Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jak napiszesz ze " na sucho" to pogratuluję, no i ile masz lat? :)

To forma do osiągnięcia na sucho jak to nazywasz.

Wyglądam podobnie.

 

Ja mam tak że jak nie zjem co 3 godziny to mnie "odcina".

Posiłki jem normale- mięso tylko na obiad albo coś innego- ryba itd., nie jakieś 6x (100g ryżu +150g kurczaka) bo to szkoda zdrowia i życia na gotowanie.

Oczywiście wtedy byłbym duży... ale to nie mój cel.

Mam nadzieję, że w Twoim wieku będę wyglądał podobnie, dobra forma obecnie fizycznie jakoś się trzymam ale do 46 lat trochę mi brakuje i wiele może się zmienić heh dlatego szanuję :)

Grunt to nie szaleć z ciężarami, pamiętać o dobrej rozgrzewce:

Jest takie powiedzenie: "jak ma się 18lat to się nie trzeba rozgrzewać, później już tak, chyba że ktoś się rozgrzewa z 18-to latką" ;-)

 

Nie szaleć z ćwiczeniami bo trzeba się pokazać na facebooku. Znajomy kręcił filmik na takie właśnie potrzeby.

Wejście i utrzymanie równowagi na dużej piłce do ćwiczeń (niektórzy robią przysiady) niestety spadł i złamał obie ręce w łokciach.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy cossie zmienilo ale     mam jedne Timberland   juz ladne kilka lat  ,wykonane sa baardzo dobrze . Moze w   nowych modelach jest gorzej ,ale ja  nie mialbym najmniejszego ptoblemu zeby je zarekomendowac . 

 

Dayton ma  swoj zaklad okolo 30min od mojego domu ,bylem tam kilka razy , w 100% reczna robota ,maja tylko kilku pracownikow stad termin oczekiwania na buty jest dluuugi . dlatego wycofalem swoja zaliczke , natomiast jakosc wykonania wydaje sie byc pierwszorzedna

 

 

-

Timberland obecnie produkuje niewielkie ilości butów w Tennessee,większość jest robiona w Chinach i na Dominice.Ciekawi mnie czy masz jakieś doświadczenia z butami Viberg? Wydaja się solidne i mają świetne  modele.Jedynie cena jest trochę wysoka,gdyż w tej cenie można kupić buty Aldena i jeszcze zostanie na dobry obiad. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, to może mam Timberlandy zrobione w Stanach bo skóra i szwy są poprostu perfect a tak się zastanawiałem kiedy je kupiłem i wiem że było to 10lat temu, bo kupiłem je w tym samym czasie co motocykl.

 

Co do Vibergow to nie mam żadnego doświadczenia, głównie z powodu na cenę, też dziwne bo nie mam problemu wydać więcej kasy na np dwie pary butów ale jakoś nie mogę się przełamać żeby tyle zapłacić za jedne.

Następnym razem jak popłyne na wyspę to się do ich zakładu pofatyguje, bo mają kilka butów które strasznie mi się podobają, tylko te ceny :(. A ponieważ wszystko, podobnie zresztą jak Dayton wycenia w US $, to teraz te buty są unas drogie


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że aby zrobić/utrzymać w miarę taki wygląd trzeba jeść regularnie co 2,5 lub 3h.

A mięśnie trochę kilokalorii potrzebują.

Jak wdrożysz takie regularne jedzenie to później nie ma wybacz bo organizm sam się upomina.

