Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie takie niemodne prosto z kontenera. Buday Shoes, z horween cordovanu whisky, na podwójnej grubości recznie szytej podeszwie ( słynny potrójny szew norweski).

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Piękne,świetna skóra i mistrzowskie wykonanie.Szkoda ,że zaraz wyjdą z mody i trzeba będzie się pozbyć.

Edytowane przez mayor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to masz rację. Może nawet to radio trochę lepsze niż kaseciak, ale jak ktoś jest chętny to oddam za free.

A żelazka z "duszą" to już klasyka, takie to mają wzięcie :huh:

 

Jak ostatnio musiałam przeżyć 3 dni bez prądu to i takie żelazko bym uruchomiła, więc wiecie wszystko zależy od podejścia. Czasem warto zostawić kilka rzeczy praktycznych na wszelki wypadek. Ale zbieractwa też nie popieram.

 

 

A buty są piękne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś mieszkala w akademiku to bys wiedziala ze brak prądu to nie przeszkoda w prasowaniu :)

Stawiasz żelazko na palniku gazowym , na papier wysypujesz sól, przed prasowaniem wycierasz żelazko o kartke z sola...

gotowe :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Prison boots tak się rozchodzily, że praktycznie nie czuje ze mam je na nogach.

Dobrze ze kupiłem dwie pary tych samych butów, będę miał na długie lata

b13f3cf7a0b3d87c0bc498aa7df231ba.jpgb2569a0c4b0b8dee6a8a0925fd0e5001.jpg

 

Sent from my SM-G950W using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, jest szansa na jakieś promocje na te więzienne buty u was za wielką wodą? Bo regularna cena zabija.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz nie wiem, ja kupiłem dwie pary w sklepie internetowym który robił "bankruptcy sale " a tak pozatym to ceny widziałem albo katalogowe od Frye albo wyższe :(.

Z drugiej strony nie śledzę tematu ale jakby mi się coś rzuciło w oczy to dam znać.

Przypomnij mi jaki masz numer, RW to były 10 chyba, tak?

 

Chciałem, Ci doradzić żeby kupić na ich stronie bo wysyłają do PL, ale zobaczyłem cenę.... :D. Skąd taki przelicznik?

 

d58b047cfcd70771b224db9ad9af11f1.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem kiedyś Frye PB na Amazonie,chyba niecałe $250 ,nawet chciałem kupić ,ale wszystkie rozmiary  były tylko w tęgości D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale one są szersze niż D u Red Wings. Ja nie założę większości butów RW bo są dla mnie za wąskie.

Z tymi Frye nie było żadnych problemów, drugie kupiłem o polnumeru większe na zimniejsze dni i grube robocze skarpety

 

RW kiedyś robił buty "wyjściowe " w rozmiarze D i E EE, teraz niestety prawie wszystkie są tylko D.

Natomiast ich buty robocze, które używam dalej dostępne są w różnych szerokościach.

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

…..zauważalna jest również tendencja gdzie,nowe rzeczy udają stare/ ciuchy ala militarne, sprane bawełny.........

W pewnych kręgach „stare rzeczy” są wręcz pożądane/ wojskowe kurtki kontraktowe, vintage denim.

Wszystko zależy od gustu i portfela noszącego  ;) 

Masz 100% racji.

Mi bardziej chodziło o to, że np wraca pewien fason płaszcza, czy garnituru, które były modne np 30/40 lat temu. I te oryginalne będą wyglądały słabo przy nowym wydaniu, staro i dziadkowo, mimo, że były wzorem. 

Co innego np kurtka M65 czy coś w tym stylu........ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Irku. RW noszę rozmiar 11. Buty nie do zdarcia.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TK ostatnio straszna posucha, a podobno co tydzień mieli mieć ogrom nowych produktów.

Z butów zero obiektów wartych uwagi. Z Chippewy tylko, chyba Hudson, w typie ortopedycznych, które jeden z kolegów kilka stron wcześniej pokazał i Corbin Pullon'y (chyba).

 

A byłem w TKju w Gdańsku, Czeladzi, Rzeszowie,.... i wszędzie gdzie zawitam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś mieszkala w akademiku to bys wiedziala ze brak prądu to nie przeszkoda w prasowaniu :)

Stawiasz żelazko na palniku gazowym , na papier wysypujesz sól, przed prasowaniem wycierasz żelazko o kartke z sola...

gotowe :)

 

Niestety przez okres studiów mieszkałam u rodziców, nie opłacało się iść do akademika, gdy uczelnia 20 minut od domu :)

 

 

Ale dziękuję za pomysł (oby nie) następnym razem się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ode mnie krótka recenzja butów ze sklepu Kazar, kupionych w marcu tego roku.

