Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam pana Adamskiego, ale parę razy przeglądałem jego teksty i wydaje się, że po prostu... lubi to, co robi. :)

A bardzo mi się podobał jego starszy już nieco wpis o zegarkach, gdzie - zdając sobie na pewno sprawę z różnic jakościowych, prestiżowych i innych - nie wstydził się doboru całkiem tanich (ale gustownych pod względem stylistycznym) modeli. A tutaj niekiedy widać, że some fart higher than their bottom - skoro już poruszamy się w klimatach lingwistycznych - a po naszemu: niejeden wyżej sra niż własną d*pę ma. :D;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o koszule to założenie rano wyprasowanej, pachnącej, bawełnianej koszuli jest dla mnie jedną  z najprzyjemniejszych czynności.

Are You a bus driver?


Lecą żurawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę panow o tzw " zaprzestanie darcia łacha "

Dziękuję.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Dziękuję.

:D Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mayor to nie tak że garnitur jest niewygodny, bo jest źle skrojony.

 

 

 

Jak nie , jak tak . Pomijając oczywiście tropikalne plaże , autobusy miejskie właśnie , bary mleczne , trzepaki , puszczanie pawia , ... .

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi np. ciężko znaleźć casualowe buty do jeansów. Takie na wyjście do sklepu, na siłownię itd.

NB nie bardzo mi się podobają- ciut za sportowe.

Boat shoes mam ale do chinosów.

Klasycznych casualowych typu double monk, czy oxfordów z zamszu szkoda mi, wolę do marynarek.

 

Dwa lata temu znalazłem ładne granatowe z olejowanego zamszu w Kazarze.

W tym roku Badury- brązowe z patynowanymi czubkami- zdjęcie z dwie strony wcześniej.

 

Co do marynarek na wiosnę/lato.

Coraz częściej można znaleźć marynarki bez podszewki i konstrukcji w galeriach.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi np. ciężko znaleźć casualowe buty do jeansów. Takie na wyjście do sklepu, na siłownię itd.

Cukierberg,który jest dla wielu wyrocznią , nosi do jeansów klapki Adidasa.,Moje ulubione buty do jeansów A.Edmonds Dalton.,Tych nie szkoda ,gdyż są to buty typu:"nogi połamiecie butów nie zedrzecie",albo "built to last forever",a dodatkowo z każdym rokiem użytkowania wyglądają coraz lepiej.,Moje nosze już 6 lat i są o wiele ładniejsze niż kiedy byly nowe., 

post-67292-0-78561200-1496583730_thumb.jpg

post-67292-0-19340100-1496583758_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemne, mam problem z tego typu obuwiem, gdyż stopę posiadam jak yeti i zbyt wysokie podbicie...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Cukierberg,który jest dla wielu wyrocznią , nosi do jeansów klapki Adidasa.,Moje ulubione buty do jeansów A.Edmonds Dalton.,Tych nie szkoda ,gdyż są to buty typu:"nogi połamiecie butów nie zedrzecie",albo "built to last forever",a dodatkowo z każdym rokiem użytkowania wyglądają coraz lepiej.,Moje nosze już 6 lat i są o wiele ładniejsze niż kiedy byly nowe.,

 

co do Marka Cukiera, to spodnie ok, koszulka ok ale te klapki to jakby wyszedł prosto z basenu. Ja na okresy przejściowe preferuje POLSKIE buty z Otmętu, zamszaki tzw. osiołki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cukierberg,który jest dla wielu wyrocznią , nosi do jeansów klapki Adidasa.,Moje ulubione buty do jeansów A.Edmonds Dalton.,Tych nie szkoda ,gdyż są to buty typu:"nogi połamiecie butów nie zedrzecie",albo "built to last forever",a dodatkowo z każdym rokiem użytkowania wyglądają coraz lepiej.,Moje nosze już 6 lat i są o wiele ładniejsze niż kiedy byly nowe.,

Mam podobne trzewiki Barkera na bardziej wyjściowym kopycie i fasonie. Tyle że zrobiłem lustro na noskach i noszę je zimą do marynarki.

co do Marka Cukiera, to spodnie ok, koszulka ok ale te klapki to jakby wyszedł prosto z basenu. Ja na okresy przejściowe preferuje POLSKIE buty z Otmętu, zamszaki tzw. osiołki.

