Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W miejsce tych Freeman proponowałbym triple monki od Septieme Languer.

Robią wrażenie.

To marka wyżej od Markowskiego.

Ja bym wziął przy tym zakupie uwagę na koszmarny customer serwis tych francuskich marek oraz bardzo dobrą obsługę w herrringu i brak problemów ze zwrotem oraz szybkość działania.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął przy tym zakupie uwagę na koszmarny customer serwis tych francuskich marek oraz bardzo dobrą obsługę w herrringu i brak problemów ze zwrotem oraz szybkość działania.

Wbrew poszechnym opiniom o anglikach, herring to błyskawica.

Aż takich złych doświadczeń nie mam z Markowskim, ale serwis Lodinga to był dramat.

Kolejną parę wolałem kupić drogą mailową w salonie Paryskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu sportowych butów jakie macie zdanie na temat serii Adidas ndm:

http://www.ataf.pl/p/pr/3169,140/adidas/adidas-originals/adidas-nmdr2-primeknit-core-black-core-red/?back=pr.140.0.adidas.adidas-originals

http://www.ataf.pl/p/pr/2572,140/adidas/adidas-originals/adidas-nmdr2-primeknit-olive-green-black/?back=pr.140.0.adidas.adidas-originals

Szukam czegoś wygodnego , przewiewnego na co dzień ( z materiału a nie ze skóry - takiego na gorące dni). Interesują mnie wyłącznie buty sportowe. Eleganckich już i tak mam bardzo dużo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wizualnie super, co do wygody nie nosiłem ale koledzy mają i ponoć, jak to mówi młodzież "petrada". Boost robi robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile Adidasy NMD wytrzymują.

Podeszwa wygląda na delikatną.

Góra buta materiałowo/gumowa zupełnie nie wzbudza mojego zaufania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie miałem i do boostów nie jestem bardzo przekonany, ale jeśli chodzi o podeszwę, to ona wygląda tak delikatnie, a nie jest. Ale to moje odczucia z sklepów i od znajomych, sam, jak wspomniałem nie mam.

 

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu sportowych butów jakie macie zdanie na temat serii Adidas ndm:

http://www.ataf.pl/p/pr/3169,140/adidas/adidas-originals/adidas-nmdr2-primeknit-core-black-core-red/?back=pr.140.0.adidas.adidas-originals

http://www.ataf.pl/p/pr/2572,140/adidas/adidas-originals/adidas-nmdr2-primeknit-olive-green-black/?back=pr.140.0.adidas.adidas-originals

Szukam czegoś wygodnego , przewiewnego na co dzień ( z materiału a nie ze skóry - takiego na gorące dni). Interesują mnie wyłącznie buty sportowe. Eleganckich już i tak mam bardzo dużo.

Mam boost w butach do koszykówki - do skakania bomba, ale do codziennego noszenia jak dla mnie za miękkie. Do samochodu już zupełnie dramat. Warto pochodzić w nich chwilę dłużej w sklepie.

Co do samych butów - znajomy miał coś podobnego (nie wiem czy dokładnie te same) i dość szybko zaczęły odklejać się noski - były klejone a nie szyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną parę adidasów i są całkiem okJakość wykonania bardzo dobra. Chociaż faktycznie te profesjonalne serie są raczej do uprawiania sportów a nie na co dzień.

 

Na co dzień lubię śmigać w butach converse. Tak samo jak mój mąż. Przewiewne, bardzo wytrzymałe ( nie rozwalają sie tak jak buty bazarkowe). Poza tym w sieci można upolować je całkiem tanio. Oczywiście piszę tutaj nie o allegro albo o aliexpress ale o autoryzowanych sklepach. 

http://supersklep.pl/converse

Edytowane przez karolinazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Na co dzień lubię śmigać w butach converse.

Pisz że TRAMPKI albo TENISÓWKI. Powymyślali jakieś konwerse, hehe. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu lubi w tych konkretnych trampkach firmy Converse? Powymyślali jakieś monki, brogsy, lołfersy jak to wszystko skórzane półbuty he he.