A buty gdzie?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często rozum podpowiada :"nie bierz ,za drogie, po co tyle wydawać",a diabeł kusi:"nie żałuj sobie,nogi masz tylko jedne,doceń samego siebie" itd.Bardzo mi się podobają Vibergi Chelsea Boots i nie jestem pewien czy w tym wypadku rozum zwycięży.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem typem co chodzi w tym typie obuwia

I te Vibergi schedule bym przygarnal

02da1aa9cf45cbb2df350c8f21eeb694.jpg

 

Sent from my SM-G950W using Tapatalk

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda naprawdę ciekawe.Ja jestem dosyć mocno zakręcony na punkcie ładnej aktówki. Często jak kogoś widzę na ulicy z porządną teczką to nie mogę się powstrzymać i pytam co to za okaz.Wiem ,że w Polsce takie zachowanie nie jest tolerowane ,ale tu ludzie są bardziej otwarci na obcych i chętnie odpowiadają. Jak koledzy są w posiadaniu jakichś ciekawych aktówek/teczek to dobrze by było pokazać w tym dziale, żeby kolejnych wątków nie mnożyć.,

 

Kiedyś kupiłem w dobrej cenie tą aktówkę tyle że w brązie5247554c007abfc9eeeaaae7d069933f.jpg:

https://sklep.sagana.pl/ona/teczki_i_aktowki/teczki_i_aktowki_damskie/teczka_wittchen_da_vinci_39-3-109-1.html

 

Najładniejszy kolor jaki ma albo miała (bo teraz nie widzę) w ofercie ta firma to taki:

800x800_thumb_795e79df03ae08b59e5b3de4e2

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często rozum podpowiada :"nie bierz ,za drogie, po co tyle wydawać",a diabeł kusi:"nie żałuj sobie,nogi masz tylko jedne,doceń samego siebie" itd.Bardzo mi się podobają Vibergi Chelsea Boots i nie jestem pewien czy w tym wypadku rozum zwycięży.,

 

A tu się zgodzę. Niestety aż 640$ na Daytony chwilowo nie mam, ale o ile jesień i wczesna zima będą łagodne to zdążę z zakupem chyba. A jak nie to niestety przyjdzie mi kupić to co dostępne "od ręki" w sklepach.

 

Ale dobra, skórzana torebka czy kurtka to dla mnie o wiele łatwiejszy wydatek niż np. bluzka z sieciówki, bo wiem, że zadbane będą wiele lat służyć, a nie jeden sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem w dobrej cenie tą aktówkę tyle że w brązie

https://sklep.sagana.pl/ona/teczki_i_aktowki/teczki_i_aktowki_damskie/teczka_wittchen_da_vinci_39-3-109-1.html

 

Najładniejszy kolor jaki ma albo miała (bo teraz nie widzę) w ofercie ta firma to taki:

 

Najbardziej w tych teczkach razi wyeksponowane logo producenta. Jedna z moich teczek vintage US Army Type II z roku ok.1950  Edit/ I jeszcze jedna stauszka szyta w niewielkiej firmie z Colorado, bardzo mocno "spatynowana"(noszona ponad 9 lat),ale niebawem dostane nowy identyczny egzeplarz. 

post-67292-0-13098500-1510528509_thumb.jpg

post-67292-0-75629500-1510530147_thumb.jpg

Edytowane przez mayor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mayor

Ten producent tak ma.

Zaczynali w czasach gdzie nic nie było a ich nazwisko było zagraniczne. Do tego herb itd.

Niektóre ceny mają wysokie, ale do niedawna byli potentatem w tym segmencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale dobra, skórzana torebka czy kurtka to dla mnie o wiele łatwiejszy wydatek niż np. bluzka z sieciówki, bo wiem, że zadbane będą wiele lat służyć, a nie jeden sezon.

Racja. Tylko bogaczy stać na kupowanie i wyrzucanie byle jakich rzeczy,biedny jest zmuszony do kupna rzeczy trwałych.Ja kiedy kupuje wyroby skórzane to wybieram tak dobre, że moi wnukowie będą walczyć o te rzeczy, podczas gdy ja jeszcze będe ciepły w grobie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

... moi wnukowie będą walczyć o te rzeczy, podczas gdy ja jeszcze będe ciepły w grobie..