Pamiętam z filmu o przekręcie co do pomysłu na facebooka że jego postać chodziła w klapkach nawet zimą na terenie uczelni. Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemne, mam problem z tego typu obuwiem, gdyż stopę posiadam jak yeti i zbyt wysokie podbicie...

Ja miałem podobny problem.,W Polsce żeby kupić buty musiałem odwiedzić przynajmniej dwa sklepy obuwnicze mierzyć kilka godzin i wielkim szczęściem było jak znalazłem jedne dobre buty , a często nie było żadnych ,które by pasowały.,W Enerefie trochę lepiej  czasem znalazłem 2 pary.,Europejscy producenci nie uwzględniają klientów z wysokim podbiciem ,szerokim śródstopiem.,Teoretycznie w UK istnieje szerokość(tęgość) H ,ale to jest tylko na papierze ,gdyż w sklepie nigdy takich butów nie widziałem.,Jedyna opcja przy takich stopach  to amerykańskie rozmiary EE.,EEE,.lu 3E.

post-67292-0-52849000-1496586372_thumb.jpg

post-67292-0-95824600-1496586390_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 3E powinno przy moim rozmiarze 11 pasować, większej "tęgości" nie ma?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 E,.EEE to jest baaardzo duża "tęgość" i powinny pasować.,Są większe 4E,.5E,.6E,ale takie buty traktowane są jako obuwie ortopedyczne.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki, sprawdziłem moje ulubione Clarks momo spirit i mam 11 G, mogło by być H , ale to chyba jest w nomenklaturze UK? 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"G" w UK to jest odpowiednik "D" w US z kolei rozmiar 11 w UK to 12 US.,Podejrzewam ,że skoro 11 G z UK pasuje dobrze to 12 EEE mogły by być za szerokie., 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, dziękuję za informacje. 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gorące dni wyciągnąłem z szafy New Orleansy.,W upały najlepsze są  buty skórzane na skórzanych podeszwach.,Sneakersy są niezbyt przyjazne dla stóp, gdyż wykonane z tworzyw sztucznych., 

post-67292-0-28108400-1497136793_thumb.jpg

post-67292-0-45424700-1497136897_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak idziesz w tym kierunku to polecam sandałki :-)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Major

Bardzo ładne buty i fajny pomysł na lato.

 

Takie plecione w klasycznym fasonie pojawiają się coraz częściej. W ubiegłym roku widziałem tassel loafers od Massimo Dutti, w tym bodaj od Scarosso. Na ebay.com można znaleźć innych firm.

Czasem można znaleźć np. brogsy z materiałem zamiast skóry między nakładanym noskiem a częścią gdzie jest skóra.

Sam mam longwingsy z wstawką materiałową na lato.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bardzo lubię klasyczne obuwie, ale plecionka jest jak dla mnie stylistycznie koszmarna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię klasyczne obuwie, ale plecionka jest jak dla mnie stylistycznie koszmarna.

Zgadza się.

Czasem można znaleźć dobrze wyglądające buty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w gorace dni jednak najbardziej lubie Adidasy z dziurami w podeszwie 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie powie, że na upały jakiejkolwiek skórzane buty (poza sandałami) będą lepsze od przykładowo takich: http://kicksdeals.com/wp-content/uploads/2015/12/adidas-climachill-rocket-boost-solar-blue-black-1-700x400.jpg

 

Bardzo przewiewna siateczka, najwygodniejsza podeszwa (boost od Adidasa jest nie do przebicia), otwory wentylacyjne w podeszwie i całość tworzy idealny but na lato. Nie pasuje do elegantszej stylówki, ale preferuję bawełniane spodenki i koszulki, więc sprawdzają się do nich świetnie.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 1947

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.