Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Zabrzmiało bardzo pejoratywnie te Twoje "dresiarstwo", ale wyobraź sobie, że nie każdy lubi 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę ubierać się zgodnie z kanonami klasycznej mody, rodem z poradnika młodego dandysa. Szanuję to, ale cenię sobie wygodę. Dzieci mam w wieku 11 lat i 2 lata i tak jak pisałem nie wyobrażam sobie śmigać z nimi na spacer w czymś innym jak dres, który jest najzwyczajniej w świecie wygodny. Wystarczy mi klasycznej elegancji w pracy. Dni wolne to dla mnie luz w pełnym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dresy też są różne. Na hasło "dresiarz" większość ludzi ma przed oczami rycerza ortalionu z 3 paskami na spodniach, tam liczy się tylko to, żeby buty były "z haczykiem"  :lol:  albo też z 3 paskami. Model nie istotny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrea Pirlo i Paolo Maldini kilka postów wyżej to, wg niektórych, ciołki-matołki nie mające pojęcia o tym, jak się ubrać stosownie do wieku. :D Cóż, może tak, może nie - de gustibus, etc. Śmieszą mnie jednak nieco rozważania o "dobrym smaku", "guście", "wyczuciu stylu", itd. osób słabo sobie radzących z pisownią najprostszych POLSKICH (!) słów - co niejednokrotnie tutaj widać. :D

 

Moje trzy grosze są takie: mając bliżej do pięćdziesiątki niż do czterdziestki, a wyglądając (podobno) na parę lat mniej, ubieram się stosownie (wg mnie i znanych mi kanonów) do sytuacji. Jeżeli jest upał i mam ochotę na niezobowiązujący luz, wskakuję w ładne, klasyczne, krótkie spodnie, polo i sneakersy. A czasem w coś innego. Gazelle nosi m.in. Craig w "Skyfall" bodajże - chyba nie jest małolatem z liceum? :D;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmiało bardzo pejoratywnie te Twoje "dresiarstwo", ale wyobraź sobie, że nie każdy lubi 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę ubierać się zgodnie z kanonami klasycznej mody, rodem z poradnika młodego dandysa. Szanuję to, ale cenię sobie wygodę. Dzieci mam w wieku 11 lat i 2 lata i tak jak pisałem nie wyobrażam sobie śmigać z nimi na spacer w czymś innym jak dres, który jest najzwyczajniej w świecie wygodny. Wystarczy mi klasycznej elegancji w pracy. Dni wolne to dla mnie luz w pełnym tego słowa znaczeniu.

 

Garnitur nie musi być niewygodny,jeżeli nie czujesz się komfortowo to znaczy ,że garnitur nie jest to dobrej jakości,albo ma niewłaściwy rozmiar.,Dla mnie marynarka męska jest najbardziej komfortowym i najporęczniejszym ubiorem dla faceta.,Wszystko jest doskonale zorganizowane i na wszelkie akcesoria jest w marynarce odpowiednie miejsce .,Nikt mi nie wmówi ,że dres czy bluza z kapturem może się z marynarką pod tym względem równać.,Podobnie jest z męskimi butami ,które na pewno są wygodniejsze od sneakersow  chociażby dlatego ,że są wykonane nie z syntetycznych,tylko w całości z naturalnych materiałów.,Oczywiście pod warunkiem ,że to są dobre buty i właściwy rozmiar.,"Za tanie pieniądze psy mięso jedzą" 

Andrea Pirlo i Paolo Maldini kilka postów wyżej to, wg niektórych, ciołki-matołki nie mające pojęcia o tym, jak się ubrać stosownie do wieku. :D Cóż, może tak, może nie - de gustibus, etc. Śmieszą mnie jednak nieco rozważania o "dobrym smaku", "guście", "wyczuciu stylu", itd. osób słabo sobie radzących z pisownią najprostszych POLSKICH (!) słów - co niejednokrotnie tutaj widać. :D

 

 

Pirlo i Maldini to zawodowi atleci ,którzy często mają podpisane kontrakty na temat tego jak się ubierać i w jakich produktach występować na fotografiach, ludzie którzy przez całe życie chodzą do fabryki dziurawić kawałek metalu(Everyday People) takich zobowiązań nie mają.

Edytowane przez mayor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze tylko nie pisz ze oni dobrze wygladaja na tych zdjeciach... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze tylko nie pisz ze oni dobrze wygladaja na tych zdjeciach... :)

Masz na myśli ogólną aparycję, strój jako całokształt, czy wyłącznie skarpety...? ;) A serio: kwestia gustu, ale niewątpliwie mają na nogach obuwie sportowe. Prywatnie, skoro nikt nas nie czyta :D;), powiem Ci, że z tych akurat fot, dla mnie ok jest np. Tomek C. i Ben A. Ale ja jestem niemłody, słabo wykształcony i z niewielkiego ośrodka. ;)

 

EDIT: A tu jeszcze specjalna dedykacja dla naszego nowojorskiego Kolegi - ponieważ Aj Kju ma niczym liczba bestii i umysł ostry jak Józef R.I.P. Oleksy, na pewno skojarzy in a jiffy. ;)