 

Kupiłem z ciekawości aby zobaczyć co to za obuwie, akurat ktoś tutaj podrzucił info że jest wyprzedaż to wziąłem na próbę :)

Buty założone 15-20 razy, zaczęła mi skrzypieć podeszwa (trzeszczący dźwięk przy chodzeniu), oddałem je do sklepu wraz z reklamacją. 

Po 6-ciu dniach przysłali smsa, że reklamacja rozpatrzona pozytywnie i oddają mi kase. Z butów wrażenie żadne, bo ciężko mi wysnuć jednoznaczny wniosek czy są takiej słabej jakości, czy po prostu mi się trafił jakiś gorszy egzemplarz. Zadowolony jestem z obsługi, sprawa załatwiona bez żadnego problemu i szybko. 

A teraz pytanko, skoro oddadzą mi kasę to bym kupił jakieś półbuty, polecicie coś do przetestowania? myślę że zakres cenowy 500-700 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz klasycznych o ponoć lepszej jakości to klasycznebuty.pl otwierają listę, później Mermin.

 

Ja mam Kazary i przedłem w nich dużo kilometrów. Spacer z psem to jakieś 10km dziennie.

Leżą teraz w dobrym stanie.

 

Casualowe to zależy na co trafisz.

Teraz ma Badura i ładnie wyglądają i nic z nini się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak kupiłam czarne Caterpillar Colorado. Śnieg leży w górach, wieje zimnem, a ja potrzebuje butów na już. Jednak wszystkie polecane marki spisałam na kolejny raz i na pewno wybiorę coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Ja użytkowałem ostatnio kolejne Berwicki, zamszowe monki tym razem i znów jetem bardzo zadowolony. Nie ma pleśni. ;) Kolega wyżej, poszukuje półbutów w tej cenie. Przestrzeliłem natomiast z rozmiarem sztybletów Loaka i chyba musze kupić jakieś nowe trzewiki. Loake Anglesey podobają mi się ale trochę drogie.

 

loake-1880-anglesey-oxblood-grain.jpg

 

Jako alternatywa cenowa znów Berwick Tan albo ciemny brąz. Ciężkie wybory.

 

dsc_7813.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obecnie choruję na takie Loake'i, ale póki co inne priorytety w budżecie...

 

post-63031-0-75015700-1510867216_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Bardzo fajne, połączenie dwóch typów skór nadaje im ciekawy charakter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz klasycznych o ponoć lepszej jakości to klasycznebuty.pl otwierają listę, później Mermin.

 

Ja mam Kazary i przedłem w nich dużo kilometrów. Spacer z psem to jakieś 10km dziennie.

Leżą teraz w dobrym stanie.

 

Casualowe to zależy na co trafisz.

Teraz ma Badura i ładnie wyglądają i nic z nini się nie dzieje.

szukam klasycznych, poluje na podwójne monki lub brogsy. Co jeszcze polecacie oprócz firmy Meermin?

Spory wybór w sklepie klasycznebuty.pl, będę Was pytał na bieżąco jak coś sobie upatrze  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam klasycznych, poluje na podwójne monki lub brogsy. Co jeszcze polecacie oprócz firmy Meermin?

Spory wybór w sklepie klasycznebuty.pl, będę Was pytał na bieżąco jak coś sobie upatrze :D

Tańsze ale gorsze jakościowo Bexley.

Scarosso- jak się nie mylę to przesyłka w cenie.

Markowski, choć zboczył trochę- na przecenach w dobrych cenach.

Aukcje na ebay.co.uk np. szukać butów Barker.

I lekturę budżetowych marek na forum BWB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialne https://patine.pl/yanko-525yh-cuero.html , ale cena.... ;(

 

Podobne https://www.meermin.es/en/10152711130000he-13-101527-cooper-antique-calf-e-cobre.html , ale już nie to co Yanko.

 

Czekam na BF jak cygan na zapomogę. Mam nadzieję, że coś będzie można kupić w dobrej cenie. Chociaż mam wrażenie, że sklepy na wyspach będą miały atrakcyjniejsze przeceny niż u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialne https://patine.pl/yanko-525yh-cuero.html , ale cena.... ;(

 

Podobne https://www.meermin.es/en/10152711130000he-13-101527-cooper-antique-calf-e-cobre.html , ale już nie to co Yanko.

 

Czekam na BF jak cygan na zapomogę. Mam nadzieję, że coś będzie można kupić w dobrej cenie. Chociaż mam wrażenie, że sklepy na wyspach będą miały atrakcyjniejsze przeceny niż u nas.

Przy obecnej cenie funta to UK to dobry adres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś strony UK, które warto przeglądnąć za tydzień z nadzieją w oczach? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.