Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

But trzeci od prawej też o szczotkę i wodę się prosi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie granatowe nakładki wyglądałyby jak klasyczne mokasyny.

Dzięki. Bez nakładek miały inne szycie i dlatego te wziąłem.

 

Maleno- sam jesteś dziadek Fraku szlafmyce lepiej kup :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie, mam może dosyć nietypowe pytanie, ale tylko do użytkowników obuwia GYW.

Mam double monki Berwicka, kupione w grudniu 2015r. Buty noszone około 10 godzin dziennie, co drugi trzeci dzień. Tylko w pracy (salon z zegarkami). Dworu nie widziały :)

Obuwie o ile z zewnątrz wygląda jak nowe to w środka już nie. Powycierały się podpiętki i pojawił się dziwny zapach i biały nalot......tak buty i prawidła spleśniały.

Czy to jest normalne, że buty GYW pleśnieją? Sklep twierdzi że ta, bo są tylko z naturalnych materiałów, a prawidła dodatkowo powodują złe odprowadzanie wilgoci.

To dziwne bo jak buty kupowałem to zalecono prawidła, żeby wolniej odprowadzały wilgoć przez co but nie przesusza się i nie traci kształtu.

Polecono wymianę podpiętek i odkażanie co 2 -3 miesiąca butów i prawideł u szewca który ma do tego maszynę.

Czy komuś z kolegów, noszących obuwie GYW zdarzyło się coś takiego, bo pomimo, że mało się znam na takim obuwiu, nie wydaje mi się to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to normalne, mi na dwadzieścia parę par to się nigdy nie zdarzyło, to raczej przypadek losowy niż wina danej marki/obuwia. Na Twoim miejscu wyslalbym buty do Rafała (szewc24.pl).

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka par ale mi się nie zdarzyło.

Może gdzieś do worka wrzuciłeś i zapleśniały.

O ile prawidła masz cedrowe to on ponoć działają przeciwgrzybicznie.

 

 

Czytałem kiedyś o jakiejś maszynie, która pozwala usunąć pleśń.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Może coś nie tak z PH? Wiadomo, że noga sie poci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olejek cedrowy ma. Prawidła z drewna cedrowego w którym owego olejku od dawna nie ma lub pozostał zapach są przeciwgrzybiczne tylko w marketingowym znaczeniu. Tzn jak jest wilgoci za wiele to nie pomogą.

Na pewno jednak drewno surowe pochłania część wilgoci i zabezpiecza w jakimś stopniu przed rozwojem wszelakich żyjątek...

ps

W butach musiała być bardzo długo wilgoć. Pleśń tak łatwo się nie pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie, dzięki za pomoc...

 

Nie jest to normalne, mi na dwadzieścia parę par to się nigdy nie zdarzyło, to raczej przypadek losowy niż wina danej marki/obuwia. Na Twoim miejscu wyslalbym buty do Rafała (szewc24.pl).

 

Jeśli to nie jest normalne to chyba wolałbym skorzystać z rękojmi i wysłać do sklepu. Niech oni zrobią takie odświeżenie, nie widzę powodu wysyłać i płacić za to szewcowi. Tak mi się wydaje.

 

Mam kilka par ale mi się nie zdarzyło.
Może gdzieś do worka wrzuciłeś i zapleśniały.
O ile prawidła masz cedrowe to on ponoć działają przeciwgrzybicznie.


Czytałem kiedyś o jakiejś maszynie, która pozwala usunąć pleśń.

 

Tak, nawet znalazłem szewca we Wrocławiu z taką maszyną. Buty nie są trzymane w worku, leżą na zapleczu sklepu na otwartej półce.

 

Może coś nie tak z PH? Wiadomo, że noga sie poci...

 

Może, ale gdyby to było problemem zdarzyłoby mi się to wcześniej. Faktem jest, ze zazwyczaj chodzę w obuwiu sportowym, ale od kiedy pracuję w obecnej branży, a to już około 10 lat plus wcześniej w innej - to nosiłem obuwie bardziej eleganckie i nigdy nic takiego nie miało miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na forum BWB że ktoś wylicytował na ebay-u buty Mermin z wadami i okazało się że buty śmierdziały bodaj stęchlizną jak by gdzieś się zamoczyły i zgniły.

Ale one tak od nowości.

Być może w twoim przypadku zastosowano jakiś spleśniały element.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a możecie polecić dobrego szewca w Warszawie? Zelowałem buty marki Barker jakiś czas temu w firmie "szewc & spółka" - ale niestety po krótkim czasie zelówki zaczęły odklejać się od butów...chciałbym żeby ktoś to zrobił jak trzeba - wszelkie rekomendacje mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek Katana - Hoża 21/23

 

Zelowałem już 3 pary i wszystko bez zarzutu.

Edytowane przez Sebak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z tym rzepem to polecieli

Oj bardzo, byty wziąłem z półki, by wyglądały nieco komicznie, a przynajmniej nie są w standardzie do tego co zwykle noszę, ale jak przymierzyłem, to zdecydowałem zainwestować w jeszcze jedną parę ;)

 

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo sie zastanawiałem nad tymi butami ale ... wreszcie są moje

d2c43c80fe859bc5b594af58989442fa.jpg9c410d240b58c5cb0bc8113d146bce94.jpg83064d19fec4ca067af3f511cddf150f.jpg

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne.,Dobrze że mają z boku duży wyraźny napis "Hugo Boss" i na dodatek z przodu blaszki "Boss".,Bez tego skąd by ludzie mogli wiedzieć ,że to są buty od słynnego projektanta mundurów.,Do takich butów pasowałby garnitur Hugo Boss koniecznie z metką na rękawie., 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, dokładnie to samo pomyślałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne.,Dobrze że mają z boku duży wyraźny napis "Hugo Boss" i na dodatek z przodu blaszki "Boss".,Bez tego skąd by ludzie mogli wiedzieć ,że to są buty od słynnego projektanta mundurów.,Do takich butów pasowałby garnitur Hugo Boss koniecznie z metką na rękawie.,

Nie miałem zamiaru ich nikomu wypożyczać, a raczej nosić osobiście.