15348368-mmmain.jpg

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

mayor to nie tak że garnitur jest niewygodny, bo jest źle skrojony. Może to zabrzmi dziwnie ale ja źle się czuje już z sama koszula włożona w spodnie. Jest mi niewygodnie i niekomfortowo. Oczywiście w pracy tak muszę się ubierać ale gdybym nie musiał wolałbym mieć na sobie dobrze skrojone chinosy, koszulkę polo nie wkładana w spodnie i jakieś fajne boat Shoes. Co do wygody obuwia o których piszesz. Do tej pory nosiłem obuwie z sieciowych. Najdroższe jakie miałem byly z Norda. Jako jedyne były w całości ze skóry łącznie z podeszwą. Były bardzo wygodne. Nie były szyte ani metoda Blake ani GYW. W grudniu 2015r. Kupiłem double monki od Berwicka GYW. Oczywiście wiem że to entry level jeśli chodzi o gyw ale czegoś tam się spodziewałem. Co do wygody to przyznam że chodzenie w tych butach to koszmar. Po 10-12 godzinach w pracy wskakując w sneakersy czuję się jak młody bóg. Tak jak w tych butach nie katowałem się nigdy. Do tego dodam o czym już pisałem że obuwie spleśniało w środku. Nigdy nic podobnego nie wydarzyło mi się z żadnymi butami. Może takie buty są fajne jak się je ma kilka godzin na nodze i ma się prace siedząca. Podoba mi się to że z zewnątrz obuwie po 1,5 roku wygląda jak nowe. Patrząc na nie widać że to lepsze buty, ale co z tego jak noszenie ich to koszmar.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z opaską wygląda jak moja ciotka podczas prania :P

Każdy niech sobie nosi co chce, pod warunkiem by to było dobrze dobrane do wieku, sytuacji, i preferencji noszącego..

 

Sneacersy?, batony do dziś kojarzyłem tylko...az strach o skarpety zapytac bo sie okaze ze sa jakies rasy i odmiany ^_^


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej Brad Pit ma w Cardiganie prawidłowo- bottom button undone., Poza tym to są celebryci a nie ludzie tacy jak my(codziennie dziurawiący ten sam kawałek metalu w fabryce).,Generalnie dobrej jakości buty skórzane są wygodniejsze od sneakersow,ale początki czasami mogą być bolesne, również po wymianie podeszew może się okazać ,że buty nie będą już nigdy wygodne.,Jeżeli chodzi o koszule to założenie rano wyprasowanej, pachnącej, bawełnianej koszuli jest dla mnie jedną  z najprzyjemniejszych czynności.,Nie wiem czy by mi się chciało podnieść d*pę z łózka.,jeżeli bym wiedział ,że za chwile muszę założyć na siebie jakieś nylonowo/akrylowo/poliestrowe dresiarskie wdzianko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sneacersy?, batony do dziś kojarzyłem tylko...az strach o skarpety zapytac bo sie okaze ze sa jakies rasy i odmiany ^_^

Erm... ;)

1_Snickers.jpg

 

oraz: lepiej nie walczyć z fanami sneakersów. ;):D

2BCD85DD00000578-3215995-image-a-4_14409

trumpsneakers.jpg

DNKE_1353_295691_1442994247_i.jpg

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli ogólną aparycję, strój jako całokształt, czy wyłącznie skarpety...? ;) A serio: kwestia gustu, ale niewątpliwie mają na nogach obuwie sportowe. Prywatnie, skoro nikt nas nie czyta :D;), powiem Ci, że z tych akurat fot, dla mnie ok jest np. Tomek C. i Ben A. Ale ja jestem niemłody, słabo wykształcony i z niewielkiego ośrodka. ;)

 

EDIT: A tu jeszcze specjalna dedykacja dla naszego nowojorskiego Kolegi - ponieważ Aj Kju ma niczym liczba bestii i umysł ostry jak Józef R.I.P. Oleksy, na pewno skojarzy in a jiffy. ;)

 

Ponieważ na mównicy jest symbol NYC Department of Parks and Recreation prawdopodobnie uroczystość ma miejsce na terenie parku lub obiektu sportowego.,W tym wypadku obuwie sportowe nie jest żadnym uchybieniem.,

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Przynajmniej Brad Pit ma w Cardiganie prawidłowo- bottom button undone., Poza tym to są celebryci a nie ludzie tacy jak my(codziennie dziurawiący ten sam kawałek metalu w fabryce).,Generalnie dobrej jakości buty skórzane są wygodniejsze od sneakersow,ale początki czasami mogą być bolesne, również po wymianie podeszew może się okazać ,że buty nie będą już nigdy wygodne.,Jeżeli chodzi o koszule to założenie rano wyprasowanej, pachnącej, bawełnianej koszuli jest dla mnie jedną z najprzyjemniejszych czynności.,Nie wiem czy by mi się chciało podnieść d*pę z łózka.,jeżeli bym wiedział ,że za chwile muszę założyć na siebie jakieś nylonowo/akrylowo/poliestrowe dresiarskie wdzianko.

