Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawiłem sobie kilka miesięcy temu buty Ecco . Nawet nie były jakoś specjalnie intensywnie użytkowane, lecz mimo to kolor się z nich "wytarł" że szok. Normalne to w ecco, tudzież jest podstawa żeby dawać je na reklamację?

http://s1383.photobucket.com/user/plose99/media/ecco/P1150307_zp_.jpg%5B/img]l]

Proponowałbym przez miejskiego rzecznika konsumentów.

Za taką cenę nawet bym się nie wahał.

Jak będą oponować to ładne zdjęcia i na facebooka, najlepiej tego międzynarodowego.

 

Poszukaj zdjęć jak za nowości wyglądały te buty.

 

Miałem kiedyś buty Ecco ale wtedy to był towar wart swojej ceny.

Teraz to loteria.

 

Ja nie kupuję butów casualowych droższych niż 330zł.

Eleganckie max 1000zł ale to z konkretnych firm i mam takie które żyją 8lat i wyglądają praktycznie bez zmian.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio również kupowałem sobie takie buty sportowe. Ale nie wybierałem żadnej szczególnej marki. Wybrałem się do Decathlonu i kupiłem buty za 100 zł. Mam nadzeiję, że będą wygodne ( potrzeba mi na kilka dni na wycieczkę do Białowieży....)

 

Jesli chodzi o eleganckie obuwie to spodobały mi się kolekcje w Lancerto:

https://www.lancerto.com/kolekcje/buty.html

 

Szczególnie:

buty-belmont-brazowe-890.jpg

Edytowane przez arbito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I podlinkowane. Zadanie spełnione. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio popełniłem taki zakup do codziennego użytku. Są to moje drugie buty Adidas z linii Porsche, mam nadzieję że będą równie wytrzymałe jak poprzednie.

Zdjęcie z sieci:

3d43545d819f4710a5496b10a25abfbb.jpg

Edytowane przez bartq88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłem sobie kilka miesięcy temu buty Ecco . Nawet nie były jakoś specjalnie intensywnie użytkowane, lecz mimo to kolor się z nich "wytarł" że szok. Normalne to w ecco, tudzież jest podstawa żeby dawać je na reklamację?

P1150307_zpsonqjcyjr.jpg

 

Ja na Twoim miejscu bym reklamował. Ecco reklamowalem kilka razy i zawsze uznawali. Ostatnio dzieciaka zimowe buty delikatnie zszedł kolor z podeszwy i też przeszło.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Sprawiłem sobie kilka miesięcy temu buty Ecco . Nawet nie były jakoś specjalnie intensywnie użytkowane, lecz mimo to kolor się z nich "wytarł" że szok. Normalne to w ecco, tudzież jest podstawa żeby dawać je na reklamację?

 

 

 

Nie jestem ekspertem, ale patrząc na przód buta.....hm od powietrza Ci się tak wytarło? Dla mnie to wygląda jakby ktoś butami szurał o beton, zwłaszcza z przodu na pierwszym zdjęciu.

Edytowane przez Jash
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie od piłki kopanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że umycie i odświeżenie właściwym preparatem do nubuku by pomogło....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy współforumowicze :)

 

Szukam butów do 300-400 zł do garnituru który noszę bardzo rzadko :)

Jakimi markami powinienem się zainteresować w tym segmencie ?

Z góry dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy współforumowicze :)

 

Szukam butów do 300-400 zł do garnituru który noszę bardzo rzadko :)

Jakimi markami powinienem się zainteresować w tym segmencie ?

Z góry dziękuje :)

Będzie ciężko znaleźć coś ładnego i wytrzymałego.

Popatrz na forum but w butonierce w temacie buty trochę taniej.

Ja ostatnio popełniłem taki zakup do codziennego użytku. Są to moje drugie buty Adidas z linii Porsche, mam nadzieję że będą równie wytrzymałe jak poprzednie.

Zdjęcie z sieci:

3d43545d819f4710a5496b10a25abfbb.jpg

Kiedyś robili buty.

Teraz plastik fantastic.

