Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

No właśnie . Szyszek nie mają , są zgrabne , nie plastikowe , praktyczne  ,...

Na tym to polega kolego .

Polega to na tym, że każdy ma swój gust i w moim pojęciu estetyki te obuwie się po prostu nie mieści. Tyle. Gdyby nie miały plecionki, byłyby OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepsze z plecionką niż z nylonową siatką czy wstawkami z płótna lub materiału,gdyż łatwiej takie buty czyścić/konserwować.,Przede wszystkim wygodne i porządnie zrobione ,dodatkowo recraftable .,Jedyna wada to cena,(kosztują tyle co kilka par sneakers)i w Polsce pewnie nikt by nie kupił butów z plecionki, bez trzech pasków, za miesięczną najniższą krajową, ale dobre buty służą przez wiele lat .,    norleans-4142-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Jedyna wada to cena,(kosztują tyle co kilka par sneakers)i w Polsce pewnie nikt by nie kupił butów z plecionki, bez trzech pasków, za miesięczną najniższą krajową, ale dobre buty służą przez wiele lat .,

Po prostu klasyka..

BTW namieszałeś tymi swoimi butami :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna wada to cena,(kosztują tyle co kilka par sneakers)i w Polsce pewnie nikt by nie kupił butów z plecionki, bez trzech pasków, za miesięczną najniższą krajową, ale dobre buty służą przez wiele lat .,    norleans-4142-1.jpg

Żenada wypowiedź i kompletnie nieprawdziwa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam , od razu żenada . Po wyrośnięciu z adidasów  " ścieżki się wyprostują" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada wypowiedź i kompletnie nieprawdziwa!

W jakim sensie nieprawdziwa ? Przecież buty z trzema paskami mają w Polsce wyjątkowy status,to jedyny kraj na świecie gdzie na sneakersy mówi się "adidasy".,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

@mayor – obuwie, które pokazałeś znalazłem w Japonii za 1100zł. New Balance, które noszę kosztowały 899zł i 999zł. Widzisz gdzieś wielokrotność ceny?

Reszty Twojej wypowiedzi nie skomentuje, bo leci słomą. Proponuję też nie wypowiadać się w tematach, w któych Twoja wiedza zatrzymała się 30 lat temu.

 

@Lmed – są pewne rzeczy z których się nie wyrasta. A jeśli dla Ciebie noszenie obuwia sportowego jest oznaką niedojrzałości, natomiast noszenie klasycznego obuwia wyrazem dorosłości to nie mam pytań :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pełnym szacunkiem kolego , z adidasków się wyrasta ( najczęściej ) .

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z całym szacunkiem, ale to tylko Twoja idiotyczna teoria. Nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega się idiotycznie złości i zupełnie niepotrzebnie .

Ale żeby zrobić koledze przyjemność , mogę stwierdzić , że adidaski to się nawet do trumny nadają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy zakup.,Kolor może się wydawać nieco kontrowersyjny,ale pomimo ,że lubię klasyczne buty, to nie cierpię czarnych.,Na ponad 70 par butów mam tylko jedne czarne balmoral,oxford aka wiedenki z cordovanu,które zakładam tylko na pogrzeby.,mam także jedne sneakersy czyli moja wiedza o tych butach nie zatrzymała się 30 lat temu.,

post-67292-0-27561700-1497287243_thumb.jpg

post-67292-0-79037800-1497287273_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

mam także jedne sneakersy

 

mayor, jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili :D

Ja mam zupełnie odwrotnie. Na 20 par butów mam jedne double monki, jedne brogsy, jedne boat shoes, i jedne penny loafersy. Łącznie 4 pary. Reszta to wiadomo co :)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adasief028cdbb02a7c8dcede75a3b9b0674fc.jpg

 

Sent from my E6653 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adasie

Irek, Ty masz dwutonowego Rolexa więc but dobrany idealnie ;-)

mayor, jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili :D

Ja mam zupełnie odwrotnie. Na 20 par butów mam jedne double monki, jedne brogsy, jedne boat shoes, i jedne penny loafersy. Łącznie 4 pary. Reszta to wiadomo co :)

Eee, Jacek - nie jest z Tobą tak źle - masz skórzane buty prawie na każdą okazję ;-) i wygląda na to że nawet jako "buty drugiego wyboru" ( Twoje vs majora ) skórzane miażdżą plastikowe 4-1 ....ciekawe dlaczego ?

Może zainspirujesz nicona żeby go w rodzimym Krakowie nie brali za Angola w trakcie wieczoru kawalerskiego ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy zakup.,Kolor może się wydawać nieco kontrowersyjny,ale pomimo ,że lubię klasyczne buty, to nie cierpię czarnych.,Na ponad 70 par butów mam tylko jedne czarne balmoral,oxford aka wiedenki z cordovanu,które zakładam tylko na pogrzeby.,mam także jedne sneakersy czyli moja wiedza o tych butach nie zatrzymała się 30 lat temu.,

70 par a ja się bałem, ze moich 15 świadczy o chorobie. Dzisiejszego zakupu zazdroszczę - zaje...ste!

 

 

Wysłane z iPhone


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, Ty masz dwutonowego Rolexa więc but dobrany idealnie ;-)

 

 

:D  :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo oglądamy się na innych, lubimy oceniać innych nawet w tak błahych sprawach jak ubiór, buty, skarpety, sandały - potrafimy wyrobić sobie zdanie na podstawie tego jak ktoś wyskoczy na miasto - jest to przypadłość ludzi młodych którym wydaje się że są modni bo noszą za krótkie skarpetki - tak za krótkie bo noszenie skarpet poniżej kostki wygodne nie jest no ale przecież wyższe to wiocha nie mówiąc już gdy wystąpią w zestawie z sandałami a że to jest wygodne a nie modne to każdy wie.

Dziesiątki razy słyszałem jak łebki ciągną łacha ze starszych gości bo ten ma NORMALNE skarpety czyli takie za kostkę - co w tym śmiesznego? ma chodzić w obcisłych spodenkach i za krótkich skarpetkach? 

Warto aby każdy patrzył na siebie, co sobą reprezentuje a nie jakie skarpety czy buty ma na nogach i po tym przypinanie łatki wieśniaka.

A sandały jakie wkleił Marek bardzo wygodne - mój 93 letni dziadek takie ma i bardzo sobie chwali 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież mamy w kraju oficjalnie lepszy sort i gorszy sort, mych i onych, legalne manifestacje z pierszeństwem do manifestowania i te które muszą czekać na swój konstytucyjny przywilej...takie czasy Panie że kraj " murem podzielony" ...w sprawie butów widać też.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

A to wzór sprzed circa 2k lat Caligae_from_side-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to wzór sprzed circa 2k lat

... i bez skarpety ;)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Ale skórzane. I prawie że plecionka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bez trzech pasków, więc w Polsce skazane na porażkę :D

(taki żart - miejcie Panowie, zarówno w kraju jak i za wielką wodą, litość i nie bijcie ;) )

Edytowane przez metius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to 99 % nazw używanych w temacie pierwszy raz słyszałem :)

Ale ja mam inne hobby :)

 

 

Paweł, tez tak myślę.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.