Przepraszam za określenie ale serio masz coś nie tak z głową. Ani koszulki polo które nosze ani dresy Championa nie są wykonane z materiałów o których piszesz. Masz jakieś chore wyobrażenie człowieka chodzącego na sportowo. Kresz, łyżwa i czapka wpiedolka. No sorry ale to nie ten klimat. Ja w przeciwieństwie do Ciebie poza czysta i wyprasowana koszula jeszcze bardziej lubię rano wrzucić czysta i wyprasowana koszulkę polo.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja rano mam..... ;) , i też czuję :P

O buty afery robić?

Top na tegoroczne lato :rolleyes: Alladynki

post-48316-0-64203500-1496350377_thumb.jpg

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej czubów niepozdzierasz  :P

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Przynajmniej czubów niepozdzierasz :P

Za to połamać je można ;)

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dresów poza uprawianiem sportu nie uznaję, ale porównywanie wygody najlepszego garnituru z dresem mija się z celem ze względu na przeznaczenie. Garnitur nie ma szans. Najlepszy do najgorszego dresu pod kątem wygody, swobody itp. Podobnie obuwie. Skórzana podeszwa, najlepsza plus najlepsza, doskonale wyprawiona skóra wygodą nie dorównują kilkukrotnie lżejszym, miększym i przewiewniejszym butom z pianki i siateczki bo trudno często nazwać to materiałem. Tyle, że często buty takie wyglądają najzwyczajniej paskudnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak pomiędzy wierszami wrzucę,że w tym temacie jest większy ruch niż na nie jednym temacie stricte zegarkowym;-):-)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takie tenisówki jak Gazzele, czy wyżej pokazane Omnitsuki (czy jak to się pisze) czy te okropne Cortezy słabo wyglądają- liceum tak, ale później już nie.

Takie Gazzele to gdzieś na lekcje wf-u. Gdzieś ostatnio takie widziałem na boisku właśnie w takiej grupie wiekowej.

 

Do dresu to Adidasy, Nike Air itd. Czyli obuwie do biegania, NB.

Jako casual to jakieś adidasopodobne z Kazara, Ginno Rossi.

Gazelle na wf? nie podzielam tego zdania, z tej prostej przyczyny, że po prostu się na wf nie nadają.

Co do adidasopodobnych z Kazara i Gino Rossi - niestety zdecydowana większość modeli to imo tzw. koszmarki. Mój tata bardzo lubi nosić Gazelle i do głowy mi nie przyjdzie, żeby Mu powiedzieć, że do dżinsów nie wygląda to zwyczajnie fajnie. A nosi bo są wygodne i je b. lubi. Ja także noszę je od jakichś 25 lat i ciągle mi z tym dobrze. A już na pewno nie mam z tym żadnego problemu :) 

 

Ale oczywiście każdy nosi to co lubi i na tym zakończmy tę z góry skazaną na niezrozumienie dyskusję :)

Edytowane przez lukebor

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to całkiem dobrze idzie Ci pisanie po polsku, więc nie wiem po co ten ponglish rodem z polskiej patologii w UK, pomogę:

 bottom button undone = dolny guzik rozpięty...

 

Indeed :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, to że dla ciebie założenie koszuli jest najprzyjemniejszą czynnością to nie znaczy że dla całej reszty tak to wygląda. Dla mnie chodzenie na co dzień koszulach to porażka życiowa. Ja zdecydowanie wolę dobrej jakości bawełniany t-shirt + jeansy a do tego skórzane buty sportowe albo wyższe jak zimno, na szczęście tak mi się życie potoczyło że nie muszę się stroić do pracy przed klientami albo innymi korpo-szczurami. Zuckerberg nosi się tak, do tego codziennie tak samo:

 

 

 

 

Ciesze się ,że się wreszcie komuś w życiu powiodło .,Gratuluje sukcesu.,.,Zuckerberg nie nosi zegarka więc może warto by się pozbyć także tych przedwojennych niewygodnych urządzeń przecież godzinę można sprawdzić na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to NYC to chyba miejsce gdzie najmniej się ludzie stosują do tej klasycznej elegancji, poza Wall Street to snejkersy i dres to najnormalniejsze co można zobaczyć :D.

Nie wiem skąd przekonanie ,że Wall Street jest miejscem gdzie można zobaczyć najwięcej ludzi w butach,.Jeżeli miałbym wskazać takie miejsce w NY to powiedziałbym ,że nie Wall Street tyko rejony gdzie jest najwięcej pucybutów Midtown /Midtown East.,  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam motywacji Zuckerberga ale nie tylko ubrania, które wybiera potwierdzają że ma fatalny gust ;-) i wyobrażam sobie że niektórzy czerpią przyjemność z bycia eleganckim ( na przykład Pan Adamski ) a nie "są eleganccy" żeby wywierać jakieś wrażenie.

Także panowie żyjcie i pozwólcie żyć.

post-55792-0-71620900-1496424538_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.