Kolejne modele będą optymalizowane pod roboty... w kwestii wykonania.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto pisze, że używa nie często nie znajdzie butów do garnituru do 400 zł? Mocno przesadzasz. Nie poszukuje przecież Yanko  GYW. A Salamandry z przeceny, czy nawet Gino Rossi lub inna, przyzwoita w miarę, polska marka na 1000% będą wystarczające. Inwestowanie w buty od dzwonu dużych pieniędzy jest bez sensu. Co z tego,że tak używane z 15 lat wytrzymają? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, bo odrazu musi kupić za kafla czy dwa, bo inaczej to nie ma sensu Na kilka razy w roku, bo to jest rzadko,? Lasocki Ci wystarczy na parę lat przy takiej częstotliwości noszenia. Mi działają do roku ale noszę 168h w miesiącu i działa na nie nacisk 120kg. Przemeliłem kilka par, wszystkie były wygodne.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to aby kupić coś co wygląda.

Na ebayu udało mi się kupić piękne trzewiki Barkera za 70 funtów.

Klucz to wiedzieć czego szukać i gdzie.

 

P.S.

Ile ludzi wpada tutaj kupić zegarek za 1000zł i kupuje taki za 10000zł...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak chłop zakłada je parę razy w roku, a nie codziennie to nie ma to aż takiego znaczenia. Ja do tego w ogóle nie przykładam uwagi, w swoich latam w pracy po metalowych pokładach statkowych (często smar + woda je zastaje), gumach i wykładzinach na których można szczotkowanie koperty zrobić :) Każdy używa inaczej, nie każdy potrzebuje wypasu, tym bardziej jak nosi od święta. Ja bym się w swojej pracy nadał na testera wytrzymałości tych wszystkich markowych butów z "rodowodami"  :D  :D  :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy współforumowicze :)

 

Szukam butów do 300-400 zł do garnituru który noszę bardzo rzadko :)

Jakimi markami powinienem się zainteresować w tym segmencie ?

Z góry dziękuje :)

 

Swoje do ślubu kupiłem w Wojasie, kosztowały własnie coś pod 400 zł. Całe skórzane, również podeszwy (fabrycznie podzelowane). Podczas wielu imprez miałem je później na nogach i jestem bardzo zadowolony - wygodne, ładne, wytrzymałe. Jeśli nie jesteś znawcą i koneserem (ja nie jestem) to z powodzeniem wystarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoje do ślubu kupiłem w Wojasie, kosztowały własnie coś pod 400 zł. Całe skórzane, również podeszwy (fabrycznie podzelowane). Podczas wielu imprez miałem je później na nogach i jestem bardzo zadowolony - wygodne, ładne, wytrzymałe. Jeśli nie jesteś znawcą i koneserem (ja nie jestem) to z powodzeniem wystarczą.

Wojas kiedyś był dobrą marką, ja ostatnie Wojasy kupiłem jakieś trzy lata temu, po roku niezbyt intensywnego używania, podeszwa się odkleiła ☹️, to nie ta sama jakość co 20 lat temu.

 

Ja polecił bym RYŁKO, w takiej kwocie napewno coś znajdziesz

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady :) nie spodziewałem się aż takiego odzewu w piątek wybiorę się na łowy i się pochwale. Tak jak pisze Kosma ja nie trawię tego typu obuwia i chodzę w nim tylko kiedy muszę. A moim standardowym butem jest NB albo meindl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej takich poszukaj (zdjęcie przykładowe z sieci).

post-53212-0-45646500-1493206859.jpg


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o buty wizytowe to po wojasie czy ryłko top klasy bym nie oczekiwał ale chyba nikt nie będzie porównywać butów za 400zł z takimi za 1k lub więcej. Nie mniej - można iść przymierzyć i jakościowo powinny być ok, mam buty sportowe ryłko, używane od czasu do czasu ale leci im już chyba 3 rok i praktycznie nie ma śladów zużycia. Jak ktoś zakłada garnitur 2 razy w roku to ryłko będzie dobrym wyborem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trollu fajne te Ryłko. Panowie ale już nie piszcie, że nie można porównywać butów za 400 zł do tych do 1000 zł. Ja w pantoflach nie chodzę tyle co Kosma ale tez kupuję pantofle do 200 zł i są całkiem fajne i wygodne. Kupuję polskich producentów. Półbuty do pracy też kupuję w granicach 200-250 zł codziennie w pracy czyli po 10-11 h i do roku wytrzymują.

 

http://sklep.domeno.com.pl/products,wizytowe

 

Fajne Polskie buty.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.