. A w tych neexach jakaś rozmiarówka dziwna.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czym konserwować Ccockett and Jones? Mam taki spray do skóry od Ochnika. Znacie może coś lepszego dla tego typu butów?

 

No co ty, tym bardziej jakąś tanią pastą na bazie silikonu.

Tak jak napisał eye_lip lub pasta do butów saphira.

 

Najlepiej pobaw się w lustrzany połysk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakieś buty szyte metodą blake? Myślałem o Crownhill, ale jest chyba problem z rozmiarami i dostępnością.

 

Chodzenie w Yanko, Loake czy Berwick szytych GYW, to dla mnie udręka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blake jest chyba Scarosso.

Zadaj zapytanie na forum but w butonierce jest tam stosowny temat i specjaliści...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z tańszych na pewno Królewski Herb, Partenope.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję aktualizacji butów do garnituru. W granicach 300 - 400 PLN. Coś poza Ryłko jesteście w stanie polecić? Nie chciałbym kupować droższych. Buty w tym roku będą na dwóch weselach więc takie za 1k to chyba w ręku bym nosił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatni zakup trochę mi nie podszedł. Znaczy i kolorystyka nie taka przyszła więc wracają do sklepu . No i mam nadzieję, że to będzie to  z rozmiarem i z kolorem :)

 

NyMvx3K.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio się znalazły takie Nike:

a382364964fd9edaf5a7cc199aa96986.jpg

Nike trainer 2 aż skoda było nie wziąć za 140, a się okazało, że są mega wygodne.

 

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moje dzisiaj dotarły po wymianie na mniejszy rozmiar i jestem bardzo zadowolony z butów a ze sklepu jeszcze bardziej.

 

pJzojNO.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadkowe trochę :))

Gdyby nie granatowe nakładki wyglądałyby jak klasyczne mokasyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dc62f6953671d53c83ba040b801d0b92.jpg

 

Moje ulubione, udało się jeszcze zdobyć w UK...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, pierwsze skojarzenie to że są to buty dla Frankensteina


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... a jakie wygodne :P ... Kiedyś miałem momo spirit 1 i dreptałem w nich chyba ze trzy lata...  To jest ten rodzaj buta, który zakładasz po raz pierwszy i nie chcesz zdejmować :) ...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często tak jest, że jak but ma bardzo "oryginalny " wygląd to jest niesamowicie wygodny


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej odpowiadaja klasyki jeżeli chodzi o krój , zaczynając od lewej 3 x puma ( biłe to trinomic )i to moim zdaniem najlepsze modele , ten trzeci z ochroną na kostke , świetne do prowadzenia sportowego auta i dynamicznej jazdy , z prawej białe nike udany model ale pumy lepsze , następne to nike z wkładką air huarache , następne to pumy też z wkładką air  model puma fox..... wnioski te 2 ostatnie modele dobre do biegania po parkiecie , zbierają błoto na podeszwy i wyglądają chujo..wo nie polecam chociarz są wygodne

 

dla mnie n1 to pumy first round czyli te podwyższane trzecie z lewej ... zresztą pumy są ciekawsze od adidasów w tym wypadku , no ale to moje zdanie po za tym te trzy modele mają jedną cechę płaską delikatną podeszwę , jak ktoś lubi chodzić cicho i nie hałasować przy stawianiu kroków to ten typ podeszwy jest najlepszy ( ja bym to okreslił współczesnym butem ninji a do kompletu pasuje kusza lub pistolet z tłumikiem ...D), puma ma przody wykonane z jednego kawałka jest przetłoczony dopasowany do stopy i optycznie nie poszerza buta jak się na niego patrzy....

 

mmeq2q.jpg


No... a jakie wygodne :P ... Kiedyś miałem momo spirit 1 i dreptałem w nich chyba ze trzy lata...  To jest ten rodzaj buta, który zakładasz po raz pierwszy i nie chcesz zdejmować :) ...

warto jednak zdjąć by nogi umyć, od czasu do czasu .... D

Edytowane przez artiplast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.