Masz rację,  wszystko przez tv i internet, każdy normalny facet powinien mieć w życiu 3 pary pantofli, jedne do Komunii, drugie do ślubu, a trzecie do trumny ( jak ktoś szanuje to i te drugie mogą posłużyć za trzecie)

 

 

 

 

 

 

;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie można  dzielić buty na buty i adidaski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu sportowych butów jakie macie zdanie na temat serii Adidas ndm:

http://www.ataf.pl/p/pr/3169,140/adidas/adidas-originals/adidas-nmdr2-primeknit-core-black-core-red/?back=pr.140.0.adidas.adidas-originals

http://www.ataf.pl/p/pr/2572,140/adidas/adidas-originals/adidas-nmdr2-primeknit-olive-green-black/?back=pr.140.0.adidas.adidas-originals

Szukam czegoś wygodnego , przewiewnego na co dzień ( z materiału a nie ze skóry - takiego na gorące dni). Interesują mnie wyłącznie buty sportowe. Eleganckich już i tak mam bardzo dużo. 

Nie ma na rynku podeszwy wygodniejszej od boosta. Mam ją w butach do biegania (Supernova Glide 9 - bajka) i w butach do chodzenia w lecie (Rocket Boost Climachill). W tych do chodzenia mogę zrobić w ciągu dnia 15-20 km i nic. Najwygodniejsze buty jakie miałem w życiu.

 

Zapomniałem tylko o dość istotnej wadzie - boosta ciężko się czyści i po czasie nie ma szans żeby pozostał jak nowy.

Edytowane przez 1947

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na rynku podeszwy wygodniejszej od boosta. Mam ją w butach do biegania (Supernova Glide 9 - bajka) i w butach do chodzenia w lecie (Rocket Boost Climachill). W tych do chodzenia mogę zrobić w ciągu dnia 15-20 km i nic. Najwygodniejsze buty jakie miałem w życiu.

 

Zapomniałem tylko o dość istotnej wadzie - boosta ciężko się czyści i po czasie nie ma szans żeby pozostał jak nowy.

Poszukaj na Youtube filmików, na których są pokazane sposoby doprowadzenia boost do stanu używalności. ;) Wpisz frazę "how to clean boost".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu sportowych butów jakie macie zdanie na temat serii Adidas ndm:

http://www.ataf.pl/p/pr/3169,140/adidas/adidas-originals/adidas-nmdr2-primeknit-core-black-core-red/?back=pr.140.0.adidas.adidas-originals

http://www.ataf.pl/p/pr/2572,140/adidas/adidas-originals/adidas-nmdr2-primeknit-olive-green-black/?back=pr.140.0.adidas.adidas-originals

Szukam czegoś wygodnego , przewiewnego na co dzień ( z materiału a nie ze skóry - takiego na gorące dni). Interesują mnie wyłącznie buty sportowe. Eleganckich już i tak mam bardzo dużo. 

 

Ja nie wiem... Może i są wygodne, ale z wyglądu tragiczne. W dodatku wyglądają bardziej na damskie, niż męskie...

Sorry za mały komentarz, ale...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś buty adidasa gdzie góra powyżej podeszwy była ze szmaty z jakimiś wzmocnieniami.

Roku to nie przeżyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie coraz więcej najmodniejszych i najpopularniejszych modeli, nie wytrzymują zbyt długo, jeśli ktoś je traktuje jak woły robocze do codziennego noszenia. Tz chodzi głównie o modele z siatką/meshem itp. Bo klasyki mimo, że jakość materiałów może nie ta co ileś lat temu, ale często dają radę.

Zbyt długo mam na myśli więcej niż rok, półtora...

 

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś zna ten konkretny model

 

http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?&brandid=6&shoeid=7117&x=1

 

I może polecić bądź odradzić? O firmę nie pytam bo została polecona przez Filipa i tu w związku z tym nie mam wątpliwości. Jeszcze raz dzieki za polecenie strony

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Od poniedziałku będę testował nowe buty do CF :) przez 2 lata były reebok nano teraz czas na konkurencje. 

 

145536.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio kupiłem wysokie brogsy z venezii w swietnej cenie, az nie mogę sie doczekać jesieni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy nabytek z Lloyda.

 

a35896f2fd49477dc229bcfd30556e2c.jpg

 

 

Wysłane z iPhone


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ma bardziej uniwersalnych butów do pół-formalnych stylizacjii niż....

 

banerberwick3561tan.2pdn.jpg

 

...koniakowe brogsy. Uwielbiam ten typ obuwia, szczególnie z zamkniętą przyszwą (oxford). Na zimę planuję trzewiki, również z tym ażurowaniem, tyle że już derby.

Edytowane przez Friedrich

"Tick Tick Tick, that's the sound of your life running out..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.