Dlatego marka firmy mi nie przeszkadza.

Nie sadze, żeby projektant o którym wspomniałeś miał coś wspólnego z projektem tego obuwia, ale mogę się mylić

Nie widziałem tez garnituru z metka na rękawie, ale kwestia gustu, możesz nosić marynarkę jak tylko chcesz.

Profesor Pawłowicz napewno jest dumna z takich patriotów

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Abstrahując od ilości Bossów to same buty są bardzo fajne. Jaki to model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden kupuje adidasa inny new balance a tutaj boss.

Buty na pewno ciekawe.

Mi się podbają. Cena nie na polską kieszeń.

Na niemiecką już tak.

 

Mnie ciekawi co innego- czy wytrzymają ciut dłużej niż gwarancja...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model to "HB racing Dark Blue".

Długo się zastanawiałem nad ich zakupem, jednak nie do końca jestem przekonany czy producent odzieży, potrafi wykonać dobre buty. One po prostu mi się podobają

W mojej kolekcji jest kilkanaście innych par butów, wiec będę je nosił na zmianę z innymi.

 

 

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah z jednej strony docinki w wyżej zaprezentowanym stylu m.in. o marce Boss wzbudzają tylko delikatny uśmiech na twarzy a z drugiej strony można by o tym książki pisać  ;)

przypomnę tylko, że każdy kto posiada jakikolwiek japoński zegarek - Japonia należała do państw osi więc byli w komitywie z "najlepiej ubranym wojskiem w dziejach". 

Poza tym powinniśmy bojkotować wszystko co angielskie, francuskie, amerykańskie i rosyjskie, całą resztę tak samo ;)

 

a buty jak buty - fakt, że ta blacha do wywalenia. Jak wygodne to ok. Co do napisu - noszę ryłko bez nawet najmniejszego znaczka ale noszę też NB a wiadomo jak u nich z znaczkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez tego skąd by ludzie mogli wiedzieć ,że to są buty od słynnego projektanta mundurów...

 

Rozumiem, że do Porsche byś nie wsiadł? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model to "HB racing Dark Blue".

Długo się zastanawiałem nad ich zakupem, jednak nie do końca jestem przekonany czy producent odzieży, potrafi wykonać dobre buty.

 

HB produkuje buty gdzieś we Włoszech - zleca podwykonawstwo. Ja mam kilka par klasycznych mokasynów z GYW i są Ok jakościowo. Nie wiem gdzie zleca podwykonawstwo sportowych lecz jak je oglądam to jakość jest dobra (faktem jest ze wzornictwo dla mnie ciut bijące w oczy - tak jak zegarki Hugo Boss :-).

 

Edit - sprawdziłem to jest ich fabryka we Włoszech w Morrovale w Macerata specjalizująca się w butach i akcesoriach. Zmylił mnie fakt że zawsze na Black Boss jest napisane " handcrafted Italy"

Edytowane przez switch107

nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wykonanie nie pozostawia nic do życzenia. Każdy detal jest bardzo dopracowany. Co mnie zaskoczyło to rozmiar, o numer mniejszy niż zwykle.

W mojej kolekcji są to pierwsze buty z widoczna nazwa producenta. Tak wiec nie jest to dla mnie istotne, ale tak naprawdę kiedy masz zwykle conversy na nogach, mimo ze nie ma na nich żadnego logo, to i tak każdy wie co to za obuwie.

Ciekawy był sklep w którym nabyłem owa pare butów, klient jest obsłużony naprawdę wyjątkowo, poczułem sie prawie jak przy odbieraniu luksusowego auta. Mam to szczęście, ze w miejscowości, w której mieszkam jest fabryka Lloyda i maja sklep przy zakładzie, sądziłem ze tam klient jest super obsłużony, ale po wczorajszych doświadczeniach, niewiem.

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłem sobie kilka miesięcy temu buty Ecco . Nawet nie były jakoś specjalnie intensywnie użytkowane, lecz mimo to kolor się z nich "wytarł" że szok. Normalne to w ecco, tudzież jest podstawa żeby dawać je na reklamację?

P1150307_zpsonqjcyjr.jpg

P1150308_zpsawc5fhei.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy koledzy czytają miedzy wierszami.,Nie miałem zamiaru potępiać kogokolwiek za noszenie wyrobów firmy Hugo Boss.,Przecież firma zachowała się fair wobec swoich przymusowych pracowników -Francuzom wypłaciła wielomilionowe rekompensaty,a Polaków serdecznie przeprosiła.,Same buty także pochwaliłem,.Bardzo podoba mi się projekt a szczególnie te blachy na śródstopiu,które w piękny sposób nawiązują do historii i tradycji oręża niemieckiego- przypominają ryngrafy noszone na piersiach przez dragonów Feldgendarmerie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.