Śmiem wątpić. Te rzeczy już nie będą modne i trafią na śmietnik albo do kontenera PCK. U Was to chyba do Armii Zbawienia :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiem wątpić. Te rzeczy już nie będą modne i trafią na śmietnik albo do kontenera PCK. U Was to chyba do Armii Zbawienia :huh:

 

Akurat ja jestem świeżo po wywózce 2 worków na śmieci takich ubrań stand bdb, ale mi się znudziły i żadnej skóry tam nie było ;)

 

Po to się kupuje klasyczne modele takich droższych rzeczy, żeby były na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

…......dokładnie, klasyka jest ponadczasowa/ a i ceny niektórych klasyków ciągle idą w górę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiem wątpić. Te rzeczy już nie będą modne i trafią na śmietnik albo do kontenera PCK. U Was to chyba do Armii Zbawienia :huh:

Zależy jakie masz "te rzeczy", ja o swoje jestem spokojny i na pewno nie trafią na śmietnik. Zresztą moda męska jest ponadczasowa, elementy dzisiejszego ubioru mężczyzny nie zmieniły się od czasów Królowej Wiktorii. Mało tego na Williamsburgu można spotkać mnóstwo facetów, zadających szyku w strojach z elementami polskiego ubioru szlacheckiego ze średniowiecza.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

…....może nie aż tak, ale.................

Lapo Elkann nosi garnitury swego dziadka Gianniego Agnelli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dużo takich staroci w szafach. Wyjdą z mody? Trudno najwyżej ja nie założę,a jak umrę to może wróci moda i ktoś inny założy.Jak nie to i tak jest pamiątka z olimpiady,której u nas nawet w TV nie pokazali.

post-67292-0-60470900-1510605585_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie takie niemodne prosto z kontenera. Buday Shoes, z horween cordovanu whisky, na podwójnej grubości recznie szytej podeszwie ( słynny potrójny szew norweski).ece9f75b732b8b112e30513652a6435c.jpge01c8c7c04a19ae5d01e61086615b84b.jpgd7c079798cdf2042a9534b06bcdb6fae.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Ludzie dzisiaj wychowani na jednorazówkach. Kupić, ponosić, poszpanować i wyrzucić bo moda się zmieniła, albo trzeba naprawić a usługi droższe jak nabycie nowego, modnego etc.

Trzeba naprawdę trafić na zapaleńca, na którego w dodatku będzie odzież pasowała rozmiarowo i który będzie miał wenę do użytkowania dostojnych strojów.

Niedawno likwidowaliśmy mieszkanie starszego pana, perełek tam nie było, ale niektórych rzeczy szkoda wyrzucić. I tak jestem uszczęśliwiony drugim kompletem narzędzi, drugą wiertarką, nówką sztuką radiem samochodowym kaseciakiem, nówką sztuką aparatem fotograficznym analogowym, drugim kompletem zegarków radzieckich itd etc. Ani tego sprzedać, ani wyrzucić a kąty zawala. Zdaję się rozumieć ludzi którzy wynajmują firmy do "czyszczenia" mieszkań po "odeszłych" ludziach :unsure:

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis aukcyjny - prywatna sprzedaż.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie powracającej mody. Tak - ona wraca, ale zawsze w nowym wydaniu. Ciuch/element garderoby do którego się odwołuje powracająca moda w oryginale jest po prostu...... stary i to zwykle widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

…..zauważalna jest również tendencja gdzie,nowe rzeczy udają stare/ ciuchy ala militarne, sprane bawełny.........

W pewnych kręgach „stare rzeczy” są wręcz pożądane/ wojskowe kurtki kontraktowe, vintage denim.

Wszystko zależy od gustu i portfela noszącego  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

I na ch** Ci ten kaseciak  ;)? Bo nowy? Jakbyś znalazł nowe żelazko "z duszą" to też byś zachował "bo szkoda wyrzucić?

W sumie to masz rację. Może nawet to radio trochę lepsze niż kaseciak, ale jak ktoś jest chętny to oddam za free.

A żelazka z "duszą" to już klasyka, takie to mają wzięcie :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.